פרחים

כמעט כמו מתנה משמיים, ככל הדברים האלה כי אף אחד לא משלם אך עדיין שם הם, הטבע הפך אותנו פרחים זמינים. למרות באותו היום שישנם אנשים רבים אשר מטפחים פרחים, ולכן יכול לחייב אותם, הפרחים זמן עד שהם הופכים מוצר של הטבע גם היום, הם מתנה יפה שהטבע נתן לנו. בין אם זה יפה או לא הכרחי אולי לא לדבר על זה יותר מדי, למרות הרשמים אסתטי או טעם כביכול אינם זהים עבור כל האנשים, יש עובדה אחת זה נפוצה: אנשים בדרך כלל מעריך את הפרחים, בדרך כלל להתייחס אליהם יפה, למה לתת להם כל פרט מיוחד של אירוע מיוחד באותה מידה או לסחוב אותם לכל מיני אירועים שבהם יש צורך יש משהו יפה להראות. ÿAlguien היה לחשוב על תופעה מסוימת זו? הפרחים יפהפיים זה משהו מעט חושבים, כי החומר לא דורשים יותר משנדמה. עובדה היא העובדה כי פרח נראה יפה בשבילי, והוא, אין למה יותר לבחון יותר צריך לראות כי זה אומר. אבל דבר אחד אם זה יוצר הרבה שאלות לי הוא ÿPor איזה פרחים יפים לתת לאישה יפה באותה מידה?… אם האישה מהו יופי אני לא מבין למה את הדחף לתת למישהו שכבר יש זה משהו יפה. .

עדיין, יש לנו את הדחף לתת ביוטיפול דברים יפים. . חשבתי זה הדחף הזה אתן נשים יפהפיות פרחים יפים הוא אמור שאני רוצה לגרום לאותו האדם את אותה התחושה כי זה גורם לנו אותנו, Ÿque הדרך הטובה ביותר לתת את הרושם של יופי אצל אדם לתת לעצמה עוד פרח יפה?… עשויה להיות הסיבה למה אנחנו מחלקים פרחים יפים לנשים יפות, אבל אני לא בטוח. אבל לשים בצד את סוגיית לתת אישה פחות יפה, יפה פרחים יש לנו מסתובב הראש בעניין זה. עדיין, ייתכן לכל מטרה לחשוב הדברים כאלו, אלא אם כן מישהו מרגיש ענק חלל כאשר זה נותן פרח יפה עם אישה יפיפייה, הבנתם את זה שום דבר באמת היא שהיופי שאיור הפרח היפה יותר צל של מה באמת רוצה להעביר האישה היפה.

במקום לחשוב על זה, אנחנו יכולים לחשוב אחרים סמליים משמעויות רבות שיש הפרחים עבור בני אדם. עובדה מסוימת כדי לראות שהיופי של פרחים אינו מחזיק מעמד. בדרך כלל אומרים כי היופי הוא לא בר קיימא כאשר אנו מדברים על נשים, נראה כי פרחים אישר את העובדה הזו. זה מוזר לטבע להתנהג כך. כאשר אנו מדברים על דברים יותר יפים ועולם חושני. כי זה נכון, הפרחים לעיתים קרובות יש נגיעה נוספת של חושניות. לא לפי הדרך של נשים, אבל אם יש לך את החושניות כמה בדרך כלל שאין להם דברים אחרים של הטבע. . ובכן, נדבר על פרחים נוטה להיות עניין די פשוט. אבל למי יש לקרוא מאמר זה תגלו שיש כאן אין דברים פשוטים כאלה על פרחים. . ושאני מתגעגע לחשוב על משהו אחר: אנחנו נותנים פרחים אלו שמתו.