רעיונות לקשט גינה

היא שמחה שהיא מעבר העובדה הפשוטה לגדל עציצים או פרחים. העבודה בגן משלך היא תרופה בריאות. הוא מייצר רווחה בגוף, מכיוון שאנו פועלים פנים אל פנים עם טבע ומחבר אותנו איתה. בנוסף, פיזית הוא גם נפלא שכן הוא מאפשר לנו לממש את הגוף שלנו. אבל, בנוסף, אם יש לנו גן, אנחנו חייבים לא להחמיץ את ההזדמנות כדי לקשט אותו. עם רעיונות המינימלי כדי לקשט את גן, זה יהפוך קישוט הכוללת חלק יסודי של הבית. הבחירה של צמחים ופרחים גן מוקדם כאשר לקשט גינה והם קשה, לעתים, יכול לבוא לפקפק אם אתה עושה את זה נכון או לא. אבל בקרוב הם יתחילו לצמוח פרחים וצמחים ויש חוסר ודאות תגמולים שלו. In recent months, טבע has been very successful.

אנו חייבים להתחיל על-ידי בחירת עציצים או פרחים שיביאו לנו בגן שלנו. לשם כך עלינו תחילה ללמוד את סוג האקלים של האזור שלנו, את הצמחים מותאמים. אחד הרעיונות כדי לקשט את גן חשוב יותר הוא לבחור צמחים, תמיד בהתאם ההתנגדות שלו קר. לבירורים בנושא יש לפנות ל עו"ד אמסלם שמבין יותר ממני. על פי להיות מזג אוויר של האזור בו אנו חיים, היא תהיה ההישרדות של הצמחים שאנו בוחרים גן שלנו. דרך טובה לדעת כראוי מה גדלים צמחים גם באזור שלך היא להתייעץ עם גנן מקצועי. הוא יכול להודיע לך על המינים של צמחים הנמצאים מותאם לאקלים שבו אתה מוצא את עצמך ואת אלה אינם. זוהי דרך טובה להבטיח ההצלחה של נטיעת.

גם נכנסים לשחק המאפיינים של גן שלנו, כמו גם סוג הקרקע הרבה יותר חשוב מאשר מזג האוויר. מסיבה זו, עלינו לעשות מחקר אור המאפיינים של הקרקע שלנו כדי לברר מה סוג של הצמחים יגדלו כראוי בארץ שלנו. והמשך לאחר יש לנו את חולשות חוזקות של האדמות שלנו, אנחנו להחליט מה אתה רוצה לשתול או לטפח והיכן. אנחנו צריכים לעשות מחקר של הבעיות העיקריות העולות לנו ופתרונות אפשריים כי אנו יכולים לפתח. רעיונות כדי לקשט את גן כאן מגיע אולי החלק הקשה ביותר בתהליך, הוא הזמן שבו אנו מתחילים לקשט את גן שלנו. אחד הרעיונות הטובים ביותר כדי לקשט את גן היא להפוך מפה של הגן, על המישור, לפועל ייצוג קטן של הצבעים בהם אנו הולכים לתת בהתאם מה שאנו עומדים לטפח. זהו היבט מסובך, קשה ליצור תמונה כוללת של השטח. לשים לנו מצב מעט אנו יכולים להשתמש קרטונים, פיסות עץ או כל דבר דומה, יכול לייצג את הירקות שאנו רוצים לשים בכל מקום. כמובן, אתה עצמך ניתן לקשט בגינה שלך בלי עזרה מבחוץ אנשי מקצוע, אבל כבר אתה יכול להיות בטוח כי קשה אתה מכה הראשון. כפי שאמרנו בשדה למחשוב קשה להפוך ראייה כללית של ההתפלגות כולה. מציאת גן האידיאלי שלך תהיה שאלה אמפירי, של ניסוי וטעייה עד שתמצא בדיוק מה אתה רוצה בחצר שלך. אמנם יש שפע של אפשרויות, הכל תלוי הדמיון שלכם. נא לזכור לזכור גדלים, צורות, צבעים ומרקמים שיש לכל אחד צמחים ופרחים. אתר הנופש בעזרה של נוף מקצועי אם אתה מאוד disoriented כאשר מחפשים רעיונות לקשט את גן, ניתן תמיד resort בעזרה של אדריכל הנוף אשר עיצוב מגזין גן, שכן הוא יודע בדיוק מה שמתאים השטח שלך, מה יעבור לך טוב יותר, מקבל את מרבית המאפיינים של אותו.