כסף בחיינו

כל האושר בחיינו הוא שווה את הכסף: זר פרחים, קופסת שוקולדים, חג הנופש והנאות אחרות. אושר שאין לתת למישהו את המתנה אותו הוא שווה את הכסף ולא קטן. כסף הוא לא רק אמצעי לגלות לנו את הדרך להשגת היעדים שלנו. כסף הוא כמו אורגניזם חי אשר משתנה כל הזמן: זה מגיע, ואז הולך לטייל איפשהו, חוזר. כסף הוא יכול להיות אסירי תודה על היחס טוב, לדעת לאהוב, חשוב מכך, האהבה הייתה הדדית. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . כסף אוהב ביטחון עצמי ואנשים בהם, חזק, אחראי, מוכן לעבוד. כדי להיות מסוגל לנהל את הכסף – לא פחות תכונה חשובה שמסייעת לך להרוויח.

כמו שאומרים, בורות של החוק היא לא תירוץ, ואת חוקי היקום מתנהג בכלל והכל. אם אתה נותן היקום הוא כסף, אין זה מקרה, לחשוב למה, לשם מה. כנראה, לא רק כדי לענות רוצה שלך ואת הצרכים, אלא גם על התמיכה הנדיבה של אחרים נזקקים. מטרה "גבוהה" אינה מוגבלת לאדם, אלא גם כסף. החל להרוויח כסף – לא תרסיס, לא לשכוח את החלומות שלך, או לעטוף עם הדרך הנכונה, אחרת הכסף פשוט להפוך ממך.

תמיד להיות אדם, לא להפסיד בכבוד לא להקריב עקרונות. היו נדיבים, החולה כנה,, ללמוד להזדהות עם אנשים ולעזור צריך את העזרה שלך. אחרי הכל, אנשים טובים עם טוב קורה. כסף לבוא אליך, אתה צריך להיות ראוי להם. ואם איכות שלך, בלשון המעטה, רחוק מלהיות מושלם, הכסף, אם הם באים, יהפוך קארמה רעה שלך שיעור אכזרי. להיות במקום הראשון, עשיר בנפש, ולאחר מכן לקבל את התיק עשיר. לדעתנו, אם אתם רוצים להרוויח יותר, לקח עבודה שנייה או שלישית, לעבוד יותר ויותר. אבל במרוץ הזה כסף – מקור החיים, אנחנו מתגעגעים החשוב ביותר – החיים עצמם. עבודה מהבוקר עד הלילה, אנחנו לא רואים יופי של שקיעות וזריחות, איך שהילדים שלנו גדלים, ואת תענוגות רבים אחרים של החיים. אנחנו הופכים להיות בני ערובה עבדים של כסף. אבל יש אופציה כאשר הרצונות שלנו ואת האפשרות להפוך לאחד, ואז תהיה לנו הצלחה בנוסף לכסף.