ספוילרים

סיבים מתחיל רחב יותר ויותר מכוניות, צמיגים נעשים גדולים יותר סנטימטר עד סנטימטר, ספוילרים נעשים יותר ויותר הידוע לשמצה, המכונית גופות מתחילים לצייר עם צבעים זה אף פעם לא היה חלונות החנויות של סוחרי. עולות preparers הלאומית, לחנויות מתמחות, אשר הציע הציבור את האפשרות ללכוד את החלומות שלהם במכוניות שלהם. היומנים מתחילים להופיע ולהיות פופולרי, במהירות המכסים את הביקוש היה יצירת, שלחתי לך את זה דרך לראות את המכונית בכל פינה. במקביל מתעוררות הריכוזים הראשון, צבע מלא אתרים כגון האצטדיון האולימפי מונז'ואיק (montjuic), ברצלונה, או, padock הגדול של מעגל דה קטלוניה, מדי שנה, ויחד עם 24 שעות מירוץ עד היום, יותר מ-1,000 מכוניות מאיפה בכל מקום ליצור הכי מדהים כוונון של המופע במדינה שלנו. על האיים (הבלאריים ו האיים הקנריים) תנועה אחז בכוח, ריכוזים שלהם יהיה רכב חשפה כי אפילו לחצות מים אז אנחנו יכולים להעריץ אותם בשידור חי.

כבר נכנסו המאה ה-21 יהיה הירידים, עם המעריכים המובילים ברצלונה, מדריד, סרגוסה, גליציה. מצד שני, אתרי אינטרנט כמו החיפוש כוונון, היית יודע את preparers זר החשוב ביותר כוונון, דרך לראות את כוונון מאוד נגד. שלנו. שלא לדבר על סרטים וסדרות, אשר יש כבר המשקף הזה קצת בחברה בקבצי script שלהם. אינסוף סגנונות האהבה יותר אליטיסטית לתווית ההכנות, אבל האמת היא כי הסגנונות הבסיסיים מעוררים אחרים הנובעים התערובת של הראשון, וגבולות שקשה לצייר. ולכן יש לנו על מירוץ (עם שם שאינו מוביל לטעויות), הגרמנית (שהוסיף הכנת מנוע כמה שינויים חיצוניים התכונה, כמו הגוף דבוק לרצפה או הגרון רחב גלגלים קטנים), שירותי ניקיון/הבלגי (עם שילוב אלגנטי של תוספים כמו מרבית, כך כאן בספרד זה שונה כמו כוונון עדין)שוויצרי (בלגי אבל למכוניות בטווח גבוה) או ספרדית (בעיני עצמם בארוק בגלל אגרגטים מעוטרות וצורות מוגזם). אבל לא הכל נגמר כאן. בחוץ-אנו מייבאים המנהג (וזה עדיין סגנון לשקול), ייבוא (יפני מצוינות של העצמה) או את נסחף ספורט עקבי ב- slip ברכב מעל האספלט (אתה יכול למצוא מידע נוסף על drifting.es).

לאחד השינויים הנפוצים ביותר כיום על ידי ביצועים גבוהים שלהם (בדגש על רכב טורבו) מחיר סביר הן התכנות של יחידת בקרה אלקטרונית נושאת הזרקת מכוניות: חברות כמו DimSport הציע כוח להגדיל ב- 25% מבלי להתפשר על האמינות של המנוע. במקרה של האופנועים הוא מאוד סקרן. הכל היה טוב ספרד הסלסולים מקוטלג, מאז החלו לנבוט תצוגה של כוונון המכונית חלה על אופנועים שבר כל ערכות הכרוכות בכך; נגמר, זה מזרי האימה. לדוגמה, שהמפורסם הנחש של רשויות אישורים מירוץ נשא פרסים בינלאומיים בקטגוריות שונות. וזה כי מישהו היה מעז להגדיר זאת? ולשנות הרכב ובכך היא חוקית? הכי פחות ופחות. Homologate היא הדרך היחידה בה יכול לא בסדר אתה שינויים ברכב, לפעמים פשוט כמו שינוי סדרות לוחית רישוי על ידי קצת יותר אסתטי. אם חשבת להשקיע בהרמוניה את המכונית, למשל שינוי אווירודינמיקה (עם כנפיים או באמפר), בגודל של הגלגלים (מחוץ המקבילה לאלה המגיעים) בכרטיסיה ' טכני '), או באמצעות רוחב, עדיף לחסוך חלק מהכסף עבור חברה אנחנו יכולים לאשר כי השינויים נכונים, לבלות בשקט ITV. מזהה בעזרת טיפול, זה לא חוקי לזרום עם חלקים זה המסתיימת ב חד קצוות (כולל את הכנפיים אלומיניום) או זה ניתן ליצור אותם כדי התנגשות. גם אתה יכול לשנות את המראה של האופטיקה עם כרטיסיות, משהו לקחת בחשבון בעת רכישת מכונית בחוץ, מאז ברוב אירופה הוא אפשרות מאוד פופולרי – משפטי-. הכי טוב לפני שאתם מתחילים לגלות או לשים בידיהם של אנשי מקצוע, מאז אנחנו עלולים לסיים עם מכונית שלא כולם יכולים להתפעל. אבל במוסך. מחבר: כוונון חדשות, מנוע החיפוש.