אדוורדס כמו הפיכת לחיצות המכירות בפועל?

יפריד אני אף יכול לקבל לחיצה באמצעות Adwords, ממציא רשימת מילים ולעשות כמה מודעות, ובתוך 10 דקות אתה באמת ad מציג ברחבי הרשת ב- Google.com אינו כל כך? אבל האמת היא כי הם יותר מ 95% של הקמפיינים להפסיד, להפסיד כסף בכך שלא ידע איך לעשות את ההמרה ללקוחות. זה באמת מה שמעניין אותנו? לחץ או מכירות?… ראיתי קצת פורומים שאני קורא דברים כמו… באתר שלי יש מעל 1000 ביקורים לחודש, אבל האמת היא כי רק עם ביקורים. אתה לא תאכל… אתה צריך את המבקרים האלה כדי להפוך לקוחות. ישנם אתרים המבוססים על הביקורים למכור כרזות הפרסום שלהם, אבל בכל מקרה אם אנו מבחינים במקומות חשובים, והם מעונינים בכלל היא ההמרה.

המרות של לחיצות במכירות: כדי להגיע לרמה הזאת של המרה, זה הכרחי הראשון לעשות טוב לאורך כל התהליך מההתחלה כדי להבטיח הצלחה ההמרה. השלבים כי אני כבר היו ניסויים ובדיקות (ניסוי וטעייה) הם: שאלה זו: וזו הנישה או הסדר הציבורי שלי באנגלית הוא מה המטרה שלי? אם אני יכול להגדיר המטרה שלי כל כך טוב מקוטע גיאוגרפית כמו סוגים ספציפיים של אנשים אתם מגיעים תוצאה טובה יותר. לדוגמה: יש לי לקוח בשם Ángel Martínez, יש אתר אינטרנט שנקרא, המטרה שלו היא: היספנים (שפה) בארה ב (מיקום גיאוגרפי) צרכים (אנשים בשאלות נאמנות הנישואין) 2. שימוש בכלים הנכונים: עם זה ברור, אנחנו הלכנו ומשתמש (שני כלים), כי יש לנו לב כמה מילים הנמצאים פתיחה לא WordTracker מציג אותם, אולי יש המפתח. הערה: זכור כי מילה אחת יכולה להביא לך כל תנועה יכול להיות המפתח לכל הצלחה וכישלון. נעשה חיפוש טוב מפורט זה של המילים חושב תמיד כמשתמש, לא כבעלים (זה השגיאה יותר מתחייב ב- Adwords). האנשים המרכיבים את מתמקדת במחקר על המילים שבהן אתה צריך להביא לחיצות, אבל לא להתמקד על אלה מעשית יותר עבור המרה, לכן אני ממליץ על שימוש של Excel כדי לארגן את כל המילים זה חשוב להכיר את המאפיינים של שלב 1. במקרה הזה אני חושב ש נפתלי בנט צודק במה בהוא אומר. 3.

בזבזת 100 דולר: כלומר עם זה?… כדאי לך הרעיון כי אתה הולך לתפוס את שטר של 100, אתה הולך לבזבז, שתהיה להם לשרוף עם מצית, שכן אותם לזרוק לפח, כי הם לא שלך… אלו מאה דולר אתה מתכוון להשתמש כדי לבדוק אלו מילים או מילות המפתח יש חקר (מומלץ לא יותר מ 70 מילים). . זה הדרך היחידה לעבור לצד השני, עוברים לשלב הבא של שיווק באמצעות לחיצות ולדעת למעשה כי המילים לעבוד, אילו… אוברטורה ו WordTracker ייתן לך רעיון של המילים, אבל הם לא נותנים לך את התשובה שאתה מחפש… (המרה ללקוחות) לכן אתה צריך לזרוק אותם 100 דולר ואני יודעת מה הן המילים שבהן אתה הולך לעבודה. 4 סדר המילים וכך: עליך לקחת את המילים האלה, לעשות את כל הדברים האלה; דוגמה: נאמנות בנישואים נאמנות בנישואים (מרכאות) [נאמנות בנישואים] (cochetes) [נאמנות בנישואים] (באותיות גדולות בתוך cochetes) בכל מילה אתה הבדלים אלו, על ידי שמתי לב כי הרבה פעמים ישנם משתמשים לכתוב באותיות גדולות, או לכתוב את המילה המדויקת או לכתוב משפט, כיצד לשמור על נישואים ונאמנות הביטוי הזה יראה את המודעה שלך. אז 70 מילים אתה הולך לשים תכונות אלה… 5 לכתוב מודעות שונות 4: להסביר את זה טוב ולהבין כי כל קורא אותי למה אני מתכוון. עם דוגמה; בכוס העולם, קוקה-קולה היא תמיד כמגייס… עכשיו דמיינו האחראים שיווק או פרסום האחריות שיש להם לכתוב מודעות עבור כי מסחרי זה נרשם, יש את ההשפעה הגדולה ביותר במוחם של האנשים. אני מתארת לעצמי כי לגאונים הללו של שיווק פרסום יהיה ימים תכנון הטקסטים שלהם, לכתוב, אני לזרוק שקיות של עלים עם כתבים, לדמיין אותם, מציג אותם למספר עובדים במשרד זה תופסים את הטקסטים הללו, אם זה פוגש את המטרה. D7%95%D7%9D-%D7%91%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%95-%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%93-%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A9%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%AA%D7%AA%D7%97/441148356306385/'>שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. בסוף ימים ארוכים של כתיבה, כתיבת, עוזבים שניים או שלושה טקסטים מוכנה להיות מוקלטת על כי מסחרי זה יעלה מיליון דולר כל פלט בעולם (30 שניות) בתור? מיליון לכל פלט? או במקרה שלנו זה כאילו מיליון דולר היה לחץ… כמובן אני מגזים עם נותן את הערך לחץ על מיליון דולר, אבל אני רוצה את זה אתה מבין כי הפרסומת קובע בבירור ההמרה, כך אני מזמין אותך לכתוב לפחות 20 מודעות ולשאול כמה אנשים אשר קראו יותר תשומת לב ומפרסם הזוכים 4. מחכים חודש (100 דולר): 6. לאחר שפרסם את הקמפיין, בסבלנות ולחכות חודש מינימום. להגדיר את החשבון 3 דולר ליום כדי לא לבזבז 100 דולר בחודש זה להישאר מכוון לקראת חלקו השני של המחקר הזה של המרה של לחיצות לתוך לקוחות. הערה: זכור להגדיר את אזור גיאוגרפי (חשוב על לקוחות לקנות את המוצרים שלך). עדיין לא: חיפושים תוכן לא פעיל, זה יראה את זה מאוחר יותר, אנחנו בשלב של בדיקת… Carlos אנדרס גייגו אדוורדס יועץ מיאמי בארה ב עורך.