לשאול אותך. למרפאה שלי

הרופא שלי הוא לא תומך של לרשום ויטמינים וטוניק על המוח. טוען כי האיבר העיקרי של הגוף שלנו הוא שריר, בזמן פעילות גופנית יותר, זה עובד הכי טוב, אסו כי ההמלצה היחידה שיכולה לתת שמשתמש בהם לעתים קרובות, זה לעקוב אחר זה בלי הסיוע של גלולות, שיקויים או התקנים אחרים. מזה זה נותן הערכה הרבה יותר אנשים שגורם לי שאלות. והסיבה היא אלמנטרית: הם עוזרים לי לחשוב, כלומר לממש את המוח. לאנשים יש את המוסריות לשאול שאלות. לשאול, ואושוויץ מנקודת המבט של הרופא שלי, מעלה ולא פגם. למה אני צריך להודות לכל מי לעזור לי לחשוב- יום אחד מישהו שאל אותי אם זה היה אפשרי לנצח את האהדה של כל אדם. אענה לך שזה קשה, אבל אתה יכול להתחבר אם וכאשר יש לנו מנה טובה של סבלנות וסובלנות.

אם אנחנו השתיקה כאשר יש שתיקה מעיקה, למרות הדחף מצווה עלינו לענות במהירות, ללא השתקפות. יש גם צורך ללמוד לראות דברים מנקודת המבט של אחרים ולהתנהג על העם, כמו אנשים טובים רוצים לומר, בנסיבות. עם המתכון הזה אינני מבטיח את הנפילה הזו כולם לחלוטין, אבל לפחות זה ליהנות קבלה טובה במקרה בכל מקום. נתבקשתי גם על הכריזמה, מישהו אמר לי אם אפשר להגדיר את זה היה זה. אענה לך הדומה האהדה הרבה אבל זה הולך יותר מעבר. אדם בעל כריזמה נופל לא רק שטוב יהיה רוב האנשים אבל יש את היכולת לשכנע אותם להצטרף הגורם ההצעות. מישהו עם כריזמה, במילים אחרות, לא רק מקובל אבל זה מפתה.

מפתה במילים שלו, עם מעשיהם ועם שלה במצב של להיות. כדי להגדיר את זה, קשה מאד הכול נראה שזו מתנה. אבל במתנה כמעט על-טבעיים כך מעטים. מישהו עוד אותי תוהה אם כל אדם כריזמטי בחביבות, הגבת בלי רודאו זה. לא, בדרך כלשהי. יש לראות עם זה אחרת. ונתן לו דוגמא קלאסית: היטלר, אחת הדמויות charismatics רוב זמנו,, עם זאת, יצרנית המושלם של הרוע. לאחר מכן, לשאול מישהו שכריזמה יותר הוא טוב או רע? הכריזמה היא כמו סכין מהמטבח, אמר לה. זה טוב ורע מאוד עבור הרע טוב מאוד. סוף סוף, מישהו רצה לדעת ינאו למה אתה אוהב לענות על שאלות? כמו שזה היה קל יותר לכל השאלה ענה מיד: שאל אותו לרופא שלי.