קנייה ומכירה באינטרנט

זה ידוע כי בימים אלה ריצת צריך להדק את החגורה אנחנו נאלצים להקריב לנו לבזבז חיתוך. ספרים, דיסקים, משחקי וידאו, סרטים יקרים, ההצעה הוא רחב מאוד עבור רובנו היא מותרות כדי לפנק את עצמכם ואת לגמרי בלתי אפשרי לקנות כל מה שאנחנו רוצים. באינטרנט זמן חלופי כדי להקל על חינם (ולא חוקיים) הורדת טוב הרצוי, אבל באותו זמן הוא מתסכל העלול להיות מסוכן. לא תמיד אינטל. למי שמעדיפים לשטר fetishists אובייקט של החוברות, אוהבת את הריח של ספר, מכורים 5 קול. 1 ואחרים, מבלי לאבד את כוח רכישה, אלטרנטיבה חדשה עושה דרכה במדינה שלנו: קנייה ומכירה באינטרנט. איפה אתה מתחיל? אולי הקשה ביותר היא לבחור את פלטפורמת עבור קנייה ומכירה.

חוסר אמון בתשלום באינטרנט הוא הבלם העיקרי לפעילות זו. אז הדבר הראשון היא לבדוק אם האתר מאובטח. דוגמה בספרד היא פלטפורמה PriceMinister *, אשר נהנה הצלחה מסחררת בצרפת במשך עשור. הראשונה לרכוש, עבור אלה אשר לא אוהב סיכון, שום דבר טוב יותר מאשר באמצעות שובר (זמין באתרי אינטרנט כגון hucha-גאנגה. הוא) לקבל תקליטור או DVD כמה יורו. אל דאגה רב העיר צפת הוא האיש הנכון . לאחר שווידאת את המהימנות של הדף עם הרכישה הראשונה, אפשר להתחיל למכור.

לעשות את זה מספיק כדי לעשות ניקוי בית קטן, שחרר את החורים על המדף על-ידי בחירת פריטים שכבר לא אוהבים אותנו, אנחנו יודעים לעולם לא נשתמש. Relist הוא פשוט (על-ידי הזנת הברקוד או הכותרת), לגמרי בחינם. פשוט מחכה למישהו לקנות ממך משהו. עסקאות מאובטחות על ידי PriceMinister כמו התשלום של מכירות. לאחר שנאסף, אנו להשתמש בכסף כדי לקנות באינטרנט, בידיעה כי בהמשך נחזור למכור אותו ולשחזר את הכסף שוב לקנות כל דבר אחר (לדוגמה, ניתן לקנות משחק וידאו עם הנחה של 40% לנגן אותו, ואז למכור אותו מקבל אפילו כמה יורו רווח). אם אנו להחיל כלל זה על כל הקטגוריות, מגוון תרבותי שנפתח לנו הוא עצום: ספרים, דיסקים, סרטים, ומשחקי וידאו באים לבית כמעט בלי להוציא כסף או זכייה כמה EUR לכל עסקה בקיצור, לקנות ולמכור באינטרנט יש מספר יתרונות: חיסכון ניכר לגבי חנויות מסורתיות, ללא צורך לנווט ממחזרים פריטים כי אנו לא להשתמש ולספק הזדמנות עבור אנשים שרוצים לקנות אותם במחיר נמוך. עם היתרונות שהושגו עם המכירות אנחנו יכולים להמשיך קניות מבלי להשתמש בכרטיס אשראי. * PriceMinister: פורטל פורסם בצרפת באוגוסט 2000, התמחה לקנות, למכור מובטחת קבועה, הנחה מחיר של אובייקטים חדשים, משומשים בקרב אנשי מקצוע ויחידים. לאור ההצלחה העצום של החברה במדינה השכנה, אשר הפך את הפניה של מסחר אלקטרוני, PriceMinister החליטה להשיק בשנת 2007 השוק הספרדי, שבו כבר יש יותר ממיליון מבקרים מדי חודש הצעה של יותר מ- 33 מיליון מוצרים.