קינו או את אומנות המגע

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לפתות אישה היא דרך קינו – הקיצור של Kinesthetichsa או synaesthesia, מה שאומר לגעת. למעשה, ללא הפיתוי "קינו", הסיכויים שלך להצלחה לפתות אישה להקטין במידה ניכרת. מעט מאוד גברים יש תמיד אישה במיטה רק עם המילים שלהם, בלי אצבע. הקינו צריכה להיות הדרגתית. הפיתוי של הקינו צריך להיות מקרית – פלייר האמה או בזמן.

הוא צוחק, לדוגמה. ומעל לכל, אתה חייב להיות שובבה – אז זה לא מפריע לה. אם אתה יכול לשחק את זה בצורה כיפית בדרך מקרית בזמן שהיא צוחקת, ההגנות שלה למטה, לא לעמוד המגע הפיזי שלך. למעשה, היא תרגיש טוב. אז ÿpor מה עובד קינו פיתוי? מגע העור עור משחרר הורמון הנקרא Oxcytocina. אוקסיטוצין מגביר רמות של טסטוסטרון לאישה, ההורמון האחראי על החשק המיני שלך. אוקסיטוצין גם גורם לזה להרגיש תחושה של האיחוד עם אתה, עושה את זה מרגיש לך טוב.

ES נותן אוקסיטוצין יותר, את הרצון להיות נגע אפילו עוד יותר, לעשיית אפילו יותר אוקסיטוצין – מחזור של חיזוק של הפרוגרסיביות של הורמוני המין. הקינו הוא הפיזי קשר כי לבצע את המטרה שלך בהדרגה את פעילה מינית. . הקינו הזה צריך להיות מוגברת בהדרגה עד שתסיים עם הסגר. לעשות זו גולת הכותרת סוגים שונים של הקינו בהתאם את הכוח וההשפעה המפיקה, מוכשרים ברמות: קינו coordial (רמה 1): הוא הקינו הרגילים כמו שתי נשיקות של המצגת, על מכה, לחיצת יד או התרסקות ידיים. (ההתנגשות של ידיים גם יוצרת חיבור ואמפתיה) קינו אור (רמה 2). תפוס את הזרוע, חיבוק, נשיקה על הלחי של החזק. נשיקה על המצח. יד על הכתף… סוג זה של הקינו חייב להיעשות בנחישות. כשל לעשות כל-כך חזק, עושה נזק, ללא אבטחה, בחוזקה. (רמה 4) כזה קינו חשוב של הקינו מתבססת גם על הגירוי, צריך להיות בחוזקה. יד על המותניים שלך, הטבור, צלעות inferires, הזרועות הפנימי ואת הירכיים, צוואר, הצוואר, שיער, באונה האוזן… קיצוני קינו (רמה 6) נשיקה על השפתיים, לסחוט את התחת, טועמת על הצוואר, נשיקות באוזן, העוקץ… אתה צריך לדעת דירוג את הקינו חשוב לכל מצב. . זה הטוב ביותר להפוך קינו קנה מידה ללכת לאט לאט, בלי חיפזון. מאת הקינו, יכול לקלקל פיתוי, נעשה קצת גם כדי לעשות הרבה. למד כיצד לכייל קצת. עודף של הקינו ניתן לגלות לך, להרגיש לחוץ או לא נוח. תיזהר. לעשות ÿCrees שזה כל מה שאתה צריך ללמוד?שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.