ניתוח האף

מבוא בכל שנה, אנשים רבים נופש ל מנתחים פלסטיים להתייעץ כיצד לשפר את המראה של האף. זה פגום, גודל, צורה, הזדקנות, טראומה, וכו '. אם אתה אחד מהם אנשים רוצים יודע כפי שהוא ניתוח האף יכול לשפר את ההיבט שלה, את האמון בך אותו הדבר, או הבריאות שלך, אז אתה יודיע הוא לוקח את וזה מה אתה יכול לחכות של היא. ההצלחה של פעולה לבין התוצאה של יחסים טובים בין הרופא לבין החולה. אמון, בהתבסס על ציפיות ריאליות, שיטה המבוססת על ידע וניסיון, גדל במהלך הייעוץ לפני הניתוח. המנתח שלך יכול לענות על שאלות הנובעות הדרישות הספציפיות שלהם. מבנהו האף, גם מבחוץ וגם מבפנים, סקירה זו כדי להעריך את הסוג של התערבות הנדרש.

גם להסביר את ה-q גורמים שונים יכולים להשפיע על התוצאה של זה, כגון סוג העור, גיל, מידת העיוות, והשינויים של המבנים הפנימי של האף. ניתוח אף מילה זו פשוטו כמשמעו, לתת צורה האף. ניתוח פלסטי של האף הוא אחד של הניתוח הנפוץ ביותר פעולות, ואחד העדין ביותר. זה כולל שינוי של האף, ביחס לגודל שלהם, להרים, או לחדד הטיפ, חיסול של הגיבנת או הגיבנת, לצמצם את רוחב שלה ועוד הבסיס. בנוסף האידיאלים האסתטיים מסוימים בכל מרוץ, מבקשים בעצם את ההרמוניה של תווי פנים, שמירה על היחס של פלגים נפרדים. בהתבסס על תפיסות אלו, תוך התייעצות עם הרופא שלך יש לקחת בחשבון הציפיות האישיות, התוצאות בפועל יכולה להיות מושגת בניתוח. פעולה זו מבוססת ב שיפוץ סחוס ועצמות האף, להסתגל הזה מתאר חדש העור המכסה אותן. כדי לשמור על צורה זו ממוקמת יצוקה או אלמנט דומה של-שבעה ימים לאחר הניתוח, רק להציב פנימי corking למקרה של מחיצות סוטה או אם היה עודף דימום.

בנוסף, ההיבט החיצוני הוא הערכת תפקוד הנשימה, בחינת סטיית סביר מחצה לגרום שיבוש הנחיר, אשר אם המתנה אמור להיפתר באותה פעולה. נקודת המבט האסתטי האף הערכת של החזית, פרופיל והן על השפה, ו שלה בגודל ובצורה ביחס הסנטר ואת עצמות הלחיים. הרמוניה של הפרופיל חייב להיעשות. משך הזמן המשוער של הניתוח הוא מאחד עד שעתיים, תלוי במקרה. החשיבות של בחירת מנתח חשוב מאוד לאדם לשאול המנתח שזה בהתחשב בכך את הניתוח, כמה ניתוחים גורם בכל שנה. אם 1 או 2 לפני חודש, האדם צריך להשוות תוצאות אלה עם הרופא שעושה ניתוח האף בתדירות הרבה יותר. לאדם שרוצה לבצע פעולה זו על האף, יש להקדיש תשומת לב הניתוחים באף "לפני ואחרי" מאשר האם. כדי לקבל החלטה עם המידע המתאים עליך לראות תוצאות הניתוחים הקודמים. זוכר את זה המנתח עשוי לעשות ניתוח האף, אבל לא הכל אפשר לעשות את זה כמו שצריך. זה טוב כי המנתח הפלסטי זה בנוסף מוסמך אף אוזן גרון, הוא אומר כי המקצועי מבינה, מתייחס לא רק את החלק האסתטי, אבל החלק תפקודית גם. המטרה היא המטרה של ניתוח אף לעדן את צורת האף שלך ושים אותו בהרמוניה עם שאר התכונות שלו. זה יכול לא רק לתת לך פרופיל טוב יותר, אבל זה יכול לעבור יותר מכל זה כי זה מראה משופר לגרום לו להרגיש טוב עם עצמך, וגורם לכן מתייחס עם הזולת באופן חיובי, עם ביטחון עצמי גדול יותר עצמה. מראה חדש בימים שלאחר הניתוח, כאשר הפנים amorotonada ומאווררים הזה יהיה קל לאדם לשכוח שזה הכי טוב ורה. למעשה, חולים רבים מדוכאים לתקופה לאחר ניתוח פלסטי, זה מאוד נורמלי והגיוני. להיות סמוך ובטוח כי בשלב זה עברה. יום אחרי יום האף שלו הוא ורה הטוב ביותר, שיפרו את מצב הרוח שלו. אך ריפוי עדיין תהליך איטי והדרגתי. נפיחות עשויה להיות נוכח במשך כמה חודשים, במיוחד באזור של קצה האף. סביר להניח כי התוצאות הסופיות של ניתוח אף אינם לכאורה עד שנה או יותר.