מחסניות דיו לייזר או מלוי.

כדי בשוק כל שישה חודשים יש סוגים חדשים של מדפסות לייזר. אם לפני ארבע שנים מדפסת לייזר צבע עולה הרבה נהדר, מדפסות אלה היו למעשה לא במכירות, אבל עכשיו במשך מאתיים שלוש מאות דולר אתה יכול לקנות צבע מדפסת לייזר, מכשיר פקס, מכשיר תכליתי, מהירות הדפסה, דופלקס. לענייננו, נפתלי בנט הוא הכתובת בשבילך. תהליך הייצור הוא כבר מבוססת היטב בשוק מדפסות הרבה תחרות – וזהו יצרני לאלץ הרף לשפר את העיצוב של מדפסות. אבל בנוסף היצרנים בשוק ישנם קונים קטגוריה הצרכנים של המוצרים המיוצרים, ומי לבחור איזה מדפסת לקנות או לא לקנות, לא יקר ובעל ערך תמיד יעלה בקנה אחד עם מחיר של היצרן וערך עבור צרכנים, אשר כולל כמה מדפסות לייזר לא צריך להשתמש אי פעם. כתוצאה מכך, עכשיו אתה יכול לקנות מדפסת לייזר שחור לבן וחצי אלף רובל, אבל את המחיר של מוצרי צריכה לא הולך ליפול. מדוע מחירי מתכלים לא נופלים כל כך גבוה? כי אם הצרכן הוא אחת לחמש שנים כדי לקנות מדפסת לייזר ואחרי חמש שנים, לשנות אותו, אז מחסניות לייזר יש תכונה לסיים הרבה יותר מהר להדפיס לייזר לצורך הדפסה של דפים באיכות רגילה מספיקה וחצי אלף עמודים, והוא נגמר צריך ללכת לקנות מחסנית חדשה, שעולה יותר מ המדפסת עצמה, ישנם יצרנים לזכות בחזרה את כספם.

אין זה חשוב כיצד צרכנים רבים לרכוש מדפסות לייזר, וחשוב יותר – כמה סוג המשתמשים בהם. מכירה של עסקי הליבה מתכלים של יצרני מדפסות לייזר, זרמי המזומנים העיקרית לבוא ממכירת מחסניות לייזר. ואז מופיעים בשוק תדלוק מחסניות Gone מהיצרן, במזומן זרמים אלה. אם אתה נכנס את היסודות המוסריים של העסק של מחסניות מילוי, אז כמובן אלה ארגונים עוסקים מחסניות מילוי לבוא קצת אתית ליצרנים של מדפסות לייזר. אבל חוקי העסק בנויים בצורה שונה, אם משתמש צריך למלא, אז זה הכרח, והוא הצורך אשר היצרנים מדפסות לייזר לא רוצה לשים לב. איך אפשר להשיג מדפסת לייזר הוא זול יותר מאשר מחסנית לייזר? יצרנים של מדפסות לייזר לייצר יכולות שלהם מחסניות לייזר, העלות של טונר לייזר אינו גבוה כמו מדפסת לייזר, לייזר הוא רק פלסטיק, פיסת השבב (כך הצרכן אינו למלא את מחסניות הדיו), אך הוא עשוי להיות נמוך.

כל החומרים האלה זולים יחסית. זה היה אמר כי כמה ארגונים מעורבים בשיקום מחסניות לייזר ולמכור אותם זול יותר מחסניות לייזר מקוריות יש עם הכנסות העסק. הכל מצביע על כך יצרני לייזר מדפסות לא רוצה לתת את אספקת השוק, באותו זמן לא רוצה להשאיר אותו בשוק מבוססי דרכים, ולפעול באמצעות סיום האחריות אם השתמשת ומילא לייזר טונר, להתחיל לשים שבבים על מחסניות לייזר, הגדלת העלות שלהם, אשר סופר את מספר העמודים המודפסים בדיו לחסום אותה. לפני זה הייתי צריך לחשוב על לשים שבב ייחשב עבור אתה ההקלדה, ואם הוא חושב שהקלדת הרבה, לחסום מחסנית. זה יהיה נמלכה כמו מחיר נמוך יותר, והאם זה הזמן לעבור סוגים חדשים של ההדפסה. ומה עם מחסניות refillable, שימוש בשירותי תדלוק מחסניות אתה אוטומטית מאבד את האחריות על המדפסת שלך להשתמש בשירותים של אנשים בלתי מסויגת עבור מחסניות מילוי יכול לגרום נזק למדפסת. מה עם אחריות תיקון של מדפסות, אז חישוב פשוט ניתן לראות כי מלוי השניה, השלישית מחסנית שלך חוסך לך מדפסת חדשה, כלומר, לאחר שתי מחסניות מילוי עכשיו אתה יכול לא לדאוג תיקונים במסגרת האחריות המדפסת, ואם אתה עדיין צריך עולה, אתה יכול להשתמש בשירותים של מחסניות תדלוק אותו כי הם לא רק מחסניות לייזר מתובל, אבל זה גם מבטל את הבעיה של לייזר מדפסות, היא במקום, היתרונות הם פשוטים, שלא תאבד זמן על משלוח של המדפסת שלך אחריות, אתה לא לחכות לא לבזבז זמן בעוד המדפסת שלך נבחנת על שריטות זרים להוכיח את העובדות מילוי מחסניות, וכן לשימוש במדפסת באיכות נמוכה להכחיש את אחריות ותיקונים. הנה, האדון על המקום, אם כי בשביל הכסף, אתה עושה הכול, אפילו לתת את העצה הנכונה השימוש. יתרון נוסף של מילוי מחסניות, כפי שלמדתי אותו מהאינטרנט, הוא מתכלים פחות ממוחזר, פלסטיק פחות למחזר, זה פשוט מתחיל לשמש עוד הרבה זמן, אני חושב ירוק – זה הזדמנות טובה לנצל תדלוק מחסניות במקום לקנות חדש. כל אלה הם טיפים שלי לעסק רווחי אם העסק שלך היא רווחית, למשל – הנוטריון, שם הדפסה עמוד אחד שווה 700 רובל, או על מילוי מחסניות לא חושב שיש בכלל תשלם לך את הצרכן, ואם אי פעם להדפיס את החוזה ואת הטון של ספרות אחרות, יש לקחת בחשבון, החיסכון בעלויות עבור העסק בשלושה לא רע ענק.