חדשנות טכנולוגית

א. מדריד א. 20/10/09 מי אינו מחודש, מת. כלומר מדוע mundoFranquicia ייעוץ, מודע החשיבות של החדשנות כגורם גידול זיכיון ספרדי, ארגן יחד עם מומחה גם, יישומי מערכות ניהול עסקים, הספק הראשון של פתרונות Microsoft Dynamics ספרד ואירופה, מעשי והחלת מעניין סמינר נובמבר 3 הבא הנקרא a€œinnovacion טכנולוגיה לניהול franquiciasa€. יום a€œcada הופך יותר צורך להשתמש האפשרויות herramientasa מספק טכנולוגיות לגדול עסק, זיכיון, בתור שכזה, יש לטפס carroa€ זה, מסביר מנכ"ל גוטיירס פבלו ייעוץ a€“ dea mundoFranquicia ייעוץ. a€œpor רוצה להביא קרוב יותר עם זה מעשי ויום אינפורמטיביים, ידו של אנשי מקצוע הטובים ביותר, פתרונות ניהול חדשניים ביותר, utilesa€, הוסיף. המפגש יתקיים החל השעה 09:30 במטה Microsoft Ibérica. תוכן ציינה כי יהיה: ua אל א.

א. 9: 30-10: 00 ניתוח – של השוק זיכיון, את החשיבות של הטכנולוגיה הגידול וניהול זיכיון. בת בשבילך. המדווח: מר פבלו גוטיירז a€“ השותף המנהל של ייעוץ mundoFranquicia dea ייעוץ ua 10: 00-10: 45 – טכנולוגיה כגורם חדשנות. למד כיצד טכנולוגיה יכולים להשפיע על העלייה ביעילות, עלות חיסכון, בידול, לשיפור התחרותיות, עם ניהול הפרודוקטיביות של פתרונות Microsoft. המדווח: a€“ מר חוויאר קסטרו קסטרו נציג מכירות בכיר של Microsoft.

UA 10: 45-11: 00 a€“ השהיה עבור ua קפה 11: 00-12: 30 – ניהול מערכת היחסים עם סוכנים וזכיינים. ,,,, עבור franchisor חשוב להבטיח שידור התמונה ואיכות המותג. תוכל לראות פתרון שיסייע לך את התפתחות היחסים בין franchisor לזכיין, כמו גם הניהול את אסטרטגיית הצמיחה (הרחבה) מיטביים. המדווח: מר חוויאר Garagorri a€“ מומחה פתרון מתקדם גם ua 12: 30-13: 00 מימון – נוסחאות עבור מימון של פרויקטים היצירה/ההרחבה של שרשרת של זיכיון. דובר: ד פבלו גוטיירס מנכ"ל mundoFranquicia ייעוץ יעוץ a€“ – הסבר מימון Microsoft, אפשרות לממן טכנולוגיה. המדווח: מר סילביה Moroda רואיז a€“ – Lage לנדן ua האוצר טכנולוגיה של מנהל חשבון של Microsoft 13: 00-13: 45 יום עיון עבור אלה המעוניינים המשתתפים הסמינר יש רק קשר באימייל עם Montse Gasco או שיחה 902 14 14 14. מיקום: במרחק נסיעה של Microsoft Ibérica של מועדון דפורטיבו, חדר סנטרו Empresarial לה פינקה-בניין 1 1 מרגרט מיד Pozuelo דה Alarcón. (מדריד) CP: 28223 אודות גם ספק הראשון של פתרונות Microsoft Dynamics ספרד ואירופה, מזוהה 2009 עם הפרס על מצוינות מוכר משותפת של פלטפורמת Microsoft Dynamics, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים על שיפור עסקים. במשרדי שלה ברחבי אירופה מספק ייעוץ שירותי היישום של ניהול עסקים, אדריכלות, מערכות, מערכות תשתית, כולל מיקור חוץ, תמיכה ותחזוקה. כמו כן, מספק גם שירותי הדרכה רשמי של Microsoft שותפים, משתמשי קצה. איטליה, ספרד, הולנד, גם מציעה את שירותיה ללקוחות ולמעלה מ ממשרדים שלו באירופה. החברה מעסיקה יותר מ- 1,000 עובדים במדינות 10, ממורכזת בהולנד, היכן הוא רשום בבורסה ונסחרת אמסטרדם מאז 1998. בספרד, גם חשבון עם 180 עובדים, משרדים ב ברצלונה, בילבאו, מדריד, ולנסיה, ויגו, שממנו מספק שירותים ללקוחות יותר מ-300. אודות mundoFranquicia ייעוץ הוא המומחה במתן שירותי ייעוץ עבור franchisors בכל שלב של התהליך: שיפור בהסתגלות הגדרה, פיתוח, ותכנון. חל על מערכת הרחבה בשם ייעוץ ניהול פתחים, מבוסס על הצמיחה של השרשרת במתן אישית שירותי בכל פעולה של שילוב של זכיין חדש, התבוננות כל הסידורים מדויק הפתח של יחידה עסקית חדשה, בסופו של דבר, כתובות ישירות פונקציות franchisers בשדה היצירה של הרשת ייעוץ. הערה כדי עיתונאים: עבור בהשתתפות סמינר, ראיונות או משלוח של הגרפיקה אל תהססו לפנות אלינו. נוריה Coronadoa סנדרה Nozala תל 91 657 42 81 עיתונאי ומנהל של תקשורת