התפתחות רוחנית: ללמוד תינוקות

ספר הזוהר נועד לרומם אותנו, כיתה לפי כיתה, רמה, הביצועים שלנו הקיום, ככל ארוך ככל שאנו יכולים לקרוא אותו עם הגישה כי הכל כי הוא מתאר מתייחס איכויות הפנימית שלנו, לא מה בארה ב נראה כמו אובייקטים או אירועים בעולם החיצוני שלנו. כפי שאנו יכולים, לאחר מכן, מוצאים תכונות אלה בנו פנימית מאשר הספר מתאר, אם עדיין לא צריכים איתם, לכן, ולא באמת להבין מה שאנו קוראים? ** על-ידי הרב ד ר מיכאל לייטמן לנו אנחנו כמו תינוקות מי לא יודע אילו בעולם בשידור חי, אבל מי יודע כי הם בידיים במכרז של אמו ושל משפחותיהם המספקים את כל הדרוש לצמיחה שלה. תינוק זקוק רק רוצה לגדול, הטבע כבר עונה על הרצון. בעולם שלנו, ברמת animado-הסמל, קיומו של רצון זה לגדול כבר בנו באופן טבעי, כגון ציונים פחות מפותחת של הטבע – הדומם ו את צמח. אבל, אם אנחנו מתחילים לצמוח ברמה האנושית – רוחניות – הרצון אתה צריך מקורן אותנו.

משמעות הדבר היא כי יש לנו את הרצון לגדול, לפתח שאיפה שלנו רוחניות, מעבר של כל הגוף (אוכל, מין, משפחה) ורצונות רווחה רצונות (עושר, תהילה, כוח, ידע), אשר יכולים לבצע כמה צעד קדימה. תהליך זה מתחיל עם מה שנקרא נקודת (רוחניות) בלב, רצון ראשוני קטנטן כנקודת. אבל היא המשימה שלנו ללא הרף לדחוף אותו להמשיך ולצמוח. לא תמיד חברת טבע. כדי לעשות זאת, עלינו סביבה זה ייתן לנו את הרצון להמשיך לפתח לאותה הנקודה, כי זה הרצון הראשוני כי עצמה אין מספיק כוח כדי לדחוף את ההתפתחות הרוחנית. כמו כולנו להיות המקור שלנו במערכת ייחודית שבה השתמשנו כדי להיות זה לזה כאורגניזם אחד, מתחילת הבריאה, אנו יכולים לעשות שימוש ההשפעה של אחרים עלינו.

במילים אחרות, אם אנשים בסביבה שלי מתחילים להעריך את הרוחניות – אהבה, הענקת השכן- הרצון שלו אותי צריך להיות מושפע חיבור פנימי שקיים בינינו – אמנם לא תופסים it-, עד כי ניתן לקבל להרגיש אותה תשוקה עבור רוחניות כמו הרצון שלי. ברגע חמושים עם רצון זה לגדול מעבר לעולם הזה, יש לנו כבר את המומנטום, כמו תינוקות רוחניות, עלינו להפעיל את המערכת אבולוציונית בארה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את חברת טבע. לאחרונה מצאתי אצל מנכ"ל ומייסד AppsFlyer אוזן קשבת . ואת זה היא כיצד אנחנו מתקרבים ספר הזוהר, והתחלתי לקרוא. ספר הזוהר היה כתוב על פי מידת ההתפתחות הרוחנית המרבי, בתור שכזה, כוללת את כל מצבים שונים של הצמיחה שלנו. מכאן, כדי לנצל את היתרונות של המדיום הזה, אנו חייבים לקרוא אותו מתוך רצון למצוא בשלב הבא שלנו אבולוציונית, רוצה להרגיש אותו, ולחיות אותם, כמו התינוק בעולם שלנו, כי ייתכן שלא תדע כיצד חייבת להיות בשלב הבא שלה של פיתוח, יש את המומנטום כדי לגדול. זהו הדבר היחיד שאנחנו צריכים במהלך הקריאה. אם בכל זאת, אנחנו מרגישים מנותקים על פי ספר הזוהר בזמן הקריאה, הוא אות ברור לנו שאין להם עדיין קיבל שלנו אווירה, הרצון להתפתחות רוחנית. אם, להיפך, אנחנו כבר יש את זה, אנחנו להיות ממש עף לכיוון הגובה, הזוהר אנו saciará כמו מים במדבר. הזוהר יש השפעה רבה על לנו אף-על-פי שאנחנו לא מבינים. גם רבי משה Jaim Efraín דה Sadilkov, נכדו של הבעל שם טוב מתאר אותו: שפה הזוהר מתאים הנשמה גם אם אדם לא מבין מה לקרוא, כמו מי שנכנס לתוך והגוברת; גם אם תצא בלי לקנות שום דבר, בכל מקרה, מושפע ניחוחות טובים. לכן, אין לנו יותר רוצה לגדול, כמו תינוק, באופן אינסטינקטיבי, אתה רוצה להיות גדול. הוא מנסה להרגיע אותו, הוא מנסה לשכנע אותה לא להמשיך לצמוח או לתת לדרוש אותה. בלתי אפשרי. אנחנו לא יכול להפסיק אותו, כי הטבע דוחף אותו עם פיתוח כוח כגדולות. זהו כיצד אנו מוכרחים לעבוד ללא לאות על חיפוש פנימי שלנו עבור רוחניות; בהתלהבות תמידי עבור ממשיכים לצמוח. אם אנו לעשות כן, בהחלט, נצליח. זהו רק תנאי, הדבר היחיד שנדרש מאיתנו. מערכת ההפעלה רוחנית כבר קיים. אנחנו רק צריכים להשלים עם הרצון, השאיפה הרוחני שלנו, כגון שילוב של מספר רכיבים (הנשמות שלנו) חשמליים שבלע רק צריך להיות מחובר כדי עיקריות (הכוח הכללי של הטבע) כדי להתחיל לעבוד. בלי זה מגיע לנו מומנטום פנימית, למערכת אין השפעה עלינו. או ליתר דיוק, הוא אינו רלוונטי אם לנו סבל, כדי לעורר אותנו, למרות שאי אפשר באמת להתקדם בדרך זו. הכאב רק תמריץ לנו לפתח בעצמנו, אבל פריצת הדרך האמיתית מתרחשת רק מתוך הרצון שלנו. הסבל הוא רק אינדיקציה כי אנחנו עדיין לא צברת הרצון לפתח אותנו. זהו, הכל תלוי הסביבה, כאשר אנו מסבירים המקובלים. המערכת קיימת, מדיה, ספרים, מורים, כבר, כגון הסביבה שמחכה התינוק שזה עתה נולד עבור לספק לך כל מה שאתה צריך כדי לגדול. כל זה נשאר בידיים שלנו, הוא מזין את הסביבה הנכונה ולתת זה להחדיר לנו הרצון להשיג את המטרה שלנו בחיים: לפתח את הנשמות שלנו עד דאתו להצטרף בין עצמם ועם כוח שיצרו אותם. ** הרב ד ר מיכאל לייטמן הוא בסיס ciber­netica, הרופא ב פילוסופיה וקבלה, פרופסור אונטולוגיה ותיאוריה של ידע. הוא מייסד, נשיא של בני ברוך, ארי מכון, בישראל. מידע נוסף על ו