מה לעשות לאחר הפחד

אפשרי לרכוש מיומנויות חברתיות לבד ללא צורך לקיים אינטראקציה עם אחרים. . אבל יהיה עליך הרבה מחקר והדמיה המנטלי של מצבים חברתיים. אז זה לא הדרך הטובה ביותר להשיג זאת. כאילו בחוץ, ישנם גם לא מעט יכולות אתה asimilarás לא כראוי אם לא בקשר עם אנשים נוספים. הפחד החברתי היא להקל עם בידוד.

וזה כאשר אתה קרוב מצבים מעורבים אנשים כאשר רמות החרדה עשויה להגדיל… מצד שני, אם אתה הולך, ההתרגשות נוטה להיעלם במהירות. עם זאת, בכל פעם שאתה להימנע בסביבה החברתית אתם מחזקים את הרגשות שלך של סלידה ופחד. מפריע לך כל כך רחוק הקבוצות ולא אתם יכולים ללמוד עליהם. לאחרונה מצאתי אצל רב הראשי של צפת אוזן קשבת . מספק אותך, בידוד, להבין אותם טוב יותר ולקבל הסמוך. בנוסף, האישיות שלך ימשיך להיות זן פסיכולוגי שונה מאוד כדי להיות גם קיבל על ידי רוב האנשים. זה עוד סיבה למה אתה יכול לא מוותר על מגע אנושי.

– במרתף הקודמת עומדת טכניקה חדשה של חיברות. מטרתו לנצל נסיבות חברתיות מסוימות כדי להקל על החליפין החברתי תנאים יתרון עבורך. עם רמות לניהול של מתח אתה יכול לנצל אינטראקציה חברתית. הם תפחית את הפחדים שלך באופן עקבי או להיות סרקו. בנוסף, ניתן להתאמן, להעמיק את החוויה החברתית שלך. זה כדי לקבוע היכן הכישורים הטובים ביותר שלך. לאחר מכן עליך לבחור שדות אלה מה עשוי להיות מעניין לאנשים אחרים. אם אתה סטודנט, לדוגמה, נושא איפה יהיו מחוץ להיעשות. או אולי זה מנהג מקצוע או סחר. עד זה עשוי להיות קצת מיומנות ידנית או התחביב שאתה יודע יבוצע במיומנות מיוחדת. ו-, בסופו של דבר, יהיה עליך להיות מעורב בהוראת נושאים אלה לאדם אחר. מדברים בלשון יחיד, אך הם יכולים גם להיות כמה אנשים אם אתה מעדיף. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. אתה explicarás את האדם האחר כמה דברים. את יודעת, אם היא מעוניינת, הסכם. הוא מתרחש הרבה של הסטודנט בסביבה הקרבה של הבחינות. אבל גם, כאמור, ניתן להחיל על תחומים אחרים של הידע. באופן אידיאלי, להתחיל להסביר או הדרכה לאדם אחד, ואז להגדיל בהדרגה את עוצמת הקול של קהל היעד שלך. הם עשויים להיות שניים, שלושה, ארבעה, חמישה או יותר אנשים. כל הזמן מנסה להיות גדלים שבה אתה מרגיש בנוח לאחר לאחר 10 הדקות הראשונות של Exchange. . זה לא צורך רצוי מאוד מאמצים משמעותיים על מנת לדכא את החרדה שלך… אם כך, לקבל קבוצות קטנות יותר. הרצינות ואת התדירות של ההוראה שלך יכול ללכת מרגיל קורסים רגילים כמו במקרה כי שכרו אותך בתור מורה. חשוב כי התחום שלך על הנושא הוא גבוה במידה ניכרת מזו של התלמידים שלך. זה גם דורש כי גם לך וגם הקהל המונעים על ידי הוראת החומרים שטופלו. זה לא ייקח הרבה זמן אז האישיות שלך מקבל שינויים בולטים. לשחק את התפקיד של "מאסטר" או "מומחה" בכל ענין יש השפעות רצויות נגד מפחד הבמה שלי. פוביה חברתית יתחיל involute להיעלם. במקרים הגרועים ביותר יהיה רק בקלות להתגבר על פחד אור במצבים חברתיים. פחד זה נורמלי אצל רוב האנשים, אפילו האנשים מאוד חברותי. ההוראה תהיה מעבדה נפלאה. תרגול החברתית שלך יגדל. זה יגדיל את מספר הקשרים החברתיים שלכם. על ידי לימוד תוכלו ללמוד; כמו הפילוסוף הרומי המפורסם, סנקה אמר. אנחנו מעמיקים את הידע והמיומנויות. הם יוסיף את ההערכה העצמית שלך, האמון בעצמך, יכולה להיות שימושית האימונים של אחרים. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.