בזמנים של משבר, בזמנים של שינוי

כאשר פעמים קשים הכלכלה הוא רע, יש דרכים 2 דברים: הוא דרך אחת לראות את הכל עם פחד, preocupaciona, פאניקה, כמו צפיה מיליוני אנשים ברחבי העולם. דרך אחרת לראות את הדברים היא לראות את כל מה כהזדמנות לצמיחה, הזדמנות מתוך אזור שלך של נוחות, הזדמנות re – להמציא, הזדמנות לעשות דברים באופן שונה, הזדמנות למצוא הזדמנויות שנמצאות בתוך המשבר. אם אתה מוכר מוצר או שירות, כאשר תעבור למכור, באפשרותך לחפש הזדמנויות שנמצאים סביבך. כאשר אתה משאיר למכור חיפוש מזוויות שונות כדי למכור את המוצר או השירות. שאני רוצה לספר לך כי ישנן הזדמנויות רבות סביבך. להתחיל לחפש הזדמנויות כי ישנם רבים במשק זה אלברט איינשטיין אמר: מחצית a€œen משבר הוא oportunidada€. והנה מה עשה קולונל סנדרס, מייסד KFC, חפש oportunidada באמצע המשבר. סנדרס קולונל היה 65 שנה, ו- הוא התקבל הבדיקה הראשונה של jubilaciona שלך עבור $99.00 דולר, לא כמו כמות הכסף הולך לקבל נפלה לתוך משבר כי זה היה מעט מאוד כסף וגם לא היה מספיק כדי לשלם את ההוצאות שלהם ולתת באורח החיים שהוא רוצה עבור עצמו ובני משפחתו.

כך סנדרס קולונל האם רשימת מלאי של כל מה אני לו, על-ידי חשבון שלא היתה לו כל דבר אשר היה כבר 65 שנים, אשר במהלך חייו ללא הכנה אקדמית. סוף סוף הבנתי הדבר היחיד שהיה לי היה מתכון להכנת עוף טעים, נאמר כן זהה: כי אם זה כל מה שיש לי, עם זה אני עומד להפוך למיליונר. הוא החל לבקר מסעדות ולדבר לבעלי להציע את המתכון הסודי שלהם ואמר להם הבאות: a€œmi שם הוא קולונל סנדרס, יש לי מתכון עוף הטוב ביותר בעולם, אני מוכן לשתף אותו לך בתמורה אחוז של כל מה vendasa€. מה אתה חושב? זה בעלי מסעדה אם והודיע מיד? קורס לא!, Sandersa קולונל ביקרו מאות והתקבלו מאות מסעדות בארצות הברית כל כבר מאות דחיות עקב. אך קולונל סנדרס מעולם לא נכנעו, מעולם לא נתנו, מכיוון a€œpoder personala€, teniaa להיות מסוגל סגל היכולת לפעול, כדי לאייש היכולת לבצע פעולה.

זכור תמיד: האלופות a€œlos לא מוותר, לא להיכנע ganana€ אילו. א. של קולונל סנדרס היה לדבר עם בעלי יותר מ- 1000 restaurantesa לפני זה אמר לו כן. ניתן יהיה לקיים קולונל סנדרס שנמצא הזדמנות משבר, היום יש הם אלפים ואלפים של קנטקי מסעדות ברחבי העולם כהוכחה ההצלחה שלו. יה שלדעתי שגם ניתן למצוא את ההזדמנות בתוך המשבר. א. אני חושב שיש לך את הפוטנציאל בתוך לך התעשייתיים לרמה גבוהה יותר של איזה actualmentea שאתה משמיע. אני חושב כי בזמנים אלה תוכל להרוויח יותר כסף, עלולה להפוך הגדל העסק שלך, אם אתה מציע, ניתן dominate זה לכלכלה. כי הוא כל מוכר היטב בזמנים של משבר כאשר הופיע מיליונרים נוספים. אז לך יש הזדמנות גדולה במשק זה! אני חושב כי בזמנים של משבר לעתים שינוי, לעתים של צמיחה, לעתים של חיפוש הזדמנויות. א. למרבה הצער personasa רבים מתארחים בזרועות שלובות מחכה הכלכלה לשפר, כאשר פעמים אנשים קשה של הצלחה שעלינו להתמקד על דברים יש לנו פקדים כמו יש לי שליטה על היחס שלנו והפעולות שלנו. כאשר פעמים אנשים קשה של הצלחה שעלינו להתמקד על בעל גישה נפשית חיובית ולנקוט פעולה יותר! Champion, champion, לדעתי שיש לך גדולתו בתוך לך!מטרות, אסטרטגיה, פעולה! הקטור גונסאלס דובר, סופר ו מאמן גונזלס הקטור הוא רמקול, סופר ו מאמן. מתמחה בסיוע בעלי עסקים, יזמים, מנהיגים ואנשי מקצוע במכירות כדי להשיג את המטרות ואת העסק. כדי ללמוד אסטרטגיות שיש צורך להצליח בחיים, בעסקים בקר לקבל עצות חינם נוספות.