מחאן לא מוכר עם מקסים מיוחד

מחאן כסף בירת ממלכת הקודש, המובלעת ליד הממלכה אל – אנדלוס, ארץ של עצי זית, מקלטי פנים. אולי הוא לנסות את הידוע פחות ערי הבירה האנדלוסית, אבל את Yayyan לשעבר נקרא על ידי אותם ערבים, הסתרת מקומות אנדרטאות נפלא, סופר e סיפורים האגדי. אתה חובה לבקר זה בעיר הוא הקתדרלה שלה, שתוכנן על ידי האדריכל אנדרס דה Vandelvira ואחד הכי הנציג של המבנים הספרדית. היום יום דורש ההכרה כאתר מורשת עולמית. ביניהם תכשיטים שמסתיר את המקדש הקדוש הזה, לסמן את הפנים הקדוש, מטלית בד אשר כביכול היה ייבוש הפנים של ישו שלו Via Crucis.

חובה לבקר עוד מקומות, ארמון של Villadompardo. בתוך הארמון הזה הוא ממוקם שני יפה מוזיאונים, האינטרנציונל מוזיאון לאמנות אלון ס והמוזיאון של מנהגים פופולריים. אבל הם לא מוזיאונים לרוב לבלוט הארמון, אם לא המרחצאות הערבי מלכותי. תאריך חזרה למאה ה X או קי כ ואמבטיות אלה הם הגדולים ביותר המשומרים אירופה. הם ההוד הערבי של העיר של Jaen.

מוזיאון בולט נוסף של בירת הממלכה הקודש הוא המוזיאון לאמנות. עם הגדול אוספי הארכיאולוגיה, כמו iberos או סעיף שלה לאמנות יפה, שם יש להם אפילו הדפסים של פיקאסו. . אבל ללא ספק, אם יש מקום קסום ותהליך מחאן קסטיו דה סנטה קטלינה. מלון זה גבוהה של הגבעה באותו שם, כתר, ממרומי העיר Jaén. השם של הטירה, הוא כי העיר נגבתה על-ידי Alhamar פרננדו השלישי היום הקדוש של סנטה קטלינה. בפנים יש הלאומי parador, אשר כמה כתבי עת העניק את התואר הוא אחד המלונות הטובים ביותר בעולם. בטירה הוא ביקור לצלב אבן, שבו אתה יכול לראות את השקיעה המרהיבים ביותר ג'אהן הסיירה, הרי ואת הגבעות של עצי זית המקיפים אותו. מחאן יש בו זמנית עם אחד הרבעים היהודיים הכי יפה זה נשמרים בספרד, עם שלה רשת של סמטאות ביצוע טיפוסי, מוקמות כמו שריד של נוכחות של העברית ב Jaén במשך מאות שנים עשר. בעיר העתיקה תוכלו למצוא מקומות נפלאים כמו כנסיית מדלן, בנוי על המסגד הישן של ספרד המוסלמית והם אילו נשארה, ביניהם חצר יפה עם קשתות פרסה. הקאפקייקס הוא מקור שממנו אגדה מפורסמת של לטאה כי הוא סימן ההיכר של העיר. שרידי הקירות שגדל מחאן עם דלתות ההיסטורי שלה מקומות כגון קשת של סן לורנצו, שווה יבקרו תיירים, מי יהיו נדהם היופי שלו. אבל אם יש משהו שמבדיל לבירה, תרבותה של tapeo. אין כמו בירה בברים, במחיר של המשקה עליו שמים מכסה של כמות ואיכות מעולה. וזה כי ב Jaén עם שלוש בירות יכול לומר כי אכלת. אין ספק, מחאן יש קסם מיוחד, כל תייר כי הביקור הוא זוכר תמיד כי בירתה של גן העדן בפנים, היא האגדי וקסום. כריסטופר Anaya.