חיסון שפעת A-H1N1 הוא בא!

רשויות הבריאות לעבודה כפוי צעדות יש רשימות מיליונים של חיסונים להתמודד עם וירוס שפעת החזירים איזו התקפה עם כוח העונה סתיו-חורף. בכל שנה עם הגעתו של קור היא גם עונת השפעת הזו, אבל הפעם זה יהיה שונה מאז האוכלוסייה תוכלו להיחשף גם הנגיף שפעת חשש א-H1NI, אשר, על פי חוקרים באוניברסיטת מרילנד, יכולה להתפשט במהירות רבה יותר מאשר שפעת עונתית רגילה. המצב הזה, רשויות הבריאות מזהירים מפני עלייה במקרים של שידור של א-H1NI. מומחים אומרים כי מספר האנשים נגועה בוירוס יכול להיות יותר מ-100 מיליון והזן כי שני אחוז מכלל אלה בית חולים, יש דרישת נמרץ. חיסונים הם הכלי החזק ביותר שיש לו הממשלה כדי לשלוט שפעת עונתית, השנה היא עובדת עם יצרנים גדולים כדי להתכונן מנות מיליון נגד השפעת A-H1N1. הוא צפוי כי החיסון הוא מוכן לקחת בסתיו, למרות שהם עדיין לא נתנו תאריך מסוים. מצד שני, מומחים אומרים כי הוא לא צפוי של חיסון שפעת עונתית להגן מפני A-H1N1, אז מומלץ מימוש שני חיסונים כאשר הם הופכים לזמינים.

חיסונים עבור אלה שזקוקים לו ביותר על פי הרשויות, לא מצפה כי יש מחסור של החיסון A-H1N1; עם זאת, הם מזהירים כי הביקוש והזמינות של מינונים יכול להיות בלתי צפוי. זה למה הם המלצות כי קבוצות מסוימות של אנשים לקבל החיסון ברגע הופכת לזמינה, אלה הם: נשים בהריון אדם, טיפול לילדים מתחת לגיל 6 חודשים של אנשי צוות רפואי גיל וילדים צעירים בין 6 חודשים ל- 24 שנים של מבוגרים גיל חירום 25-64 שנים עם מחלות כרוניות (כגון סוכרת, אסטמה) לשים אותם בסיכון גבוה להידבקות A-H1N1 איך למנוע הפצת מכסים האף והפה עם טישו בעת עיטוש או שיעול. זורק את רקמת לפח לאחר השימוש. לשטוף את הידיים באופן קבוע עם סבון ומים, במיוחד לאחר שיעול או התעטשות. היא גם יעילה לשימוש יד מבוססי אלכוהול מחטא.

להימנע מלגעת העיניים, האף והפה. אם אתה חולה, להישאר בבית ולא ללכת לעבודה או ללימודים כדי למנוע הפצת לאחרים. תרופות אנטי עם או בלי מרשם מומלץ עבור שפעת רגילה גם יכול לשמש כדי להילחם התסמינים של שפעת החזירים, הם מסייעים לעצור הרבייה של הווירוס בגוף כדי להקל על הסימפטומים של אי נוחות, אבל זכור להתייחס תחילה שלך. המאמר נכתב על ידי חוזה סנצ'ז פ עבור. מדורג אותו מציע מאמרים אינפורמטיביים, חינוכית למען הקהילה מאמריקה הלטינית: מאמרים על בריאות, שיפור עצמי, טיפים, חוקי האחרונה של הגירה, מידע פיננסי, מתכונים בריאים, ספורט, ביקורות קולנוע, לוח שנה, שיעורים ואירועים קהילתיים.