כמה טיפים לכתיבת הערות איכות

אחת הפעולות לתרום ביותר כדי להשיג יותר מיקום האינטרנט, ואת נתוני תנועה רלוונטית באופן מהותי יותר, היא לספק תוכן איכותי. מסיבה זו, יש בלוג או מקטע מאמרים היא חובה. אך אתרי אינטרנט רבים של קובעי המדיניות לשים כמה תירוצים לפני יושב, לפתוח מסמך Word, נא לכתוב. . ההתנגדות הם התמקדו משתי סיבות: יש לי אין כישרון לכתיבה ואני לא יודע מה לכתוב. כותב עבור האינטרנט באמת הוא הרבה יותר פשוט מאשר לכתוב subgenera אחרים. המבנה של ההצבות בבלוג או מאמר הוא נוקשה למדי, פעם יש לנו להתרגל לשמור עליו, וחינוכיים, טקסטים להגיח ביתר קלות.

זהו השם הטכני של המבנה של תפקיד או הערה: פירמידה הפוכה. הכותרת של הפסקה הראשונה הם החשובים ביותר. המשתמש חייב להיות מסוגל, קריאה של מכה של תצוגה כותרת, שורות ראשונות, ידע מה המאמר. מסיבה זו, מנסה להיות ישיר יותר אפשרי בכותרת, להימנע משחקי המילים, או הרבה כותרות. הפיסקה הראשונה צריך להציג את הנושא על איזה הולך לכתוב. אם הרעיון שלך לכתוב חוויה כי כבר למסע עבור מורסיה, צריך להציג את הרעיון בפסקה הראשונה 1 – נסעת כדי מורסיה, מיקום 2-זמנית של האירוע, 3 – לצפות שהוא מתייחס חוויותיו בתור תייר בעיר. מוכן, יש לנו כבר את הפיסקה הראשונה.

כעת, נסה לחלק את כל הרעיון בפסקה. לדוגמה, אם אתה מתייחס למלון בו הוא שהה, להקדיש פיסקה. לא לערבב באותה הפיסקה הרעיונות, אם מדבר של המלון, לא דיבורים על הארכיטקטורה של הבתים של מורסיה. אם רעיון זה יותר מידי, מחלקים אותו שתי פסקאות או סאב רעיונות. הקפד לכלול פסקה הסגירה. אתה חייב sumarizar מסקנותיו, הצהרה, להבהיר מדוע הם כתבו את המאמר. פריטים רבים טובים מאוד לסגירת פיתוח אבל חוסר שלהם, כך הקוראים נותרו עם הרעיון זה פספסת משהו איזה כתיבה היא תלונה שכיחה נוספת. לא חושב כי כל פרסום הוא מקום העבודה או עבודה חובה יבוצע. זו הזדמנות ליישב כמובילה בתחום הנישה, למקם את עצמה כסמכות בנושא ולאחר להדגים למה המוצרים שלהם יש ערך מוסף: כי אתה בעל ידע שלהם – תומך בה. . תרשום את מה שתרצי לקרוא היא הוראה, ללמד, הראה צעד אחר צעד איך להשיג את המטרות הרים. אבל ביסודו, להיות נדיב. שיווק באינטרנט יש משהו כמו קרמה, אפשר לומר. הפעולות שאנו עושים לאחרים, באופן בלתי נמנע לחזור אלינו, בדרך זו או אחרת. גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן בהחלט מביע דעה מלומדת. מספקים עזרה, ייעוץ והכוונה, ללא ספק ישולמו ב אותו מטבע. אם אהבתי את הפוסט הזה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בלי בעיות, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g