הודעה לעיתונות כדרך קדימה

הודעות לעיתונות נמצאים בשימוש על ידי כל החברות הגדולות ליידע את התקשורת על בענייניה הפנימיים. להלן אנחנו מציגים לכם את הכללים של כתיבה והפצת הודעות לעיתונות, החלקים העיקריים שלה, את המבנה הצרכים. הודעה לעיתונות כוללת מספר חלקים. זה מתחיל עם כותרת, ואחריו סיכום לעיתונות עבורם – התוכן עצמו, ולבסוף, את פרטי איש הקשר. בהודעה לעיתונות כתוב היטב ימשוך תשומת לב של עיתונאים לספק ראות טובה ברשת. החלק הראשון הוא הכותרת של ההודעה לעיתונות. זה צריך להיות מעוצב בהתאם. משמעות הדבר היא כי כל מילה כותרת מהוון מלבד מילות יחס.

באופן אידיאלי, הכותרת לא צריך להיות גדול מ 170 תווים, הנקודה בסוף. הכותרת צריכה להיות ספציפיים, כדי למשוך תשומת לב. ישנם עיתונאים גולש מאות הודעות לעיתונות מדי יום, כך שלך צריך להתבלט. בסעיף המסכם את ההודעה לעיתונות בדרך כלל מורכב במשפט אחד. הוא לא רק לחזור על הכותרת או הפסקה הראשונה של גוף הטקסט.

זה פשוט מעביר תחושה של שחרור או במילים אחרות. לאחר מכן מגיע טקסט בפועל של ההודעה לעיתונות. בתוך הודעה לעיתונות נקרא הגוף. בשנת את הפסקה הראשונה, המכונה "להוביל", מכיל את המידע החשוב ביותר. עליכם לזכור כי שחרור משפטים ופסקאות העיתונות צריך להיות קצר, בפסקה צריך להיות בערך שלוש או ארבע שורות. הזוג הראשון של פסקאות צריך לענות על השאלות מי, מה, מתי, איפה, למה ואיך. שאר הפרטים לעיתונות המידע שסופק בסעיפים הקטנים הקודמים. ובכן, כאשר הם ציטוטים עובדי מפתח, לקוחות או מומחים לנושא. זה יגרום החדשות מדויק וספציפי. בסוף ההודעה לעיתונות צריכה להביא סיפור קצר על הארגון שלך. לאחר מכן עליך לציין את שם מגע אדם ומספר טלפון. הקפד לכלול את מספר הטלפון ואת כתובת הדואר האלקטרוני, כך עיתונאים יכולים בקלות ליצור עמך קשר. בעת כתיבת הודעה לעיתונות חשוב לזכור שאתה כותב עבור עיתונאים, אך לא עבור לקוחות פוטנציאליים, לקוחות או מבקרים באתר האינטרנט שלך. עיתונאים להשתמש לעיתונות כנקודת מוצא מאמר או סיפור המורחבת. הודעות לעיתונות הן פרסומות תתעלם. לפעמים קשה לקבל עיתונאי כדי לראות את ההודעה לעיתונות. אל דאגה חברת טבע הוא האיש הנכון . העובדה העצובה כי רבים של הודעות לעיתונות נשלחות לפח ולא נראה אפילו. הודעות לעיתונות לעזור לעיתונאים להתמודד עם עבודה, אבל הם עובדים תחת הדוק מועדים, כל עוד ההודעה לעיתונות הוא שוחרר, זה יהיה בערימה של פסולת. אתה צריך לקבל תשומת לב של עיתונאים. ההודעה לעיתונות צריכה להיות לא רק חדשות טובות, ומכילים, אבל להיות טוב יותר מאשר 200 הודעות אחרות עיתונאים יראה באותו יום. לאחר לעיתונות שלך יהיה מוכן להפיץ אותו. אפשרות טובה עבור הפצה היא הפצה שירות ללא תשלום הודעות לעיתונות. בנוסף הפצה חופשית יש את האפשרות להאריך את שחרורו של הכסף. במקרה זה, קודם כל, תצטרך מקום לעיתונות באתר אחד בלבד, כי זה יתפשט אחרים בשבילך, שנית, תוכל לקשור היפר קישור למילות המפתח שלך. בהודעה לעיתונות לך לבחור מילות מפתח לאגד אותם URL. זה ימשוך את זרימת התנועה לאתר האינטרנט שלך לייעל את האתר במנועי החיפוש. פלוס קישורים כאלה הוא שהם בהקשר הטבעי שלהם, את הטקסט של המהדורה. הודעה לעיתונות היא דרך מצוינת למשוך תשומת לב תקשורתית לאתר שלך. חדשות מתוכנן כראוי לאתר שלך מחר להיות בכותרות.