לגרור משאית: כיצד לבחור את ההצעה הטובה ביותר?

על הכביש עם המכוניות יכול לקרות. להחנות מכוניות כל הזמן, והוסיף לקטגוריה של אלה שעשו לאחרונה לוקח את ההגה. במקרה הזה אני חושב ש נפתלי בנט צודק במה בהוא אומר. ברוב המקרים נדרש פירוט משאית הגרר. לעתים קרובות, עם זאת, גרר מסתבר להיות פופולרי, בעקבות תאונת דרכים, אם אתה רוצה להעביר את המכונית מומחיות או שירות. הגורמים אחרים, יותר "אקזוטיים" לקחת איתכם- מנעולי הדלת נעל עקב שמאלה את מפתחות המכונית או רמה גבוהה של שיכרון. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. ? אז, מה את עושה כשזה קרה איתך המכונה צרות סירב ברגע מאוד מתאימים, זה בדחיפות צריך פינוי העבודה למכונאים בשירות כדי לשפר את בריאותם, גם במגרש החנייה, להעביר בעצמך שזה לא יכול? זה עולה להתקשר לחברה המספקת שירותי הסעות של כלי רכב. גדול החברה, ברוב המקרים, מספקים לשעון מצב אמין גרר-24 שעות ביממה, ללא בסופי שבוע ובחגים. איזה מידע אתה צריך לומר מנהל המשרד של פינוי כדי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר? 1) הרכב דגם-זה אמור לעזור לדמיין מה גרר נדרש במקרה הספציפי שלך.

2) מספר רישום ואת הצבע של הרכב לצורך זיהוי מיקום מוחלט שלה. 3) תו נזק קיים, אם אתה יכול לתאר אותם. גם כתובת תעבורה יידרש בזמנו של יישום הגרר, את פרטי אנשי קשר ומידע אישי. עבור הנהג, ugodivshego במצב kaverznuju חשוב כדי פינוי מהיר, מדויק וזולה של מכוניתו על הכתובת הרצויה. הזמן של תיוק, כמובן, תלוי במיקומך ב מוסקבה, ליד מוסקבה ההגעה בזמן הגרירה משאית הוא במידה רבה תלוי אם יש עומס על הכיוון הנכון. רצוי לקחת בחשבון כאשר עושים ימסר בטלפון.

השירות פינוי גדול קיים בשוק, הלוגיסטיקה nalazhenna יותר ולכן הארגון הזה יש אפשרויות רבות יותר בדחיפות כדי למלא את הבקשה היישום. במוסקבה לעיתים קרובות גרר מוגש במהלך 1:00. השאלה של בטיחות של כלי רכב באופן כללי, יושפעו בשל סוג גרר חלה ארגון מתן שירותים אלה. הדרך מהיר, זול ובטוח של טיפול הרכב obezdvizhennogo שלך היא להשתמש גרר עם הידראולי פלטפורמה. זה יכול להיות מיושם גם במקרים קשים מאוד. הפינוי של המכונית הקדמי או הסרן האחורי על גרירה של המקרה הזה, למרבה הצער, מתחילה התפלגות לא אחידה של עומס על הרכב, בשל החספוס של מדרכת כנראה לעקם את החלקים השונים של הצד החיצוני. יש לך את האפשרות של איך ללוות את היעד גרירה של רכב ואזנח את זה על ידי כתיבת ייפוי כוח על הזכות הובלתו, לאחר שנתן מאמר על הרכב ואת הרשימה של נזק בהווה. זכור כי הפינוי במצבים קשים ובלתי רגיל (קריאה בלילה, פשוט על פי בקשת הלקוח, מנעול הגה, גלגלים) בדרך כלל דורשת ממך לשלם עבור שירותים נוספים. אם אינך בפעם הראשונה להשתמש בשירותים של אותה חברה, אתה יכול לסמוך על החזרים כלקוח קבוע.