משהו שאתה רוצה

הלוואי שאתה הראשון אהבה, לאהוב, גם להיות נאהב. אם לא, אתה תשכח בקרוב, כי לאחר שוכח, לא שומר טינה. אני רוצה, לכן הוא לא כל כך, אבל אם זה, יודע להיות ללא ייאוש. אני מאחל לך גם, יש חברים, וכי רע ואפילו פרטים שוליים, הם אמיץ ונאמן, יש לפחות אחד מי אתה יכול לסמוך ללא היסוס. כי החיים כל כך, מאחל שלך גם אויבים. לא רבים ולא מעט, גודל מדויק, אז לפעמים בעיות אתה ודאויות משלך.

ויש ביניהם, לפחות אחד זה הוגן, אז לא מרגישים בטוחים מדי. אני רוצה גם להיות מועיל יותר לא ניתן להחלפה. ברגעים רע, כאשר לא יותר, את השירות הזה הוא לא יספיק כדי לשמור אותך עומד. בנוסף, אני מאחלת לך להיות סובלני; לא עם אלה אשר טועים, כי זה קל, אבל עם כל כך הרבה עוול, ללא תקנה, וזה עושה טוב להשתמש של הסובלנות, לשמש דוגמה לאחרים. .

הלוואי זה להיות צעיר, לא את הבגרות מהר מדי, ולא בוגרת, לא אתה מתעקש להצעיר, וזה הישן לא בזבזת לייאוש. כי בכל גיל יש הנאה וכאב שלה, יש צורך לתת כי הם משפיעים בתוכנו. . הלוואי דרך אגב שאתה עצוב- לא כל שנה, אבל רק יום אחד. אבל באותו יום לגלות כי צחוק יומי זה טוב, הצחוק הרגיל הוא סוסה, צחוק קבוע זה לא בריא. אני מאחל לך לגלות עם הדחיפות המרבי, מעל, למרות הכל, זה קיים, שמקיפה אותך, בני המדוכאים, מטופלים עם אי הצדק, לא מרוצה אנשים. הלוואי כי אתה acaricies חתול, ציפור להאכיל, לשמוע חוחית עומד בבוקר ניצחון לשיר, כי בדרך זו אתה תרגיש לא שווה כלום. הלוואי גם את צמחי זרע, על ידי יותר קטן כי יש, ולאחר להצטרף ב הצמיחה שלה, אז אתה מגלה כמה אנשים עץ הוא עשוי. הלוואי שגם יש לך כסף, כי אנחנו צריכים להיות מעשיים. כי לפחות פעם בשנה, לשים כמה מהכסף הזה מולך, אומר: "זה שלי", רק כדי זה יהיה ברור מי הוא הבעלים של מי. גם הלוואי שזה עניינך, תמות החיבה שלך, אבל זה אם אחד ימות, ניתן לבכות ללא חרטה, ולאחר סובל ללא נקיפות מצפון. סוף סוף אני מאחל לך, להיות גבר, יש לי אישה טובה; להיות נשית, יש אדם טוב; מחר, יום למחרת, וכל זה כאשר הם מותשים, לחייך, לדבר על אהבה להתחיל שוב. אם כל הדברים האלה כדי להעביר, אין לי יותר אני מאחל לכם. Víctor Hugo (1802-1885).