Eulalio שלי סראנו Cepeda Amigo_Natividad יחיד

Eulalio חברתי ייחודי בשש בבוקר האחות להיטים portera עם פרקי אצבעותיו על הדלת, , בצייתנות עולה לפגוש עבודה בכל יום. מבחוץ, עכשיו בחודש דצמבר הכל שקט. הלילה יהיה מובס, תלמידים יש רצון מדויק מטפחים את עצמם כדי להגיע כמה שיותר מהר את עמדת הפיקוד שלו. כאשר השעון של המקלט מדלת הכניסה כמו הפעילות שבע נראה ב casa-המלון של הזקנים, וכאשר האור ביום הראשון מברך את העם במטבח כבר מוכן ארוחות בוקר. בוקר לקפה שמונה עם חלב ועוגיות. אם אתה מרגיש יותר כמו יוגורט, נלקח כי הטוסט לא אותו או על ידי חוסר שיניים. בעקבות מעשה זה לחזור שלו מאז של מישהו בשם דוקטור פורטרו וצגים טוב מי נכנס ועוזב.

הוא מאז של אחריות, יודע כי האחיות שהפקדת את הביטחון העצמי שלך בתוכו והוא תמיד מנסה לשחק אותה לשלמות. לזה של העשר הוא הרחוב לכוס קפה בבר הסמוך, ואני שוב כדי לאכול ולהישאר במטרה עד ארבע, אשר הוא כאשר מפיגה את בת-לוויה, הפעם זה לוקח לתת נמצא במרחק נסיעה על ידי העם. בפעם הראשונה זה ביקש o על ידי הצמח השני? לחכות הופיע נזירה ואני ליוויתי את הפנים. בפעם השנייה זה היה יום ראשון, כפי שהוא הכיר את הכביש ברכו אותו ולהמשיך הפנים. התרגז מאוד, כדי לצאת נזפתי על-ידי דלג על הכללים ובפיקוח שלהם. הוא בילה חודש, בכל פעם בירך את המגיעים ענה לי מצב רוח רע. MIDI לא אני רק אגיד שלום.

בהאירוע הזה אני מלווה של הבנות שלי. ואנחנו בילה לשאול אותך אם ידעו החברים שלנו של אוכלוסייה זו, עיניהם ממוסמר בקרקע אותנו הגיב כי זה של Tomelloso, שבו האנשים של המגורים והם ידועים של הבר, לא ידעו הרבה יותר אנשים. אנדה, ענה לך אם את האנשים שלנו. ובכן, בוא נראה אם עכשיו כשהם באים, זה לא מצב רוח רע והוא לחייך קצת. אנחנו פסלנו את המחווה סרבנית שלו את צעדיהם חסרת ביטחון במקצת סגירת בהחלט מאחורינו . ומנסה לחשוב שאנחנו. כל אחד. בוקר אחד ראיתי אותו עוברים ליד הבית שלי, הוא היה מופתע לראות אותי. אתה גר כאן? ביקשתי בין נדהם וביישן. על ידי בפעם הראשונה ש- שלפתי חיוך של ביטחון שפתיהם דק על ידי שם וצווארי דוכסות שטיפסה ספירלה של עשן כי הוא אבד במים קצה מגן השמש של הכובע שלו. הימים חלפו, המנוח שאל אותי אם כאשר הגיע נתן לו רשות לבקר אותי. הוא בא לעיר כל שבועיים לראות שניים raw, לעיתים הנוסע ואחרים עם גונזלו, העובד הסוציאלי. התקשרתי בוקר אחד בשעה 10, פתח נעצר על הפורטל עם שלה מכסה הסיר ועל ההגות בידיו, עצבני, ולהבהיר כי זה יהיה מעט מאוד זמן כי הייתי צריכה לראות הדודים שלה, ואז לפני אחת גרה במעון של , לאכול, ומשם הופכים עם גונזלו הביתה. מאז תמיד ב15-יום הופך לקחת איתי כוס קפה עם חלב או מיץ ואחרי אומר לי את זה, מגורים יש הרבה עובדים ולדאוג הרבה מי הולך ובא, בשביל זה יש ידידותי אנשים מבחוץ, הוא עבר עד בשבועיים הקרובים. אחד מאותם שני שבו מופיעה בבית אמר לי כי בקרוב יהיה יום ההולדת שלו, אני אודותיה, לטעמם האישי ואמר לי שיש לי מכל, צעיפים, גרביים, מושבות, צעיפים, נעליים, ממתקים, טבק… אז זה עזב אותי בלי לדעת זה אומר. ובכן ענית, אז לא אני יכול לקנות לו משהו. כן, אם אתה רוצה לקנות מכונית. הסתכלתי עליו, לא ניתן להאמין במה שהוא אמר, הוא המשיך וקבע כי החלום שלו היה לי מכונית. בלעתי רוק והביט הזקן שהיה לו להיות תושב מגורים במשך שלושים שנה עם קנס. אני לא יכול לקנות את המתנה היא כסף. . לא, לא, אני השיב לו, אם לא מכונית של אמת, אני מה שאני רוצה היא מכונית של הצעצוע של אלה הזה das les לחצן ו הליכה לבד. שוב השארתי אותי ללא מילים מסתכל על עיניו קטן מלא חיים והתלהבות. מחייך שאמרתי את זה מאז הילד חלמה מכונית צעצוע כי לעולם לא היה לי אחד. הרגש עזבתי ללא מילים, חש כי חייו הוא תעלומה והפתעה מתי עוזבים כי בלב להיכנס להם סבל. יום של הקיץ האחרון הורה לבת שלי דיאנה שקנה את הרכב והם שניים זה לספק על המטרה של המגורים. נשבע שזה לא רואה לאף אחד עם פרצוף יותר מואר זה הפנים של Eulalio, כאשר אחרי ללמד אותך להתמודד עם השלט של הפקד ראה שקופית היא המכונית על ידי האדמה של המטרה ואת האולם. שנערך בדצמבר שני אמר לי בבית שאת אם המנזר כבר השלימו המולד וזה, חלם להיות המלך גספר שוב כמו חג המולד האחרון. אבל דברים חיים חג המולד מבלי להיות המלך גספר, נאלצתי לשים את הכתר קשיש תושב אחר. לא ביקש מתנת חג המולד בבית חושב זה לא ישנה התחל אוסף מסוים של מכוניות יישוב. ואז עוד אחד אלה שני אמר הבעיה של האירו, עכשיו שכבר באביב, הוא מטפל בצורה מושלמת עם מטבע חדש, רציף בא לספר לי דברים מיוחדים של יחיד בעולם. הוא שלו. . זה ישן כי הוא מרגיש עשוי להיות השוער של מגורים של קשישים של אחד העמים שלנו.