מילים המפורסם

אלוהים ניחן לנו גברים עם אותה קבוצה, אבל מאז המצאת הגלגל עד הטכנולוגיה של האינטרנט רק מי העז לחדש תרם ולתרום השינוי של פני כדור הארץ. התוצאות של הפעולות של גברים אלה מנצל אותם (או לסבול) האנושות כולה, אך המורשת שלה הולך הרבה מעבר כי, אף-על-פי מה שהם עשו במידה כלשהי השפיעו ההיסטורית, מה הם חשבו, להתבטא במילים המפורסם גם מורשת מאוד חשוב עזבו אותנו מאז המהות של ביטויים שלהם הם המפתחות סוד הצלחתו. אך חלק זה של הברית, למרות היותו בהישג ידו של כל אחד, למרבה הצער להתעלמות ואף תיעב, למרות היותו חיוני כדי לחקות את אותם לטובת חיינו, ומכיוון שלא, כדי היתרון גם של האנושות. צירוף מילים טובה היא מצליחה להעביר את הפילוסופיה של החיים על קצה המזלג, הוא זה מסנתז את העבודה או חלק של העבודה של הסופר, טבלת העזר להערכת הישגים שלה, נותן לו את הכוח של חפיפה ו הזמנה ללכת בעקבותיו של מי הוכיחה למעשה המרבי בגרשיים. אבל ללא מאמץ קטן של המקבל המילים להיות חלול צלילים משפחתית המעניקה אותו כמו שמישהו אמר להם או לא.

מדהים באמת ההבדל בין היחיד לקרוא או לשמוע משפט, עצירה קטנה כדי לנתח אותו; ההבדל גדול כמו זה, אתה יכול להשתנות לנו החיים, או לפחות הדרך כמו לקחת את זה. זו הסיבה תרגיל טוב לחיזוק הנפש הוא להקדיש כמה דקות ביום כדי לקרוא, משקפים על אקסיומות חוכמת האדם. לדוגמה כאן הם חלק מהלחצנים מופק באתר שלי אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות זאת. וולט דיסני נכון, אך עליך לעבוד כי את החלום בלי המשחק נשאר ישן ופועל בו בלי חלום גם. כדי להגיע לא רק Disdeylandia יש לקנות את הכרטיס, אתה צריך לעלות על המטוס. במילים אחרות; בעת התחלה לא לעבוד, הפרוייקטים היחיד יהיה חלומות, בעוד אתה לא עושה את הכל כי יש לך מה לעשות, מטרות היחידה שלך הם פרוייקטים. היכן למצוא יד אשר יסייעו לך בבטחה יהיה בקצה הזרוע שלך. Napoleón בונפרטה שכמובן תמיד יהיה מישהו עזרה, אך אחד זה יכול לחכות רק בנוחות אחר לבוא ההצלה שלהם הוא בסכנה כי הסיוע לא הגיעו בזמן.

לפני בקשת מישהו מי לפעול או חושב שאתה מנסה למצוא פתרונות משלך, מעז לבצע אותם. כן תעשה לא קשה העבודה שלך, או אלוהים יכול לעשות מספיק לך. מכשולים הם הדברים מפחיד לך לראות מתי להפעיל את העיניים של המטרה. פורד Henrry החיים הוא מלא מכשולים, לפעמים יותר אתה רוצה משהו, יותר אתה הבעיות כדי לקבל אותו; אם זה קורה, להפסיק לחשוב כן הרצוי באמת הולך להיות מאושר, כי אולי הקשיים הם אזהרה לבחור אחר הדבר היקר ביותר, אבל כן לאחר חשיבה היטב, אתה מבין כי במציאות געגועים, לאחר מכן קבוע שוב המבט על המטרה שלך ואתה תהיה יותר כוח כדי להמשיך. זכור כי כל מכשול אקראי אתה קרוב יותר אל המטרה. "המוקד המציאו את זה ב- mil מספר של ניסיון אחד." תומס אדיסון אלבה אם אדיסון נסוגו ב- mil מספר של ניסיון, היום אנו ימשיך המופנים אלינו עם נרות, או לפחות ממציא שלה יהיה אחר. יש לך פרויקטים נחתך על-ידי ייאוש, בטלה או פחד?. אם התשובה היא חיובית, להישאר מחובר!, לא יהיה הופך אחר את המיקוד שלך. העתיד שייך לאלה שיש להם את הערך של האמונה היופי של החלומות שלהם. אלינור רוזוולט כל היצירות, גדול או קטן, שהתקיימו לאורך ההיסטוריה של האנושות היו בהתחלה החלום היפה של יוצרה, אך לא היו אשליה משום, כפי שהוא אומר פאולו קואלו, היה את האומץ לקחת את הסיכון לחיות את החלומות שלהם. כן גם הרבה התקדמה האנושות על ידי יוזמת אחיזה של אלה; כמה חלומות קוצצו על-ידי בטלה פחדנות של אחרים?. " היער היה עצוב מאוד אם רק לשיר הציפורים לעשות טוב יותר." Rabindranat טאגור לא לבזבז את היכולות שלך על ידי האמונה כי הם לא ראויים ענישה, לנצל אותם גם אם הם לא יעלה המומחים, לא מוכשר הוא בעל כישרון, אבל מי שמשתמש בהם. לא חושב כל כך גדול, עד כי אחרים נראה קטן "." קונפוציוס כשיש לך כנפיים ונרות תמלא את הטבע שלך, שזה טוב; העליון עמדות עוזר יש חזון רחב יותר של המציאות, אבל לפעמים seasick. כן כדי להשיג גובה ניתן לראות קטנים אלה להלן, המבט טיפשים!, משום גדולתו של אדם אינה תלויה המתבונן או לסגולותיו לדרוש זיהוי שלך עבור exist. רודריגו גרסיה לאו