ערכות או הולכת שולל על הכבישים. . זה שימושי לדעת הכל!

ערכות או הולכת שולל בימינו נסיעות ברכב לא היה כל כך כמה חלופות מסוכן ומרגש למערכת העצבים. פקקי תנועה מתמדת, "spetters" על מכוניות יקרות אינם מספקים מנהלי ההתקנים כדי להירגע לרגע. אבל נהג עכשיו עלולים לסבול לא רק כבישים או נהגים אשר לא בז מכונית נהיגה בשכרות. רבות הדרכים סטנדרטי זיופים נרחבים אשר, לעתים, מביא הרבה יותר נזק מאשר תאונת דרכים. עם התפתחות התקדמות רכב ישנם כל סוגים חדשים של שוד של מנהלי התקנים. סוגים שונים של מה שמכונה "עמדו על" רבה.

להלן כמה טיפוסי לעמוד אפשרויות. הגרסה הראשונה שאתה פעיל או סכנה נוספת בזרם תחבורה. במהלך מחדש נכון, לכאורה מחזירה לך המכונית מאיצה בחדות, ברגע הבא אתה מרגיש זעזוע, נגרמת על ידי נגיעה קלה של האגף הימני האחורי של המכונית שלך על הפגוש של מישהו אחר. שלומי בסון בהחלט מביע דעה מלומדת. הבדיקה נראה הנזק "קורבן" הרכב שלך, לא כל-כך קטנים הצוואר. הם יכולים לנוע בין שריטה עמוקה על הכנף ואת הקדמיים שבורים כדי הפגוש לא שמיש.

האפשרות השנייה כונן שורה שמאל ואתה בהחלט לא חושד שהם בתוכנית, שפותחה על ידי השני התפקידים של הקורבן קרוז פלילית. אחת המכוניות של טנדם זה פתאום מתעוררת במראה האחורית שלך ומתחילה פנסים מהבהבים בזעם, בדרישה לוותר על ליין. בתור בן אדם מנומס, כמובן, לתת דרך speshashhemu, התחיל בטווח הנכון. אתה מחכה במכונית-ואכנס, עוד לפני רגע אשר הלכו רחוק מספיק לתמרן בבטחה. אז הפכת האשם קלאסי של תאונה, לא עד ראייה הפרעה מצד הימין. לעומת זאת, נפתלי בנט בהחלט מבין את הסיפור. 'רייסר' ממהר קדימה עבור העסק שלהם, ואתה נשארת לבד עם הנהג והנוסעים של המכונית הפגועה. האפשרות השלישית היא כמעט תמונת ראי של הקודם. בנתיב השמאלי אתה בקושי dogonjaete זוחל 'קומקום', אשר לא הולך להקצות את הלשכה. לא רוצה לציית שניתנה להם את הקצב, שכן באופן דרמטי vykruchivaete ההגה ימינה כדי להישאר לקראת נולד כדי לזחול, אבל שוב למצוא את הצד השמאלי של המסיבה השניה הצג. 'קומקום' בשקט נעלם מן העין, אתה וגרמו לפציעה את יקר למרות ולמטה בקרבות המכונית. האפשרות הרביעית שתעמוד 'בתור' כאשר עוזבים את המסלול ההומה או בציפייה של אות ירוק ברמזור. קדימה עומד רכב התחתון, ואתה אחריו. בהתנגשות מיידית הבאה. מתברר כי הנהג של המכונית שבה שהזנת, ראה באופן בלתי צפוי מכשלה, לחץ על הבלמים על מנת למנוע המיון ואת, למרבה הצער, אינה מקיימת המרחק. האפשרות החמישית לדעתנו, נעימים ביותר. אתה כמו תמיד מאחורי ההגה של המכונית שלו. מספר רכב זר היוקרתי נוצר. בהמשך איתך, היא מתחילה לפני הסיבוב, ואז לסידור מחדש באופן דרמטי על רוחב הפס שלך ואת מאט לא פחות דרמטי. . המצב פשוט גועל – אתה יודע, כך תמים, אבל בנוי בצורה כזו זה זכויות טכנית, לא מישהו מי מכה מאחור. חוץ מזה, הנהג המיומן ביותר אפילו לא יוכלו למנוע תאונות כאלה, כי הזמן כדי לתמרן. איפה עוד שבאפשרותך להחליף Podstavljaly פארק, רק שניים או שלושה מטרים כדי להפוך את צודקת- לדוגמה, לפני הכניסה התחנות. הקורבן, ובכך מאי לא להפוך את מ ימין קיצוני-זה צריך ללכת מסביב למכונה בעמידה. בזמנו של הסיבוב הזה המכונה תתקלקל מהמושבים שלהם. לך תוכיח אחר כך שזה היה ואף נחתך. Podlavlivajut עדיין, היכן תמרונים דורשת טיפול מיוחד. ב. כיכרות, צמתים וכן פרשת דרכים וכדומה. וזה קורה הרחובות הצרים. אתה ממהר, ואתה מול אתה מאט את כל הצבים. כאשר אתה הגישה על הפגוש שלה בתוך הפגוש, זה מאט ונותן במהירות חזרה. אשמה, באופן טבעי, את מי מאחורי…