איפור קבוע

אין כאב אוהב אחד, אבל מי אמר לך יש לפגוע? זוהי המאה ה-21. היתה המדענים יצרו משהו numbs זאת היטב אשר אינו מרגיש כאב? התשובה היא עמוק "sa". יש רבים anaesthetics טופיקליות זמין עבור טכנאי numb השטח לפני איפור קבוע. האם טופיקליות קרם שחלה לפני ההליך איפור קבוע, שעון העצר מוגדר עבור 20-15 דקות, בינגו? numb! סם מאלחש טופיקליות לעיתים קרובות להכיל כל שילוב של הבאים: tetracaina, לידוקאין, בנזוקאין או האדרנלין בבסיס emollient. מאז ההשפעות של כאב יכול לכלול נפיחות, הדימום וריפוי עיכוב, חשוב כי גם טכנית וגם הלקוח כדי להקל על הכאב. נושאים הבטוחה ביותר יש איזון חומציות צר לדמעות הוא 7.5.

מוצרים אלה numb גם, כי ההליך היא מקובל מאוד, מדוע כל כך הרבה אנשים סובלים עובדה זו! הגבות כ הזמן עובר נשים רבות מתחילים לאבד את גבותיו. או, אם depiladas או גילוח ב ' של 80 לעיתים קרובות פי לא יחזרו לצמוח. עם איפור קבוע, הגבות יפה יכול להיות שלכם ללא סיבוכים של עפרונות הכפופים בלאי או cytology. "אחרי" צילום המוצג באתר האינטרנט של נאנסי, אליו את הפיסקה האחרון במאמר זה, מציג כיצד ניתן להניח צבע מאחורי השערות הקדמי נותן מראה מתוחכם יותר, מלוטש, סיים. אני חושש המילה "קבוע" מה קורה אם אני לא אוהב את הצבע? הו לא! מה קורה אם הטכנאי טעות? Auy! מה קורה אם אתה פשוט לא אוהב? Auf! שומרים על הסוסים שלהם? הרשה לי להפגת הפחדים שלהם! איפור קבוע יש למרוח 2 או 3 פעמים (4 שבועות) יהיה באמת קבוע. זה נכון.

בפעם הראשונה איפור קבוע מוחל, הוא יהיה כהה מעט יותר לך לדמיין, אך ביותר שינוי קנה המידה ' כיבוי ' רגע כבר cured (2-4 שבועות). פירוש הדבר הוא אתה עליך לחזור על החלת צבע נוספות. לחשוב עליו ציור בית או מכונית. דרוש מספר שכבות של צבע, הנכון? איפור קבוע פועל באותו אופן. באופן כללי, עליו להיות בשכבות כדי להשיג את התוצאה הרצויה. בסוף הליך, הצבע יהיה בהיר יותר וכהה יותר התוצאה הסופית. בימים 7-14 של ריפוי, קטנה כמות פיגמנט משנה את גודל במהלך ריפוי – לחשוב עליו כמו הסוכנות שלו על-ידי הגירוש של הפיגמנטים במהלך תקופת הריפוי. פירוש הדבר הוא כי אם הצבע אינו נכון, הטכנאי לשנות ב ריטוש ביקורים. אם הטכנאי למקם את פיגמנט במקום שבו אינו יכול להיות כנראה סולמות רווחים במהלך תקופת הריפוי או יכול להתאים או להסיר, הציטוט הבא. מה קורה אם אינך מרוצה? רק באחוז קטן מאוד של אנשים אשר בסופו של דבר לא לאהוב. מדוע? מכיוון שהיה מציפיות אודות הפרוצדורה כדי להתחיל. כנראה לא עשו המחקר שלך לדעת למה לצפות. להקלה על הבעיה: לדבר עם הטכנאי שלך ולשאול שאלות! איפור קבוע תחכום במיטבו מאז תחילת זמן, בני אדם יש כבר בעיצוב הגוף שלהם עם הצבע. איפור קבוע אינה חדשה ולא מגמה מכוונים העברת אופנה לעונה הבאה. הוא כאן כדי להישאר מכיוון שהוא כל כך הנצחי. הוא פופולרי כי זה תחכום במיטבו! אם אתה מחיל איפור יום יום בכל זאת, למה לא לשמור כמה זמן, כסף, יש רק לעשות באופן קבוע? כולנו יודעים כי איפור חלה בחסכנות הופך אישה יפה יותר אם לא יפה בכנות. מה הם לא יודעים הוא יש נשים רבות כבר שלהם איפור חלה לצמיתות. הגבות מושלם, השפתיים, להדגשת העיניים ניתן שלך עם – איפור קבוע עושה כל כך בעדינות, שכמובן, ביפה רק ידעת שיש לך אותו. לחשוב הזמן! היא לא הגיעה אשר שפתון לאחר ארוחה בגלל השפתיים מחפיר, Pasty, גיר לבן? כעת דמיינו את שפתייך הן לצמיתות – טבעית ורוד (או הבחירה שלך) כבר רציתי משך עידנים. אם הגבות נדיר, או שפתיו אחיד, הוא כנראה מועמד איפור קבוע. מאז היא חלה כל כך בעדינות כי אינך צריך לדאוג שהוא כהה מדי או הטבע. בקיצור, איפור קבוע הוא כי נשים מתרגלים בימים אלה – והם שמחים מאוד אשר לבסוף עשיתי את זה! מה אתה מחכה? גב' LTouche המאושר על ידי האקדמיה האמריקאית micropigmentation. היא סוחבת החוצה הליכים איפור קבוע ל- 5 שנים. היא ראיינה על-ידי 3 עיתונאים (נכתב באתר האינטרנט שלו), כולל ראיון עם יצרנית של פיילוט חדש ב ספא (ראה סרטון באתר:)