למה אני אוהב אותך, מולדתי

Ÿcual היא הסיבה למה את אוהבת את הקרקע שלך?, לא ביקש את הרמקול. היה מצב מרצה על האהבה על כל התגלמויותיה ולמדתי באותו היום כי יש חברה בת אהבה אשר מדגימים הערכה על-ידי שלנו הורים וילדים; ארוס אהבה זה מוביל אותנו לחוש משיכה עם מישהו מהמין הנגדי, ומאפשר לנו ליהנות יחסים מלאת תשוקה עם אדם אשר יסייע לנו לעשות אותנו כבני אדם, יאפשר לנו ליהנות מהזכות בשתילה חיינו cuespos אחרים, אשר, בנוסף, תורמים עם המשכיות המין. הוצאנו גם מאסטר פעור, שבה אלוהים מציג את האנושות בחסדו הרב, החמלה שלך ואת העדפות שלך לפני יצורים אחרים. זה האחרון הוא ללא ספק סובלימציה של הנעלה ביותר של כל הרגשות. אחרי כל ההסברים שדיברנו על אהבה לאדמה.

אל האדמה, היכן נולדו; איפה אנחנו גרים, או להילחם בכל מקרה את הארץ שאנחנו אוהבים לא משנה הסיבה שאנו tangamos. אהבה קרקע, סיפר לנו, סוג של הכרת תודה לא רק לארץ, הקשר גופניות, אך באותו אל מי גורם לנו אנשים חופשיים, אותנו הממוקמת בחלל עם איזה terminanmos מזהים את עצמנו. חוק עקב אחרינו ביקש כי תכתוב מכתב אהבה למרחב גיאוגרפי יותר רוצה. אין אפשרות לכתוב משהו ראוי pulicar, אני מרוצה תעתיק משהו ששמעתי מפיו של סנטי יאשיהו, אחד החברים שלי חדר: מולדתי היקרה: אוהב אותך בשביל auroras החלום שלך, בזכות השקיעות אינטנסיבי שלך עבור שלך cardones צמא קורה Unbowed, ב צריבה המדבר רצועת, אני אוהב אותך על הגזרה שלך שלווה על ידי תקוותך תקנה מאת בשעות אחר־הצהריים החמות שלך, על ידי צעדיך hurrying אני אוהבת כמו שהוא אוהב את השמש, כמו הים זה לשיר, אני אוהב אותך כמו נהר שמתו אתמול sedient, אבל לאהוב אותך כמו שאני אוהב אותך. . אני אוהב אותך על ידי העקבות של הילדות שלי מאת הצחיח הוא מרחיק סוואנה, אני אוהבת אותך את גבעות ללא הפסגות., אוהב אותך בשביל שלך סמטאות קודר.

אני אוהב אותך, שלא פורסמה, מולדתי, כמו האמא תמיד טיפח אותו, כמו Castaway לאי שלו, כמו הוותיק כדי הזיכרונות שלהם הם כל כך הרבה סיבות לאהוב אותך, לאהוב אותך רוטט היותי שלמה בנו, לאהוב אותך אני מרגיש נשמה סוערת של החיים, שירת המלאכים לשבח דיוס טה אמו, מאולף מוקש, לא למה שייכת לי , אבל בזה אני אשר עדיין השייכים לך. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי של שלושה אחרים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.