צועני הטארוט ומשמעויות פסיכולוגי

תווים שאינם מפרים את רומא Tarots מחולצים לא בסיפור ישן או כזב. יש להם פסיכולוגי בסיס, המשקף את האחרון של סיבת הקיום שלו, כלומר איכשהו הצג פנטזיות מושרש היטב בלא-מודע של המין האנושי. למעשה, פסיכולוגים רבים לקחת נתונים אלה כדי לראות כיצד תת מחבר הנפש האנושית מיוצגים בקלפי הטארוט צועני. קרל גוסטב יונג היה אולי מי היה טוב יותר אפשרות להשתמש באותיות של יישום שלו על פסיכולוגיה מעשית, לא כיצד שיטת אך מקודש כאמצעי כך הפנטזיות הפנימיות שלו, אבחון טיפולי גם פרוייקטים של המטופל. האומה יונג בשנת 1875 בשוויץ, היה תלמידו של פרויד, אשר לקח את חוקת בסיסי מנגנוני העל-חושיים. ואז הגיע את הגאונות שלהם התפתחויות אישי, בו הוא ניסה לקשר הנפש האנושית עם ההיסטוריה של המין האנושי, כלומר, כתוצאה של התפתחות המין האנושי.

לכן, אחד כלים המשמשים היו Tarots צועני. בקיצור, Tarots צועני לייצג אנשים או מצבים מוטבע על תת-המודע של האדם. חקר מקרה הוא כאשר מוצג הטארוט צועני למטופל, הוא מתבקש לזהות עם אחד מהם. לכן, מגוון גדול של פירושים שימושיות מאוד לראות כיצד אדם זה חש עצמו יכול להיות רצף מסגרות. היא אינה זהה, בבירור כאשר חולה משתקף הנזיר כי הטרנספורמציה. במקרה הראשון, זה העלומה של הטארוט gitano מייצג אדם יחיד ללא חיבורים עם אחרים בהתנדבות נסוג מן העולם, או כי אתה מרגיש מובנת או קשר עם אחיהם יוצר פחד או אי האמון. במקרה של השינוי, זה מכתב טארוט צועני מייצג של ג'נטלמן מתקדם בניצחון על אנשים שנשלח. a‰l הוא הבוס, למי יש הכוח והופך אותו לחוש לאחרים.

מחברים אחרים כגון טימותי לירי, נחשב אשר Tarots צועני לייצג את ההתקדמות של הפרט, בין הרך לבגרות. זוהי תצוגה ברורה, כאשר אנו חושבים על מטורף, הראשון העלומה, שיש לו אין מספר, אין ספק מייצג את הילד הנושאות כולנו בתוך. בעוד העולם, האחרון של arcana העיקריים של הטארוט צועני משקף על אדם שהצליח כיבוש העולם החיצוני, חומר, דרך כיבוש השדים הפנימיים שלו עצמו במקום הראשון. לכבוש את עצמו הוא הצעד הראשון כדי לכבוש את העולם, הבגרות של חיי. Ontivero ישו