מבוא ל- PHP

הוא Ÿque PHP? PHP אומר PHP: Preprocessorâ היפר-טקסט. PHP היא שפת scripting בצד השרת ליצירת דפי אינטרנט דינמיים. ליצור הסקריפטים PHP כדי לעקוב אחר הפעילות של המבקרים באתר, לשלוח מיילים ללקוחות, למשתמשים יש אפשרות להעלות קבצים או תמונות באתר ולנהל תוכן דינמי משתמש במסד נתונים. האפשרויות הן אינסופיות. הרוב המכריע של אתרי רשתות חברתיות נכתבות בשפת PHP. אסי! PHP היא שפה פשוט ועוצמתי. הם Ÿcuales היתרונות של PHP? PHP היא שפת מקור פתוח. משמעות הדבר היא כי אין לשלם אלפי דולרים עבור רכישת זכויות רישוי.

הטוב מכולם הוא שזה פשוט מדי להתקין. המאפיין הבולט ביותר של כל זה קל מאוד ללמוד. PHP הוא בשימוש על ידי מיליוני אנשים, מפתחים ברחבי העולם. יש אלפי אתרים באינטרנט כתובים ב- PHP. דוגמה לכך פייסבוק. Ÿque יכול PHP לעשות בשבילי? PHP יכולה לשפר באופן דרמטי את הפונקציונליות של אתר האינטרנט שלך. זה מאפשר לך לכתוב סקריפטים המאפשרים למשתמשים ליצור. איתך קשר דרך אתר האינטרנט שלך.

אם אתה בעל עסק קטן, באפשרותך להשתמש ב PHP כך שמשתמשים יכולים לשלוח לך הצעות אודות מוצרים שאתה מנהל באמצעות טופס ישלח באופן אוטומטי הודעת דוא עם תגובות מהמבקרים. ? האם ÿPHP קל ללמוד PHP קל מאוד ללמוד, אתה יכול לעשות קצת מחקר באינטרנט, תוכלו למצוא אלפי תוצאות הקשורות ללימוד PHP. אתה יכול אפילו למצוא קבצי script אשר באפשרותך להתאים לצרכים שלך. אם אתה מעוניין יותר מידע על או אל תהססו לבקר באתרים. לקבלת מידע נוסף אודות ביצוע הצ'ק-אאוט של מבט על האתר.