עסקים באינטרנט מכוח האדם הפשוט

האדם הפשוט רוצה לבנות את העסק שלהם באינטרנט! הוא שמע על זה, כי העסק הוא עסק רווחי מאוד מעניין, אבל לא יודע איפה להתחיל. הוא חושב שזה מסובך, אין לו כישורים, לא סחורות בכלל, הוא לא מבין לשום דבר. לא יודע מה איתכם, אבל אני רק מתחיל! אדם מסתכל הרבה חומר באינטרנט על עבודתו ברשת. הוא צופה את הסקירות של אלה שבאו, וכמובן לאלה שאינם עובדים. האזנה קרובי משפחה וחברים אשר כמו גם זה שהוא לא מכיר, מומלץ לשמור את הרעיונות המטורפים האלה, כי כל דבר קשה מאוד. עדיף כבר את העבודה שלך, לעבוד, להרוויח ניסיון עם שקט נפשי לפרוש. בתור להתקיים, אז לחיות פרישה להנאתו! אני רוצה לשאול, אבל לפני פרישה, כי אין חיים? אין צורך ליהנות ובבקשה יקיריכם? פנסיה – זה מה שאנחנו צריכים לשאוף? פרישה תהיה חופשי מבחינה כלכלית? תשובתי לא! ושלך? לכן, מה שדרוש עבור העסק באינטרנט? הדבר החשוב ביותר – רצון! הרצון לעצב מחדש את חייהם, כדי להיות מאסטר של החיים שלך, לא עושים את קיומו ואת חייו שמביא שמחה.

כמאמר הפתגם, "זה יהיה רצון והכל יהיה ". הדבר השני למכור? טובין או שירותים, אתה יכול למכור. אם אין לך אותו, למכור אותו ולהביא מישהו אחר בשביל רווח. שלישית, איך למכור? כמובן, למכור, אתה צריך כלים מכירות באינטרנט: אתר האינטרנט שלך, בלוג, חנות מקוונת, דיוור וכו ' וכו ' זה בעצם עמודי את שלוש שעליו נשענת עסק באינטרנט! "ובכן, אנטון – לומר לך – יש לי את הרצון, אני רוצה לשנות, אני רוצה להתחיל לעבוד בשביל עצמך, אבל לא על אחרים, אבל אין לי מוצר, ללא מכירת מכשירים אלה! "מה אתה עושה? באפשרותך לפנות אל מומחים, להוציא סכום גדול של כסף, את הסדר של כמה אלפי דולרים, אתה תעשה כלים מכירות. אז ידרשו יותר כסף כדי לפרסם ולקדם את אתר ברשת (בעצם אותו עסק, אנשים להרוויח כסף על עבודתם). מחפשים תשובה, נתקלתי בהצעה (בשבילי אני לא יודע איך אתה!) היה לי הרצון, ואני הוצע המוצר וכלים במכירות! אבל חשבתי שאני יכול להצליח אם אני לא יכול.

אני הולך לתת כסף, הם לוקחים ממני, ולאחר מכן "הולך ג'ון, אנטון אלא" מה אתה רוצה, לעשות משהו? אבל התברר כל שונה! התחלתי את העסק הזה ולהרגיש את צוות התמיכה הקבוע, כל שאלה וכל בעיה נפתרת תוך דקות. עם כל יום שעובר הופך להיות שותפים עוד ועוד ועוד! הכנתי לעצמי תוכנית או תוכנית כיצד תוכלו כמו, בדרכי לעצמאות כלכלית! הלווייתן אותו שלוש: 1 – לעשות כסף מסחר אלקטרוני, 2 – להכפיל את הכסף בבורסה, ו 3 – כדי להגדיל ולשמור את הכסף שנצברו על ידי השקעה בתחום הנדל"ן. כך, מסכם. למה אתה עדיין לא להרוויח באינטרנט? 1. אתה לא יודע איך לך שאף אחד לא לימד 2. אתה לא יצרו מוצר העונה על הצורך של מישהו אחר. דרכים לפתור: 1. 1. למד את עצמך, ליצור – הסחורות למכור אותו ב 2 באינטרנט. 2. מוכן לשימוש במערכת באינטרנט, שם תוכל ללמד, לתת כלים של העסק ולספק מוצרים ושירותים.