חיסכון

בכל העולם עסקים רבים ואנשי עסקים מתחייבות במס Offshore / החוץ מתכננת לחסוך כסף על המס שהם ישלמו ממשלותיהם. העיקרון המרכזי מאחורי תכנון מס בינלאומי היא, באופן לגיטימי, למזער את חובות המס בארץ מגוריך באמצעות הטבות נוסף בתוך תחומי שיפוט זרים. הדרישה Offshore / החוץ תכנון חוקי מס הכנסה ומיסוי הם הגורם העיקרי של חרדה אצל רוב האנשים. חוקים אלה המקומי בטבע, ובכך האפשרות האידיאלית להשקיע הון פיננסי במדינה אחרת. מס ורשויות הממשלה אין סמכות מחוץ לשטח המקומי שלהם, למרות המאמצים של הארגון לשיתוף פעולה כלכלי ולפיתוח (OECD) מכוונים המספק מסגרת עבור גופים ממשלתיים למסור פרטים פיננסיים של המעורבים בהליכים משפטיים הקשורים העלמת מס. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט.

מקלטי מס מקלט מס הוא מדינה שבה יש מסים מינימלית או ללא מסים המוטלים על הכנסות של יחידים וחברות כאחד. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. מקלט הטבות מס מן העובדה כי, החברה אינה רשאית לבצע עסקאות בתוך המדינה, אלא רק לבלות או להשקיע בפיתוח של המדינה או תשתית. מדינות מסוימות יש גם אמנות מס עם מדינות מס גבוה; כזה במדינה ידועה כמקלט הסכם. אם למדינה אין הסכם במקום עם ארה"ב, יש ניכוי מס במקור של 30% אשר הוטל. המודוס אופרנדי, מה בעלי עסקים רבים לעשות הוא לצבור עושר ממקורות שונים במדינות שונות באופן כזה חבות המס שלהם הוא ממוזער כמה שיותר. עסק הפועלת בארצות הברית משקיעה את כספה בתחום השיפוט אחרת על ידי עשיית שימוש של האמנה מס השיפוט יש עם ארה"ב. החברה היא טעונה ניכוי מס במקור מעט או ללא לפי תנאי החוזה.

המפעיל של החברה ובכך מעביר את הנכסים לגורם אחר, והוא יכול עכשיו לצבור כספים במיקום מהחוף. אמנות מס אמנות מס הובאו למקום כדי למנוע ביצוע מס לשלם הפרט שתי המדינות. אמנם זה לא היה מיועד לשימוש באמצעות המערכת לטובתם משקיעים רבים לעשות חיסכון גדול ללא תשלום מס. ארה"ב בדרך כלל לא לחתום על אמנות עם מדינות שלא להטיל מסים באופן ישיר. בעבר היו הסכמים במקום עם רבים האיים הקאריביים שלא צורות שונות מס של פעילויות חוץ. עם זאת, כאמור, בתקופה האחרונה מס הכנסה עשה מאמצים גדולים כדי לפצח למטה על פעילויות העלמת מס בסיוע הנחיות בינלאומיות של ה-OECD הקשורים חשיפה של מידע פיננסי. כתוצאה מכך, אמנות חדשים נמצאים במשא ומתן על מנת להפיק תועלת לשני הצדדים. משקיעים הרב לאומי משקיעים בינלאומיים, הארגונית חברות שירותים, הם מומחים מס מקצועיים שיכולים לייעץ יחיד, או חברה, על איך ואיפה הם צריכים לנהל את הנכסים שלהם. תכנון מס Offshore / החוץ היא תהליך מורכב, אך הוא דרך לגיטימית ואפקטיבית לצמצום חובות המס.