כמה עקרונות לעיצוב אתר אינטרנט ספק

בעוד מישהו עם קצת ידע בסיסי יכול להפוך אתר אינטרנט, לבנות ספק האינטרנט, מסוגל לספק כסף, זה משהו מאוד שונה. כדי להשיג זאת, מעצב חייב להקדיש כמות מסוימת של זמן כדי לחקור, להחליט את מטרת הדף, אינטראקציה עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, איכשהו, לשים על העור של המשתמש ולא יודעים מה הם מחפשים, צריך. לא לקחת בחשבון הצרכים של הלקוחות הפוטנציאליים היא אחת מהשגיאות הנפוצות ביותר ורציני ביותר. זכור כי האתר שלך הוא הדימוי של החברה שלך, הפנים שלך באינטרנט. לא מתקשרים תמונת הלא נכון. בוודאי אנשים יראו יותר את הפנים יותר משלך, אשר דגימות מדי יום במשרד. להפוך את העסק שלך להיראות גדול ומרשים: לנצל את עיצוב טוב. גורם נוסף לקחת בחשבון את עיצוב אתר האינטרנט המוכר הוא היכולת של שכנוע.

ללא שכנוע אין אין מכירה. שכנוע ממלאת תפקיד מכריע המכירה של מוצרים ושירותים מקוון ולא מקוון. אבל לשכנע ב שורת הזמנה ללקוח שאינו רואה ולא אותנו רואה, קשה עוד יותר, הוא אתגר גדול הרבה יותר. זה נותן ארגומנטים מוצק, מסוגל לשנות דרך החשיבה של האנשים מי לבקר באתר שלך, גם אם החברה שלך היא חדשה בשוק. ראוי לציין כי לשכנע זאת, לא להטעות את הלקוח. למרות קמעונאים רבים לעשות זאת, הטעיה גורם שכנוע שום תרגול אתית שבו הנתונים מעוותת ולמניפולציה לפספס את האמת. משכנע אחרים של ונחוץ זה השירות או המוצר שלך ומשתמש האלמנטים הדרושים כדי ללכוד את תשומת ליבם, ולא הטעה אותם. להגיש הצעה כמו מספיק מושך מבקרים שלך, לקוחות ולקוחות פוטנציאליים.

אל תתנו להם לברוח ממך. להפוך את ההצעה שלך כל-כך טוב. אפילו שהם צריכים ללכת להתייעץ עם כל אתרי האינטרנט של המתחרים שלך. תנו להם לראות את היתרונות מקבל אם הם קונים את השירות או המוצר ומה נוספים יכול לקבל, כגון אחריות, שירות, בונוסים, או לכל אטרקציה אחרת עבור שלך לקוחות פוטנציאליים. אחרי שכתבתי באתר האינטרנט יש לא פוסט זה מבלי לנתח לעומק אילו תכונות של השירות או המוצר שברצונך לסמן, ואתה איזה סוג של תגובה או תגובה לצפות מהמבקרים, הלקוחות הפוטנציאליים שלך. רק לפרסם אותו אם אתה מרוצה עם המוצר הסופי להרגיש כי באתר מצביע לעבר המטרה שאתה מחפש.