מציצן וחמקני

היום אנחנו הולכים לפגוש תווים מזדהים עם שני; אם כבר קראתי את הספר מי הוביל את הגבינה שלי? בטוח שידוע להם, למרות השתתפות מהם נראה קצר מאוד, יכולה לשמש אותנו דוגמה על איך לזהות את השינוי ולהעביר אותנו עם זה. תווים אלה הם עכברים, רחרוח מתרוצצים, נתקל כמו השכנים כדי עריסת שני זה אולי נדבר מאוחר יותר. איפה הם גרים? בתוך מבוך ספנסר ג'ונסון מתאר כדלקמן: המבוך היה מורכב אולמות, צ'מברס, חלקן הכיל גבינה טעים. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . אבל היו גם פינות חשוכות ומסתיים מת זה לא הוביל לשום מקום. זה היה מקום שבו כל אחד יכול לשכוח בקלות.

מה הם חיפשו? גבינת טעים ומגוון זה מכוון את תשוקותיו יקר. מדי פעם הם היו גבינה, יום אחד הגיע למחסן שבו היה גבינה יותר מאשר להריח, מתרוצצים ראתה בחייה. הותקן והתחילו ליהנות של שלך חג טעים. עד כאן ההיסטוריה מתנהל כשורה, אך הטנק החל להיות ריק; למרבה המזל שני העכברים שמר פרקטיקה עקבית מאז שהם מצאו את המקום: כל יום, לפני שמתחילים לאכול גבינה, הם בדק את כל האתר, החל לשים לב כי בקרוב יהיה להם לעבור לשם. Sesamo פלאזה כבר מצאתי גבינה ב ההפקדה שלך, אבל במקום לחשוב הרבה, משום שהם היו עכברים פשוטה עם המוח פשוטה, הם התחייבה חיפוש מגבינה. החטטן להריח באוויר כל שינוי ריח זה מאפשר לדעת שבו כיוון לנוע קדימה וחמקני אחראי במהירות לתוך פעולה היכן השותף שלו אומרת. למה לא אותם מופתע מהשינוי? פשוט כי הם באופן אינסטינקטיבי ידע כי השינוי יבוא בכל עת. כמובן, כי הם נהנו שופע גבינה.

זה מה שהם מצאו, אבל ידע כי בכל רגע זה צריך להסתיים אז היום בו לקח את המקום לשינוי, הם פשוט החליפו איתו, מבלי לאבד את הכיוון של מה הייתה מטרתו בחיים: לקבל את הגבינה היקרה שלך. אנחנו מסקנות שלנו. השתתפות קצרה זו של מציצן וחמקני ב המשל של ספנסר ג'ונסון, יש הרבה מה ללמד אותנו. ראשית, הגבינה היא ההצלחה הרצוי ברוב בחיים: יש הרבה כסף, המסתיימת כבוד קריירה, להיות שמחים נישואין, משפחה ועוד. לכל אחד יש גבינה מיוחדת משלו שאתה מחפש. וזה מה אמורה לשנות לנו, דהיינו המטרות שלנו חייב להיות כל-כך ברור כי הם יכולים להאיר את עינינו בחושך הגרוע ביותר. במקום השני, מציצן וחמקמק ליהנות בזהירות הגבינה שנמצאו. . לא, לא הם פרנואידים, אלא הם מודעים היטב כי הצלחה אמיתית אינה דבר נצחי, אבל התפתחות מתמדת של שלנו מתנות, חיפוש מתוכנן היטב ורגיל. שלישית, לא hiperreflexionan בנושא של שינוי, כי הם מזהים שזה טבעי משנה אשר הגבינה הוא סיים מתישהו וכי כדאי להם, לכן, חופשה ועוד. על נתח שלושה קצר ופשוט למסקנות אלה, שהושג של שני העכברים, לא לנו ולא לחזור להסתכל על עצמנו חיפוש מגבינה. כמה ברורה המטרות שלנו? אנחנו זהירים צנועים ההצלחה, או לקחת אותה כמובן מאליו? נוכל לשבור את הראש שלך. תוהה למה לבוא עלינו אסונות או החליט כי זה הזמן להתחיל להמשיך לחפש עוד גבינה? אבל אתה חייב להבין את כל השאלות הללו, כי אולי נוכל לצייר מוטעים למסקנה-יש להתחיל עוד נישואין, ילדים חדשים, לזרוק למים חיים שלמים של הקריירה המוסדי והמקצועי, וכו ', כאשר למעשה מה שאנחנו צריכים זה בשינוי הדרך שאנחנו עושים דברים, לא שינוי את אותן פעולות. את התבונה לדעת מתי הקורה של דברים יש צורך כאשר השינוי הוא מעדיף שיטות (הדרך נעשה משהו), הוא אתגר, אבל גם אז, תגובה ברור ואובייקטיבי מהם שלוש שאלות המצויה פסקה זו שיהיה לנו מקום טוב להתחיל שלנו חיפוש חדש של הגבינה טעימה. זכור כי למרות לפעמים צמיחה מלווה את כאב ואכזבה, אנחנו אלה שמחליטים איך לנצל את החוויה הזאת כדי להפוך אותו על קרש זה לקרב אותנו אל ההצלחה האמיתית: התפתחות מתמדת של מטרותינו בחיים.