הצעד הראשון ללמוד לכתוב מאמרים עבור העסק שלך

מעולם לא חשבתי כי נהיגה זהירה כתיבת מאמרים, פרסום טקסטים יש הרבה מן המשותף? למה? לפיכך להוביל בתאונת הוא בדרך כלל גם מי כונן רע, או לחילופין, להוביל מאוד כן. שאלו כל מנהל, והוא יגיד לכם נורא נועז marshrutchikov מסוכן על הכביש לא. הם כל כך לנסוע "אמנותית", כי אפילו לא תשים לב נהגים אחרים או את החוקים של הכביש. נהג חסר ניסיון מסוכן על הכביש לא פחות. כמו כן, עם מילים. לעתים קרובות אני מוצא טקסטים כתובים או על ידי מי כתב רע, או מכיר שיטות רבות מדי וטכניקות שכנוע תקשורת באמצעות טקסט.

מה שמאחד אותם אחד הטקסטים שלהם חלש, בגלל לשעבר חסר את הידע הלכה למעשה, את התיאוריה השנייה של עודף ולכן הם להרוות את הטקסטים של שיטות וטכניקות שונות, מילים מגנט לקרוא טקסטים כאלה בלתי אפשרי, שלא לדבר על מושג ברור לאן להעביר. קופירייטרים רבים ואנשי מקצוע מבינים כי היכולת לכתוב – זה בפועל מלכתחילה, לבין המחקר של התיאוריה כבר השני. הידע של שיטות, טכניקות אתה לא יכול שימושי, או ליתר דיוק לא יעזור אם אין לך מספיק תרגול, אם אתה אפילו לא יכול לכתוב שורה בחופשיות מבלי לסחוט את המחשבות. טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. איך זו יכולה להיות מושגת? רצוי מלכתחילה לפתח את הרגל של הכתיבה, את ההרגל בחופשיות ובקלות להביע מחשבות בעיתון, כאשר המחשבות זורמים רק על ידי עצמם, ואין צורך להתאמץ כדי לכתוב משהו. במאמר זה אני רוצה לתת לכם כמה המלצות מעשיות שיסייעו אתה לפתח הרגל זה הכי: – תחילה, חשוב לפתח את הרגל. אז ההמלצה שלי היא זו, לכתוב לעתים קרובות ככל האפשר, רצוי לכתוב לפחות פעם ביום. הגדרת מטרה לכתוב לפחות 200-300 מילים ליום ההתחלה. מה לכתוב? בהתחלה זה לא חשוב במיוחד.

מה חשוב יותר הרגל. לדוגמה, אתה יכול לנהל יומן ולכתוב על מה שקרה לך במהלך היום. ייתכן כמו אחד הבדיחה Chukchi – אני רואה את זה ולשיר:) – בחר זמן הגדרת רגוע ביותר, כאשר המחשבות זרים לא לטפס לתוך הראש, זמן ומצב, כגון דבר להפריע, לא להפריע הרכבת שלך המחשבה. שום דבר לא צריך להסיח את דעתך מן הדברים שאתם עסוקים – בהדרגה, כמו תבחין כי המחשבות על הנייר הרבה יותר קל להגיע למדינה, ללכת למשהו יותר רציני מאשר יומן ותיאור האירועים שקרו לך במהלך היום. המשך לכתוב מאמרים גודל של 500-700 מילים. אלו טיפים פשוטים שיעזרו לך ללמוד איך לכתוב בחופשיות ובקלות. בתחילה זה יהיה קשה, אבל בסופו של דבר, אם אתה מבין את תדירות התרגילים שלך, אחרי כשלושה שבועות או חודש לך להיות מסוגל להבחין בשינויים. קבלו את התוצאה, הרגל. וגם אפשר להאמין שזכית ניצחון קטן ראשון. רק לאחר פטירתו הזה, היא צעד חשוב, מומלץ prinimaytsya למחקר ויישום טכניקות שכנוע ודרכי תקשורת באמצעות טקסט. אבל אל תשכח הדבר העיקרי קופירייטינג – הנוהג הזה. אז אל תשב בחיבוק ידיים – לכו על זה! Simanov קונסטנטין, היוצר שורה של המגזין "מסלול של הצלחה": רק שנדגמו איכותית הרווחים של חומר הדרכה באינטרנט ממי לא רק מלמד, אלא גם לעשות כסף! =>