נישואים אזרחיים

נישואים אזרחיים הוא יצירה חשובה בעידן המודרני. בימים אלה שבו שינויים תרבותיים הפכו לראות אנשים יותר מפרספקטיבה אחת לשחרר בכל הקשור לנישואים והאיחוד של אנשים החיים ביחד, נישואים אזרחיים הפך עמוד חשוב של סוג זה של רעיונות. נישואים אזרחיים הגיח כפתרון הישן במוסד הנישואים הקתולי זה נאלץ אנשים סדרה של כללים, הגבלות זה לא הגיוני עבור רבים וזה אמר לעתים קרובות מכשול אפילו האושר של זוגות ואנשים מי convivian בנישואין. אולי ושמטרתה בעל הנישואים הדתי, דמות נישואים אזרחיים של התקופה המודרנית נפתרה היא האפשרות כי בני הזוג להיות מופרדים ללא השלכות שליליות תחת דמותו של הגירושין. למעשה, גירושין היא האפשרות שפותחת את נישואים אזרחיים כי זוג שיש לו כוונה לחיות יחד בנישואין יכול להפריד ללא פגם מוסרי או לאשר כל מיוחדת על לעשות את זה.

הקונספט המאפשר ההפרדה בנישואים אזרחיים זה לעומת המושגים של הנישואים הדתי הוא אשר אומרת חופש הרצון של העם הוא ראוי יותר כל מתנה עלינו. לפעול בחופש של העם בעת לא להשפיע על מישהו שזה נזק מיותר, להימנע ככל האפשר. מאז אנשים שמתחברים בנישואים אזרחיים הצטרף בתרגיל של החופש שלהם, הם גם יכולים להתנתק גם היא מממשת את החופש שלו בהיבט הזה. ובלבד אתה לא לפגוע באחרים או הם מסכנים את היתר גדול זה אפשרי כי אנשים יכולים לממש את החופש שלהם וזה מה הן מבוססות נישואים אזרחיים. היבט חשוב נוסף הביא את נישואים אזרחיים, בעבר לא היו הנישואין הדתי הישן הוא האפשרות של ביצוע את captitulaciones של סחורות. הקפיטולציות של הסחורות ניתן לבצע על ידי נישואים אזרחיים מורכבים של סעיף אשר קובע כי הטובין כלכלי זה לקבל את בני הזוג במהלך למצבן של נשוי לא יכנס הנישואין כאילו היו משותפים הסחורה שני, אבל זה אחד של הטובין הזוג לרכוש ניתן להשיג באופן אישי.

אפשרות זו שפתחה נישואים אזרחיים חוסכת בעיות רבות היו המתרחשים הנבחרים של בני הזוג שהצטרפו בנישואין. אכן, חלוקת רכוש לאחר פירוק הנישואין הינו מתחם ממתינות לוקח משאבים רבים במאמץ בני הזוג כי הוא רוצה להפריד ועם אותם הקפיטולציות הוא יכול למנוע קשיים רבים מסוג זה. יתרון נוסף של נישואים אזרחיים זה אינו מביא הנישואים הדתי הוא להתחתן דרך חוק נישואים אזרחיים אינה דורשת והאינדיווידואלית מיוחד ולא מקפידים נוספים אחרים אנשים להינשא. רק זה נדרשים להיות אזרחים בתרגיל, אשר הוא הקלה המביאה את נישואים אזרחיים. אנו מקווים כי מאמר זה על נישואים אזרחיים הוא לקחת את ההחלטה. הטובה ביותר לגבי נישואין וכדאיות.