חג בודדים בטנריף

האי טנריף הקנריים מושך תיירים רבים מכל אירופה מדי שנה בשל אקלים נעים נוף מגוונות. מי עושה לא כל צורות כולל דומה של חג, מתוך החבילה חגים, אך אדם רוצה להפוך את השבועות היפה ביותר של השנה וללמוד על-ידי המדינה ואת העם רוצה משהו נוסף, לחג דירה בטנריף מציע. בכל מקום באי, בתי נופש, דירות, החוות מוצעים להשכרה. לא משנה אם בים או בהרים, לעיתים קרובות בתי נופש מתאפיינות במיקום נוף מעולה. מטווח בתים חג מהבית פשוט של המשוחזרים בנאמנות וילות Canarian בלעדית וילה עם בריכה פרטית.

יותר ויותר את המגמה היא גם Fincaurlaub בטנריף. במיקום שקט הרחק מההמולה התיירות אפשר לבלות חופשה שלו. חלק עזבונות אלה הם עדיין חקלאי לשימוש בננות. ניתן החופשה שלך הביתה מהבית מ- online, בקלות ובנוחות ספר. החג בבית פורטלים ההזמנה בדרך כלל מיד מציעים טיסות טנריף לשכור רכב שונים. אבל גם כאן כדאי השוואת מחיר בין ספקים שונים.

כל חברות השכרת רכב מבטחנו ראשיות מיוצגות בנמל התעופה. קורה דבר ללא הזמנה אך רק כאן! הנופש, סביר יותר לקבל מכונית בהתראה קצרה. טנריף יש שני נמלי־תעופה, אחת בצפון ב לגונה לה התעופה בדרום ב- El Médano. הקרקע עלון החגים אך באופן כמעט בלעדי על התעופה בדרום. הזמן טיסה של גרמניה הוא 4-5 שעות, בהתאם למיקום היציאה של היציאה.