צמיגים למשאיות

מבחר צמיגים לרכב חשוב הרבה יותר מאשר מבחר נעליים לגבר. אם זוג נעליים אינו מתאים-זה קשה לא לשנות אחר, עם כל מה שונה למדי. ראשית, מחליפים מתאימים גומי קיט די קשה, ב לפחות בשל עלותו גבוהה. שנית, אם הצמיגים טועה לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם נזק בלאי מהיר. שלישית, איכות וגודל משפיעות על ההתנהגות של המכונית על הכביש, הטיפול שלה, צריכת דלק, תכונות חשובות אחרות. לענייננו, אבי קושניר הוא הכתובת בשבילך. במיוחד יש צורך באחריות לגשת הבחירה של צמיגים למשאיות, לאור העובדה כי הם נחשפו המון גדול הרבה יותר מאשר התרמילים הם נעמדו.

בעת בחירת שצמיג כדאי לשים לב העיצוב שלהם. אז קודם כל, הצמיגים הם מחולק התא tubeless. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. מבחינה היסטורית לחדר הראשון הומצא, אשר כוללת צמיגי האוטובוס ו מצלמה. כאשר תקר בגלגל, מצלמה, בדרך כלל שינוי. בעת בחירת חדש חשוב סימון שלה עולה בקנה אחד עם סימון הצמיגים, זה עניין של התאמת גודל. בנוסף, החדר מספק אוטובוס obodnaja טייפ. עשוי גומי, הוא מגן על המצלמה מפני נזק.

בתורו, פנסים צמיג החליף קאמרית והוא בעצם כיסוי שכבה חדשה, על פני השטח הפנימי שלו, אשר מניעת דליפה. לפיכך, tubeless טייר-המשלב בו זמנית כיסוי ואת המצלמה. פנסים צמיג יש מספר יתרונות בהשוואה התא, בפרט, קל לתקן. אם שקול את האוטובוס מפני-השטח החיצוני הפנימיות, השכבה הראשונה הוא מגן. טביעות הרגל יש צורך של גלגלים אחיזה דשנה עם אחיזה, עשוי גומי נגזרים. לפעמים המגן יש שתי שכבות: שטחיות ולא מהותית. במקרה זה, השכבה הבסיסית מבצעת חום טוב ומבצע את הפונקציה של הסרת חום שכבת פני השטח. הבא הוא חוט גומי, אשר נושאת את הכותרת "מפסק". כבל חגורות עשויים בדרך כלל מ טקסטיל, מתכת. בהתאם לכך, הצמיגים הם מחולק טקסטיל ומוצרי metallokordnye. האחרון לעמוד את המצוקה ואת יקרים יותר. מפסק- המסגרת הזאת, דבר המבטיח חוזק ועמידות. מתחת לשכבה זו הוא חוט פלדה, אשר הוא סוג של צמיגים "שלד" וקובעת את ההתנגדות שלו deformacionnomu. ישירות תחת שכבה של קורדה גומי, אשר מונע כניסת אוויר מן הצמיגים, כמו גם שומר על לחות קבועה, מונעת ייבוש תרמילים. לא פחות חשוב הוא העיצוב של צמיג sidewall, אשר, למרות לא אותה עבודה על פני השטח, אבל גם נושא עומס כבד, הגנה על אוטובוס מפני השפעות לוואי. הבסיס של שכבה זו משמשת מוט עגול הצמה של גומי. טבעת רוד מסייעת האוטובוס כדי לשמור את הטופס, וגם מעודד צמיגים אטום על הנחיתה נסיעה. יש גם שכבה הנדרשות על מנת לחזק את הטבעת מסוף. רק להסתמך על הידע של בנייה צמיגים, בעל משאית יכול לעשות את הבחירה הנכונה של צמיגים.