שיווק רשתי

לאחרונה בתיבת הדואר שלי, אני מקבל מכתבים רבים מהגולשים באתר שלי על תוכן זה, "אתה מציע לקחת חלק הפירמידה קבוע. נמאס כבר הפירמידות הללו "לעתים קרובות, מדבר על השיווק הרשתי (aka מרובת רמות), אנשים פשוט לא מבינים מה קורה. הביטוי "שיווק רשתי" או "מדורגת" קשורים "פירמידה פיננסית". אבל זה לא נכון. בחודש זה במאמר אנסה להסביר מה עושה כל דבר שונה שיווק רשתי כי כולם ידעו שהוא חשש אוזנינו, – פירמידות הפיננסי. היכרות עם המושג "תוכנית פונזי" תוכנית פונזי (על שמו של קרלו (צ'ארלס) פונזי, מהגר איטלקי שהקימו את ארצות הברית ב 1920, פירמידה הראשון בעולם) – זה בעצם אותו דבר כמו תוכנית פירמידה, כפי שתוכנן על מנת למשוך חברים חדשים.

לפי שיטה זו, אין סחורות מכירה ועמלות לא ניתנים למשתתפים על גיוס חברים חדשים. במקום זאת, המארגנים לגבות את דמי מן החדש שהצטרף בהבטחות רווחים מהירים וגדולים. תכנית פונזי אין שום קשר עם ההשקעה. כסף חברים חדשים נהגו לשלם אותם מספיק בר מזל להיות המשתתפים הראשונה פירמידה – הם באמת עשירים מהירה. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. בליבה של תוכנית פונזי הוא עיקרון פשוט: "רוב פיטר כדי לשלם לפול ". תוכניות פיננסיות, בנוי על העיקרון של פונזי, בדרך כלל אטרקטיבית מאוד לספק העשרה מהירה משמעותית של מספר קטן של המשתתפים הראשונים, אשר אז, בדרך כלל, נאלצים להסתתר מפני לבשל התביעה, ומתוך הונה משקיעים. רשת השיווק חברות לפעול בשוק במשך שנים, תוכניות פירמידה במהירות מחפיר לשבור, גרימת נזק כספי אזרחים תמימים ומוסריים – ארגוני הוגן רשת עובד, השבר היחיד הוא הדמיון של המבנה הארגוני! ההבדל בין תוכנית פירמידה שיווק רשתי, כי רשת שיווק – בדרך של מכירת סחורות ושירותים באמצעות מפיצים.

עבודה בחברת השיווק הרשתי, המפיץ מקבל עמלה עבור סחורות שנמכרו ושירותים, כמו גם את מעורבותם של חדש מפיצים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . הפירמידה, כדי להסביר את ועדת הסחר הפדרלית (FTC), אם כי יש מבנה דומה, אך להשיג יעדים אחרים. יצירת פירמידה הפיננסי מצביע על עלייה מתמדת המשתתפים, לעומת זאת, ללא מכירה של סחורות ושירותים. ברוב המדינות, תוכניות פירמידה לחוק בנשימה אחת עם צורות אחרות של הונאה פיננסיים, כמו המארגנים להוביל העשרה על חשבון רגיל המשתתפים. הפירמידה פיננסיים השיווק הרשתי דומים רק את המבנה הארגוני. ושם, ויש גיוס מתמיד של חברים חדשים, אשר מוזמנים על מעורבותם של שילם הווייתם. עם זאת, רשת השיווק של העובדים בהכנסה הבסיסיים למכירת סחורות ושירותים אמיתיים. לכן, כדי להבדיל את החברה מהארגון רשת הונאה, אשר מבוססת תוכנית פונזי, היא פשוטה: באחרון אין מוצר אמיתי – טובין או שירותים מפיצים למכור לציבור. אם שולמה האגרה רק על מנת למשוך חברים חדשים דמי חבר האחרון – אנחנו פירמידה טיפוסי. לחברה יש רשת כסף שיווק תשלום עבור מכירה של סחורות ושירותים. אני מציע לך להכיר את אחת מחברות השיווק ברשת שבה אני עובד.