מכירת דבש

בתקופה הסובייטית, לא להיות בעיה עם מכירת מוצרי דבורים, כמו גם המדינה לקח כוורנים כל מה שהם מייצרים – דבש, פרופוליס, מזון מלכות, ארס דבורים, אבקת פרחים, דונג דבורים. הכל שנמכרו חשבתי על מה הבעיה. עם עזיבתו בהיסטוריה של ברית המועצות קרסה היציבות של המערכת כולה לקחת מוצרי הדבורה. עמד שאלה רצינית מאוד – מכירת דבש. לזרוק דבורים – מצטער, אבל לאן למכור. עד כה לא הוקמה שום מערכת המאפשר דבש יציבה באופן שיטתי למכור את עצמו, כדי להעביר את המדינה או מיוצא לחו"ל.

הצג רק את מה ניסיונות מעוררי רחמים על ידי כמה אנשי עסקים אשר איכשהו מנסה למכור את מה שהם מייצרים כוורנים חבריהם. שאלה למכור דבש – בסיסי ולצערי כוורנים מול הקשה ביותר, לא רק את הטריטוריה Primorsky אלא בכל רחבי הארץ. למעשה, לא כל כל כך רע. ישנן חברות רבות ברוסיה, אתה יכול למכור דבש. המינוס היחיד, עם ביקוש של 300 טון בשנה, החברה מציעה מחיר נמוך מאוד. לפיכך, מכירת דבש, החברות הללו יש שני חסרונות: הראשון – מחיר רכישה נמוך, השני – את המורכבות של הגדרת באזור אחד כמות של דבש. בנוסף, דרישות גבוהות כולו דבש איכותי. אפשרות נוספת – מכירת דבש בחו"ל.

הצורך דבש באירופה, והמחיר הוא סביר למדי. אבל לאור הקשיים ענק בייצוא ודמי רלוונטי, מכירת דבש הופך לנושא unsupportable בחו"ל, ואילו הכמות המינימלית לשלוח לחו"ל הוא כ 18-20 טון. זהו בהנחייתם של בערות המשפטי של כוורנים ביותר, כמו גם מספר קטן רשומים יזמים בודדים או LE. כיום, לעומת זאת, חלה נטייה להגדיל את מספר כוורות דבש שנאסף ואמצעי אחסון. באופן טבעי יש בכל מקרה אסור לנו לשכוח איכות. מכירת דבש – זה רק הצעד האחרון בשורה ארוכה של גידול דבורים. בנוסף לכל הכנת עבודה, סתיו חורף ואביב לאחר התנדנדות דבש, יש עוד צעד חשוב מאוד – בקרת איכות. מכירת דבש צריכה להתבצע רק לאחר שכל המסקנות המתאימות שהושגו SES ו תעודות. כל הרבה דבש, שהוא מוכן למכירה חייב לעבור את בקרת האיכות המתאימות. עם זאת משך הלידה אינו משפיע על מעמדו של מוצרי הדבורה. אופטימלי שיעורי תכולת הלחות 19-20% מאפשרים לך לשלוח דבש על ידי הרכבת ולא לדאוג כי הוא "תסיסה". תפקיד נוסף של בקרת איכות הוא זיהוי של דבש מהול, אשר מוצע על ידי חסרי מצפון כוורנים. למרות זאת יש לציין, אנשים מבינים כעת כי יום אחד עובר דבש מזויף, בפעם הבאה למכירה דבש יהיה בעייתי. לכן ראוי להתייחסות רצינית לנושא של איכות המוצר דבוראות ובבקשה כל המוצרים מעולה פשוט.