פרסום אלקטרוניים ובלוג

בלוגים הם הדבר החם ביותר הולך בימים אלה כשמדובר שיווק באינטרנט. בלוג הוא דרך להעברת ההודעות שלך וכן המאמר על הלקוחות. זהו אחד אישי, קל ליצור אתרי אינטרנט והרבה פחות יקר יותר אתרי אינטרנט מסורתיים. בדיוק כשאתה חושב כי הם היו התחום של פעילויות של מגזינים וידיעונים, בלוגים מגיע, אתה צריך לשאול את עצמו: האם זה באמת הכרחי בבלוג? הוא לא אל אזינה של דוא ל או ידיעון, עושים אותו דבר? לעשות שני דברים? האם אלה שני כלים שיווקיים הולכים לאכול כל הזמן שלי, אנרגיה וכסף? מהי הדרך הטובה ביותר להשקיע את המשאבים שלי כאן כדי שאוכל כדי הלקוחות ואת תוצאות מאמצי השיווק? הנה עשר סיבות למה צריך לשים לב מהפכה זו של בלוגים חדשים, לעשות שני דברים, אל אזינה, בלוג. 1. מאחר באינטרנט מבוססת על בלוג, הוא פרסם באופן מיידי בכל פעם שאכתוב. פעולה זו מאפשרת לך להיות ספונטניים הנוכחי עם ה בעיות המשפיעות על הקוראים שלך / לקוחות.

בלוגים הם קצרים, מגזינים עשוי להיות ארוך יותר. באפשרותך להשלים את השני. 2. בשל לבלוג הצבות הן ספונטנית, אשר נוטים להיות יותר פורמלי, ידידותי שיחה. בלוגים להראות את האישיות שלה. Ezines הצגת הידע שלהם. הקוראים שלך / לקוחות צריך לדעת מי אתה עד הוא הולך להשקיע השירותים שלהם. מתן אל אזינה ובלוג מאפשר לקוראיו להכיר אותך.

3. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . באפשרותך להגדיר טופס מנוי בבלוג שלך, שלך נרשמים יקבל לטווח קצר בתיבות הדואר הנכנס שלהם בכל פעם זה משהו חדש מאז. זוהי דרך מצוינת כדי לפתור את הבעיה של spamfilter שחוסם כל כך הרבה מגזינים והודעות לגיטימיות מן המקצוע. קישור 4 בלוגים, אתרי אינטרנט, אשר מסייע לך ליצור מערכת שיווק ויראלי, הגדלת החשיפה שלהם למנועי חיפוש. אוהב בלוגים מנועי חיפוש מכיוון שהם מבוססים על טקסט ומילות עשיר. סיווג שלהם עד כדי לפרסם בלוג ולהשתמש מליטה ומיקום בטופס בתדירות גבוהה. באפשרותך גם להתחבר לאתר משלך (s). 5. יש לכם גישה מיידית לכל המאמרים שלו פרסם בבלוג שלו. בלוג יוצר באופן אוטומטי קבצים של ההודעות הקודמות. ראית בסרגל הצד לגישה נוחה. הם ממוקמים בקטגוריות כדי למצוא בקלות. אדם חכם יודע שהוא בילה יום אחד לפרסם כל אל אזינה שלך את המאמרים הבלוג שלך, כך נראה כי אתה כבר משתמש בבלוג הרבה יותר זמן. בנוסף, הקוראים שלו יכול הבלוג לא לי ההזדמנות לקרוא כל אל אזינה שלך סעיפים אחרים. 6. באפשרותך להשתמש בבלוג שלך להיות מומחה ביטחון בתחומם של תוכן סינון באינטרנט עבור מנויים. הקוראים אין זמן עיון ואיסוף של מידע, אבל אתה יכול לעשות את זה בשבילם, לביסוסו כמשאב טוב. 7. ניתן ליצור קישורים של פרסומות, מוצרים, ועל -ידי שלהם תוכניות שותפים העמודות לרוחב של הבלוג כדי להימנע מהצורך לכלול אותם בגוף המאמר. אחד פרסום אלקטרוניים, אתה צריך להיזהר עם חומר פרסומי במאמר, כיוון שהוא מפריע אנשים והופך אותם כדי לבטל את המנוי. בלוג פולשנית דרך לעשות את זה, אל אזינה באפשרותך לקשר הבלוג בו ניתן למצוא מידע נוסף. 8. לקוראים להוסיף הערות על הערכים בלוג, אשר יוצר את הקשר, עם הקוראים. ניתן לשאול שאלות, לעודד את התשובות על-ידי להיות שנוי במחלוקת, הקוראים של הסקר. זוהי דרך מצוינת לשמור את האצבע על הדופק של מה רוצים הקוראים. 9. אין לך להתעסק עם אתר אינטרנט, או לשלם מעצב אינטרנט לעדכן את האתר שלך בכל פעם יש לך teleclass סיפור חדש, או תוכנית או מוצר. בלוגים הם קלים לשימוש, עם כמה הוראות או הדרכות, יכול ללמוד להשתמש בעצמך. הוא זול יותר מאשר הקמת הפרסום האלקטרוני בתבנית HTML. 10. הרקע הוא זה: השימוש בבלוג אל אזינה יעזור למשוך יותר מבקרים לאתר האינטרנט שלך, אשר הופכים מנויים וכי כמו בסופו של דבר, הם הופכים את הלקוחות. לחשוב World Wide Web בריכה גדולה דייג. הקווים דייג יותר הבריכה, דגים להיתפס! יש אתר אינטרנט, עם זאת, הוא סטטי, כמו עלון מקוון. יש פרסום אלקטרוניים, לצמוח לאורך כל מקום קישורים המנוי. עכשיו, אתה צריך בלוג, שבו יכול למשוך יותר קוראים להכיר אותך, שבה תוכלו לתקשר איתך, אולי לקחת הוו שלכם! דייג שמח! Patsi Krakoff, Psy. ד., CBC הוא העורך של שירותים ידיעון מותאמים אישית, מתן שירותי מלאה של פרסום אלקטרוניים עבור מאמנים ויועצים. Patsi הוא פסיכולוג, סופר, בעל 8 שנות ניסיון לעזור לאנשי מקצוע עסוק לבנות מערכות היחסים שלהם עם לקוחות דרך מגזינים, ידיעונים, בלוגים. בקר שלהם באתר אינטרנט ובלוגים עבור רמזים מועילים: דניס ווקמן: הוא ראש של יישום עבור השלב הבא של שותפות, חברה ייעודי לעבודה עם אתה לקחת את העסק שלך לרמה הבאה. דניס יש כמעט 20 שנות ניסיון בתחום ניהול ומנהל עסקים קטנים. היא בעלת ניסיון ספציפי גיוס של שיווק מערכות באינטרנט כדי להעלות את המודעות, ליצור נאמנות הלקוחות להגדיל את השורה התחתונה. בקרו בבלוג של דניז עבור עצות וטקטיקות לקחת את העסק שלך לרמה הבאה.