הרוע של מיטות שיזוף

אוקיי, אז לי כמה ימים של גשם קבוע, ללכת החוף לא אפשרות. אבל אתה מתחיל להבחין עורו לבן pasty, ואתה רוצה לעשות משהו בעניין זה. או … בינואר, מתוך שיזוף מהיר מעט. כך יוצא, מיטת שיזוף, ו – avoila! – בעוד מספר דקות, לך כך רצית. מה הבעיה עם תרחיש זה? אתה, באופן בלתי נמנע, יקבל תלונות מאנשים שאומרים כי מיטת שיזוף באופן מסוכן. שטויות. מיטת שיזוף הוא לא "מסוכנים" הוא לא "השוק החופשי הארון" (להגיש הצעת מחיר עור אמא שלי) הוא לא טיפש.

זוהי דרך של הגעה טאן, דרך קבלת כמות נכונה של הגוף וויטמין d. הגוף שלך לא להבדיל: קרני UV להגיב על העור אם אתה בזירה למשך מספר שעות, או לבלות 10 דקות מיטת שיזוף. 10 דקות הוא כלל אצבע טוב: שווה בערך שעה אחת בשמש. זה קל, זול יחסית (חפש הצעות), היא טובה במיוחד באותם רגעים בהם הם אין זמן להיות בשמש, או לא יכול לעשות את האקלים. כמובן, לראות את הזמן שלך. ברוב המקומות לא יאפשר לך להשתמש יותר מ- 20 דקות ב חלון מוקפץ, אך גם זה זמן רב, אם הם לא הייתה לי כל חשיפה קרני UV בזמן.

לאט להתחיל להקל, ליהנות שיזוף שלך. אם הוא דצמבר, נהנים הקנאה של החברים של הדבק העור. אם ההיבט טוב זה מפריע לך, מציע כי הם מקבלים טיפול. ג'ים האפמן, RN מתמחה טבעי חלופה ריפוי וטיפולים. ספרו הראשון הוא "להיות חינם: כיצד להשיג שליטה על הזמן שלך, שלך חיים וקריירה את ההנקה, והיא נועדה לעזור לאחרים למצוא סיפוק אישי של ההנקה, הקריירה דינאמי." אתר האינטרנט שלך, הוא הבלוג שלך-בריאות