שני הצדדים של MLM

אני מאמין כי המתנקש מוצלח – האיש הזה חונך אוניברסלי Communicator ו – פסיכולוג וכלכלן שיווק עסקים, מנהל ושיווק של עיתונאי ודובר של העסק רשת – היא כלי רב פנים להשגת המטרות שלי ואת החיים שאני רוצה לחיות. מערכת זו, אשר מביא כסף וחופש, וליצור שאינה דורשת השקעות גדולות. על ידי יצירת מנוף כזה, בעתיד זה יכול לשמש כדי ליצור אחרים להגיע לכל ואובייקטיבי יותר. על מנת לקבל תוצאה טובה צריך ללמוד להשתמש בכלי מקצועי ושיפור ברציפות. למה כל כך הרבה אנשים לא מקבלים את התוצאות הצפויות שלנו העסק? יש אפילו "קורבנות של שיווק רשתי." בדרך כלל טענותיהם מופחתים 2 בעיות: 1. אף אחד לא מיותר – לא מוצר, לא 2 עסקים. השקעתי הייצור של טון של כסף את כל הריקבון במוסך אז לא תהיה מוסחת על ידי אופי סובייקטיבי הכישלון של טענות אלה. אני רוצה להסב את תשומת לבכם רק שתי הנסיבות שבהן או לא יודע או שותקים "קורבנות".

אפילו בתוך עם ארגון משפטי ויציב יש שונות מאוד. יש ספונסרים שבונים את העסק שלהם על "קידום חדשים ': עיוות במכוון את עקרונות עסקיים הוגנים מנצלים את חוסר הניסיון של עולים חדשים, הם המניעים אותם לרכוש שלא לצורך כמויות גדולות של ההפקה ולאחר מכן "לשטוף ידיים". וגם את השני. למרבה הצער, עד כה נעשה שימוש בעיקר שיטות עבודה וכלים היגרו החוצה של המאה הקודמת (שגרה שיטה לחזר על המועמדים לפתות אנשים עם הבטחות מאבק בלתי סביר, הכלל "שלושה צעדים" עם התנגדויות, טיפול, וכו ' וכו ') – זה מוביל לתגובה השלילית המקיפה את "העסק" דחף פעיל ביותר השליליות לחברה מ 'מיליונרים נכשל ". אבל יש גישה אחרת לעבוד ביושר, וללא בסגנון שלילי – לעשות עסקים עם הנפש, ולא לעבוד – משתמשים במושג רשת שיווק 2.0, פיתחה בהצלחה דמיטרי Smakotin חל: CM העיקרי שאלה 1.0 – "איפה אני יכול למצוא אנשים?" CM השאלה המרכזית 2.0 – "מה לעשות איתם? מה וכיצד הם יכולים ללמד? " הרעיון של CM 2.0 מציע לשנות את טבעו של networkers: לבלות זמן יצירה של מספר כלים מקוונים (ניוזלטר בלוג נושאיות, אתר אינטרנט, גיוס שיעור), אשר ייקח את רוב העבודה הכרחי אך מונוטוני. זמן חופשי יכול לשמש כדי לפתור המשימות החשובות ביותר ומבטיח: יצירת וקידום המותג האישי שלך להקים ולפתח קשרי אמון עם קהלי היעד שלהם שותפים הכשרה, למידה עצמית וצמיחה אישית זו האינטרנט עצמו הוא משני מושג. בדיוק באותו רגע בסביבה מקוונת – זהו שדה פורה ביותר עבור החיפוש להודיע ​​שותפים ולקוחות. אינטרנט ישלב כמעט כל שנוצרה בעבר המדיה והתקשורת.

הוא נתן הזדמנות אדירה לתקשר ללא גבולות ומרחקים ממספר כלשהו של עמיתיהם. האינטרנט ממשיך להתפתח "ללכוד" את כל תחומי החיים החדשה ועסקים. מדוע הרוב המכריע של "לחרוש" networkers-מיושן? אני רואה כמה סיבות: 1. המידע עדיין MLM הקהילה רבים מעולם לא שמעו אפילו על הרעיון של 2.0 ס"מ. אבל למה כל כך הרבה אנשים יודעים על SM 2.0 מהוסס מדי להתחיל לעבוד בדרכים חדשות? וזה בגלל 2 הסיבות הבאות. 2. רצון לעזוב את בסיס האימונים "אזור הנוחות" המנהיגים לראות – שיטה dublitsirovaniya ("לעשות כמוני"). הרוב החזיקו סופר המנהיגים החלו לבנות את העסק שלהם "הימים הטובים ההם זמן. " הם הצליחו "עידן doInternetovskuyu" ועכשיו טירונים שלו לומדים שהם יכולים: לפרסם בעיתון, לעשות סקרים טלפוניים, להדביק מודעות, מחלקים עלונים. וכפי, גם היום, זה נותן מכך, המערכת רטרו זה מועבר לדורות הבאים. אלה מנהיגים הזמן, שמירה שלה "כוכב" מעמד, הכנסה, זרם של אנשי חדשות, "לעבוד בשדות" החדשים. חרוש כמה זמן לא מקבל תוצאה טובה, מתחילים רבים מתוסכלים לפשוט את הרגל או "ואושר מעונה" בחברה אחרת. 3. המחסום הפסיכולוגי רבים תוך כדי שימוש במחשב ובאינטרנט הוא מאוד מוגבל בגלל דעות קדומות, כי "יש כל מאוד מסובך ודורש הכשרה ארוכה. ובכן, למה לא, יש לי חדשות טובות בשבילך: 1) בשלב הנוכחי, כל החוכמה לשעבר הידרדר לתוך המחשב סביבה ידידותית לכולם. תסתכל על הילדים אשר מתחילים להשתמש "בתיבת" אפילו לא יודעים לקרוא. 2) בעסק שלנו, מאסטרינג האינטרנט ניתן לעשות זאת בהדרגה, בקצב שלך והכרחי נפח בשבילך. הנה, אתה לא תצטרך לגשת לבחינות. יש טווח רחב של ידע, יצירתיות, ואפילו משחקים חדשים. 3) שימוש בידע שנצבר בפועל, אתם מרגישים בטוחים יותר במידע המציאות באופן טבעי לצמוח מתוך "סיר", לפחות "סמובר" 🙂 מה אתה קורא את זה מצביע על כך שכבר יש לך את המינימום הטכניים הדרושים. ובעזרת של מורה מוסמך כמעט כל אחד יכול להתגבר על הקשיים הטכניים ללמוד כיצד ליצור רשימות נושא משלך, קבוצת דיון אלקטרונית (EDG), בלוג לקדם את האתר שלך. לעשות הבחירה הנכונה – שימוש הצד הקל יותר של MLM לעצב את החיים שלך!