"הכל השתקפות של מערכת היחסים שלך עם עצמך"

אם אני רוצה אהבה לא יכול לשמור עליו. אני שמחה ויש תוך כדי לעקוב אחר מחפש אותו מבחוץ לא יכול לתת לי על זה. כאשר מחפשים אהבה היא איך לאבד מודעות של אותו הדבר, אבל לא המדינה. אהבה זה כל מה שאנחנו ביירון קייטי – כאשר רוצים ליצור יחסים אוהבת עם הלהיטות למלא על חלול הפנימית, או לפתור את הרגשות שלנו של הערכה עצמית נמוכה, מה שעשינו זה בעצם בדיוק ההפך, אנו מושכים אדם המגדילות את הרגשות שלנו של חוסר, מישהו שיזכיר לנו נחש פנימי נוסף, ולכן קשרי הגומלין בסופו של דבר לגרום לנו להרגיש שווה או יותר גרוע מאשר כשהתחלנו אותם. כמו כל מושך ישתווה לו, לא משנה כמות המאמצים לעשות חיפוש כדי הזוג האידיאלי, לא כל כך משנה רבים קרפדות לנשק עם התקווה כי כל אחד מהם הוא להמיר בכחול הנסיך שלך, אם את מרגישה קרן שלילית כלפי אותו הדבר, האות הזה הוא אשר שולחים היקום, יהיה ענה עם יותר מזה אותו הדבר תמיד. רוב מערכות היחסים שניצור מתפקדות כי הם באים מתוך האמונה מוטעה כי אנחנו ידיד נפש, כי אנחנו צריכים למצוא את החצי השני להשלמת אותנו. .

אז, אנחנו העברנו העשורים הראשונים של חיינו מחפש החצי השני צריך למלא אותנו, שיגרום לנו להרגיש טוב יותר, לתת לנו אהבה, רוך, ביטחון, אהבה, כבוד, טיפול, כל זה מה שחסר לנו. אבל אותנו ממירה במטען גדול של צרכים על זה עוד חצי כמו כבר כשהגיע למערכת יחסים להעביר רשימה ענקית של דרישות והאמונה הדרישות המצטברות, לאורך הזמן אלינו להמיר בעומס נחנק לזוג שלנו מאז לא יודע איך להיות מאושר על ידי שלנו יש ותלויות לחלוטין של שהאדם הזה נמצא comporte לדברי המשאלות שלנו להיות מאושרים. כאשר אנו מחפשים אחר אהבה ואישור של אחרים opacamos המצב הטבעי של אהבה שבה נולדנו וזה גורם לנו לאבד את הביטחון העצמי, מרחיק אותנו ממצב משלנו של אהבה טהורה לשחזר את זה באופן טבעי אוהב ואני הערכה עצמית היא הצעד הראשון אתה רוצה לקחת אם אתה רוצה למשוך את השותף האידיאלי שלך או לשפר שלך אקטואליה, שניהם רומנטיים כמו כל. על פי חוק של משיכה תופעות החיים שלך תמיד ישקף האנרגיה בה אתם נמצאים פולטות, לדוגמה, אם אתה גר בדרך כלל מצבים רגשיים חיוביים של: הערכה עצמית אושר אהבה תשוקה הכרת תודה שלום התלהבות. החיים שלך ישקפו הויברציות באותו אלו, אתה להיות מוקף אנשים ומצבים שגורמים לך להרגיש ככה. אם מצד שני, אתה גר הברית שליליות כגון: כעס דיכאון עצבות אדישות השליליות געגועים ייאוש חייך גם ישקף הויברציות באותו אלו, תוכל לקבל בנסיבות יותר או אנשים שגורמים לך להרגיש ככה. המחשבות שלנו תכופים יותר אחראים של יוצרים את המציאות שלנו, ולכן אם התחושה שלך הוא חיובי באזור של בני הזוג, אותן תוצאות שיגרמו באותו אזור יהיה שווה החיוביים.

אם את הרטט שלילי ויש לעיתים קרובות מחשבות של פחד, ספק, קיפוח או הערכה עצמית נמוכה, כי רטט יוצר בעיות באזור של שותף לך וזה חשוב כי אתה מתחיל לעשות בהכרה שימוש של חוק המשיכה על-ידי שינוי שלך ויברציות. אז, להביא ספירה של איך הם שלך רעידות באזור השותף, תהיי כנה עם עצמך, אתה מבין שאם לא הייתה הצלחה באהבה היא פשוט כי את התנודות אינם העצמי, או התלהבות, תשוקה, שמחה ואושר. אנשים רבים שאני מכיר אומר לשותף שלך באמצעות חוק המשיכה באופן מודע, אז לא משנה השנים של כשלים האוהבת היה לך לעבור את כל שווה אם היום אתה קורא את זה, כי ביצוע בהכרה משתמש של חוק המשיכה הוא המפתח לאושר , הוא המדריך יעיל יותר שקיים שיש הצלחה בכל תחום זה, אפילו זה של החיים החיים כמה. בקרו בבלוג שלי ותגיד לי שחושבים על הנושא הזה:-לקבל חינם הספר "חוק המשיכה, כמו" שימוש בחוק השולטת חייך לטוב או לביקור גרוע אוליביה רייס.