מחויבות הגישה של מנצחים

עמדות בנו זה כל כך חשוב כי אתה חייב לדאוג optenerlas, אם אין לנו אותם לחפש אחריהם לעבוד איתם אם לא עבדנו אותם, אוהב אותם אם יש לנו אותם. על פי המילון של מילים נרדפות ומילות יחס אומר: התנהגות, תנוחה, כך אפשר להרחיב את הרעיון כי זו הגישה. הגישה היא עצם ההתנהגות דרך נהיגה הוא מתנהג עמדה. באיזו משבצת קשות לתנאי השני ימוקם עסר מיקום זה ית עמדות זהות תפקיד נהדר של חיינו. רק עם עמדות הנכון אנחנו הולכים להיות הזוכים ולהגיע להצלחה. יחס של מחויבות מחויבות היא חובתה ואחריותה להיות אמצעי עוסקת מכריח אותך עסר ati באותו משהו. ראשית עליך לדעת כי אנחנו רוצים להיות מחויב כמו פעולת commit עם מישהו או משהו שאומר זמן. לכן יש לנתח את חיובי דברים הבה כגון התחייבות.

כדי להצליח, הזוכים כל מחויבות אנחנו מוכרחים לתרום משהו חיובי. כלומר אנחנו לא רוצים לבזבז את הזמן עם התחייבויות שאינן רק קצף. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. אנחנו רוצים ההתחייבויות שבו יש לנו את הזכות לספק מושג כלשהו . דון. .

או התחייבויות לעזור למישהו להרגיש aconsejandolo כדאי ההאזנה או עידוד… אלה הן התחייבויות אצילי כאשר אנחנו יודעים להשתמש בלוח השנה והשעה גם אנו יכולים לבצע אותם אבל הנקודה שלי היא המחויבות למטרה חלקם הלוגיים מחוייבים לעבודה שלנו שגרם חובה לראות אותו מן המחויבות מנקודת המבט הזאת משהו אנחנו ASEM obligandonos את עצמנו, אשר מגיע עמדתנו הדפוס שאתה יכול לומר הוא עובד טוב. היציבה שלך יהיו מחויבים ולאלץ את ati אותו להיות עובד טוב על הובלת לראות אותך טוב. זאת העבודה שלך, אבל דבר שיקח לך להתגבר על והצלחה היא להתמקד מטרה ישנם גורמים אשר הן זמניות גורם שאנחנו רוצים עבור כל חיינו ואת שם הם נצחיים גורם כמה צורות של גורם זמני האיש שלא עוסקת החלפה זמנית בזמן אתה יכול להניח את היסודות עבור המטרה הבאה שלו כל אדם חייב להיות משהו בעל זהות הגורם הבנאי, האופה, הגנן, את ojalatero, את וכו ' מכונאי להתמקד מטרה את זהותך עמדה. על כל תחומי החיים כל אדם שם הם מקצועות אתה חייב לעסוק עם סיבה או סחר למטרה להיות מנצח ומצליח. אז הגורם לכל החיים זה האחד שבו המכונאי אומר שאני רוצה את חלקי חילוף למטרה זו. שבהם אדם נחשב ב vejes שלה איפה הגבר מכניס את דעתו לכל החיים, אבל כדי להגשימו ve לעסוק. חורחה ארמנדו רוסאלס אני הכומר ומרצה כיום recido ב Galax וירג'יניה ארה ב אני paguina שלי זה מוקדש משאבים אשר יסייעו לך בדרך להצלחה מהי הצלחה? ההצלחה היא עמדה גבוה כאדם מושגת באזור שצוין. ההצלחה היא לא רק הכסף. ההצלחה היא להצליח בשטח. לא משנה מה.