קסדה-שימושי מכשור Motoljubitelja

בין כל התלבושת, הרכיב היקר ביותר הוא הקסדה. מבחינה חוקית אוניברסלית נכתב קסדות אופנוע אופנועים חובה. קסדת אופנוע איכות להגן על אופנוען לא רק מפני נזק רב עוצמה בזמן התאונה, כמו גם, מגן על העור מפני רוחות חזקות, פסולת מעופפים עם אספלט וחיות שונות, שמש חזקה. לחץ כאן שלומי בסון ומצא עוד . בנוסף, קסדה, לעתים קרובות אלה ימים-עסק הנהג של האופנוע. בנטל ההתנגשות, ההנחה היא המעטפת החיצונית של קסדת ה-"מעטפת".

לאחר שקיבל את המכה, הקליפות באופן שווה מפיצה את כוחה ומחילה אותה שכבה. באופן טבעי, בעוד JP interphone סטריאו F4 הוא בדרך כלל מתקלקלת, אך לוקח משם האנרגיה של השפעה, מגן על הראש של הלובש. המטרה היא כדי למנוע ירידה רצועת הקסדה במהלך קריסה. הקריטריון המרכזי בבחירת קסדה, של הקורס-זה להגן מאפיינים, יותר מאשר עלותו, צביעת או צורה. מגוון קסדות איכות חליפת יצרני הנודע בעולם שאינם חנויות רוסית בתוכנית היום -osharashivaet.

מבחר עצום בתלבושת חנויות היא להבטיח כי ניתן יהיה לקנות בלי בעיות עבור קסדה של אופנוען, מתאים לך. ישנם מגוון של קסדות אופנועים. אינטגרל-סוג אופנוע קסדה היא בהחלט כיסוי ראש הרוכב. זה נותן את ההגנה הגבוהה ביותר. בידוד אקוסטי של הקסדה הזאת טוב מאוד, עמידות נמוכה אווירודינמי מאפשר לך להרגיש נוח ככל האפשר גם כשאין חזק רוח חולף. קסדה להגן על אדם מפני השפעות חיצוניות. למרות ראש אוורור טוב ההיי-טק, קסדות אופנועים נפרד גם נשארות בתוקף מחוממת במהלך עוצר. עוד אחד שלהם חיסור-גם משקל רב. . לתקשר אותם קשות… בעידן המודרני הקסדות אינטגרלי משמשים לא רק עבור ספורט רוכבי מוטו, אלא גם מנהלי התקנים של אופנועים. סוגר Offroad אופנועים הקסדה-. טוב הראש יש סקירה מעולה, והינם מצוידים עם מגן מגן הכרחי וחלק הגנה הסנטר. מגן יכול להציל לא רק מפני אור השמש, וכן להגן על הפנים שלך כאשר תאונת דרכים. בסתיו היא מתקפלת, מגן על הפנים. Fulfjejsu אופנוע בכושר טוב למשקפיים. סוג זה של הקסדה שנוצר לשימוש bezdorozhnogo, אבל יש לי גדול תהילה, רוכבי אופנוע עירוני המוני. הקסדה מסוג פתוח "כדורת"-שמזכירה מאוד קסדה. עם זאת, הוא לעתים קרובות, מעליבה. לעתים קרובות, יש בקסדה אופנוע קטן לשיא, או כדי להגן על פניו של הנהג. קסדות אופנועים אלו יש ביקוש גדול בקרב נהגים סיירת. הקסדה הזאת לאופנועים, שום דבר לא מונע אדם נושבת הרוח, ללא בעיות בחופשיות, מבלי להסיר את הקסדה לאופנועים. הזדמנות לסקור ולהעריך את הקסדה יש בידוד אקוסטי ויש משקל נמוך יתרון נוסף. נכון כאשר להכות את קסדת אופנוע לא ההגנה הכי אמין. מוטו קסדה "מודולרי"-ערכה של אינטגרל ומגן סלאם פתוח. מבחוץ זה נראה כמעט חלק בלתי נפרד, אך הגנת נשימה פנים נפתחת כלפי מעלה יחד עם מגן השמש. לחלוטין מבלי לאבד את היתרונות של קסדות פתוחות, "מודולרית" יש גם חזק מגן על מאפיינים. לעיתים קרובות יותר כל הקסדה הזאת עבור אופנוע שימוש-"נהגי המשאיות". ברור שזה mototuristov בקסדת אופנוע יש להתאים את מכשירים טכניים מיוחדים: אינטרקום או אוזניות זה מנהל התקן כלשהו של אופנוע תוכלו לקנות בנפרד בחנויות הבגדים.