כיצד למנוע חוסר ביטחון

כמו למנוע חוסר ביטחון בבית, בערים שלנו את האמת שאני מתרשם של קיימים פריטים רבים מכל סוג שהוא, אך בכל לדבר על מניעת הפשע או כיצד להגן על הפשע במדינה שלנו הוא למרבה הצער, עדיין ממתינים בעיה שיש לפתור על-ידי שלנו הפדרלי, רשויות מקומיות. יש מאת איפה לראות אותך לה תרבות של מניעת פשע או הגנה עצמית. והוא כי הפחד להיות קורבנות של שוד יכולה לגרום לנו להרגיש ביטחון אפילו בבית שלנו. כלומר כאשר ההנחה היא אחד חייב להיות שקט ובטוח, באופן אישי גם הלכתי הקורבן של סוג שוד jaulero כמו לקרוא לך ולאהבת האוהב של הזר, עוסקת בגניבת הבית-חדר, נותן לך הרגשה של ואקום, אימפוטנציה כי בכל עת אתה יכול ללכת לבקר בבית שלך היא מאוד נורא כי כהורה, כאזרח ראה כפשע ולקבל אל הבית שלך. כך קרה Guillermina Mavil, סטודנט, יום הגיע depertamento שלה עם הפתעה לא נעימה של מכשירי האלקטרוניקה שלהם כגון את המחשב ואת הטלוויזיה כבר היו נעלמו. אני מזכיר: "2 לוחות שיש לי רק אחד היה ואילו השני לא נאלצה" מתאר. למרות צלחות אבטחה קיימות בברים שוק ויש עוד אפשרות טובה כדי להרתיע גנבים, או כמו שאומרים השכנים שלי: "אם הם יבואו לבית שלך לפחות esfuerzen יותר" האנשים הקטנים האלה עוסקת זה פשע.

ברור כי מלבד ביום זה החבר שלנו לא ניתן לחוש בטוח, אז החלופה היה לקנות אזעקה אשר אתה עולה 1500.pesos, Guillermina מסביר כי במכשיר הוא מאובזר עם חיישני תנועה להפעיל סירנה כי רק הבעלים יכול לבטל באמצעות קוד, אזעקה עם חיישן שאני קונה ב, קיימים בשוק של מערכות אבטחה בנוסף אזעקות , צריחים, סירנות, electrified גדרות, חליליות, טלוויזיה במעגל סגור, שמע ווידאו, ו ACE כמו אישי אזעקות ידוע אז תכונות מסוימות ואת מחיר אזעקות הסירנות אזעקה אלקטרוניקה דלתות חלונות נע בין 500, פסוס 1500 אזעקה עם חיישן תנועה לשים קיר עם מנגנון מרחוק: 640 6 1500 פסוס Minialarma אישי עם אור: נע בין 300-800 pesosa אזעקה אישית עם אור: נע בין 600 ו- 1200 פסוס אזעקה עם קוד מספרי חלונות ו דלתות: 700 ו 1300 פסוס. יש גם מקליטי אודיו-וידאו אשר משתנות בהתאם אביזרים, את הטכנולוגיה ואת באזור או באזורים כדי להיות מכוסה. וכן גדרות האבק: מערכות זה זה מורכב חוטים אנרגיה כיסוי קירות ומרפסות, כאשר הגנב נוגע פועל שלה מקבל הורדה החורגים וולט 10,000 החשמל מספיק כדי להפחיד אותו וללא גרימת מוות. ברור כי הם סכנה כי התקציב של מערכת אבטחה יש להתאים אישית, כי המחירים משתנים על פי הנדרש עבור הבעלים qeu דיור ובטיחות. ביצוע נכון של ציוד אבטחת מערכות דורשים תחזוקה שכן רוב המשתמשים לראות את ההשקעה שלהם פחתה ולשכוח חשיבה זו-פרט בעל עם עצם העובדה שיש מערכת בטיחות עוד יש להסתכל על השקעה זו, שהיא מחוץ המציאות בסופו של דבר senirse מאוכזב כי אם לא ניתנה תחזוקה הולמת הם לעיתים קרובות אינם מצליחים בדיוק כאשר מתרחשת כל פשיטות. אמצעי זהירות נוספים להתקין את mirirlla של הדלת שלך ולהיות אור חיצוניים במידת האפשר אוטומטית כך שיפעל עם כל תנועה גם כאשר אתה לא עם בהירות מספיק כדי לראות מי משחק.

זה יכול להיות גם להאיר את אזור חיצוני תואם הפאטיו בחזית ומאחור ביתו ולהימנע עצים, שיחים למנוע s השכנות שלנו לראות את הדלתות ואת החלונות של הבית שלו כי זה מקטין את האפשרות כי הם לפקח כאשר אתה לא. אם מתבונן אדם חשוד להסתובב הבית שלך או כי של השכן שלך לדווח על כך למשטרה, אם אפשר לרשום הצלחות וצבע הרכב ולצפות הפיזי מאפיינים של הנושא הוא מדהים כמה שיטה זו קטנה של השכן ערניים מפחית פשעים נוספים כל coorporación בלש, קיימים בשוק גם אזעקה אשר נקרא השכן ערניים ב- FERREPLUS.COM יכול לבקש דוחות. אל תתנו מכתבים ארוכים או mesnajes indicquen כי היעדרותו בבית. לא לשכור עובדים או עובדים ללא הפניות. יותר משליש שוד שם היא דלתות נאכפים, כלומר זה לא הייתה נעולה. אם מגיעים לביתו תוכלו למצוא את הדלת בכוח, הערה על הנוכחות של אדם מוזר או משהו חריג, לא בין, לבקש עזרה, לדווח על כך מייד למשטרה מיד ולעבור למקום בטוח. לשמור על תגית טוב, חשבונית של מסמכים, תעודות מקוריות וערכים המוכיחה את המאפיין של הדברים שלהם-מארק הקרובים של ערך או עם תחריטים, סימני בולים, או את ראשי התיבות, למנוע דברים מאמץ גנבים נגנב, בנוסף לזיהוי טוב יותר של החפצים נגנבו שלהם. בניסיון לרפות את ידי.