הפוטנציאל של אנרגיית הצ

הפוטנציאל של האנרגיה צ'י קרלוס Mora Vanegas מזרח מספק לנו הרבה חוכמה בזכות המסורות שלה, תרבותה, לטבול אותנו בו, במיוחד מה שאנחנו במערב, אנחנו יכולים להשיג מידע רב-ערך על פי העניין? שלנו מה לחקור, הוא בכל הנוגע לבריאות, על הטיפול הנכון של הכוח. ממזרח לנו חוזה תרומות רבות, שכן לא ניתן להתעלם, במיוחד במקרה שמדאיג אותנו כל שזה קשור עם האנרגיה צ'י. הניסיון שלנו, יומיומיות, רוטינה זו שאליו אנו נחשפים מדי יום, להבין, שאנחנו לא מוכנים לנהל ביעילות את האנרגיה שלנו, וזה יותר מדי מכדי לבזבז את זה ואני בהחלט להתעלם השפעותיו עד אנחנו מרותק למיטה, חולה, על ידי לא נזהר בטיפול שלהם. אותנו לא מופתע ממך להקליד, זה אוריינטליים, רגשות שליליים הם הגורם העיקרי של חוסר איזון האנרגיה בגוף. גם העברית שהיווה כך בתורה שלך ואת המושג של המחלה התבסס על זה הרעיון של הדיס-הרמוניה ביחסי בני האדם עם אלוהים או עם הסביבה נגרמת הפרעה פיזית. התרופה מוחל ואילו כלפי האדם כיחידה הוליסטית הולחן על ידי גוף-emocion-אספיריטו, כל אחד מהגופים האלה נדרש רפואה משלו. רפואה או את spagyric המאורות בדיוק לא מופעל לפי הבסיסים האלה, בקיצור, יכולה לספר בעת העתיקה, כל מה שיש את אותו התחשבות וכבוד האדם בתוך כולו.

הוא להתקדם טכנולוגית, אותם למהר, אותם agglomerations בערים הגדולות של המאה זה שנותר בחזרה, יש צפוף, dehumanized, ולבתר את היחידה האנושית ואת הקישור הראשון מושפעות היא משפחת קבוצה כציר של החברה איתם, השלכות הסוגר. שיתוף מלא כאשר באה לידי ביטוי כי הם אנרגיה, ולכן זה מרמז, לפני רטט שלילי או חיובי באחד מהם, בני המשפחה, הוא יוצר "מגפה" את שאר הקבוצה, שינוי כל כך האיזון רטט בכל משפחה. זה אינו דורש ניתוח רב בגלל זה בדוק מדי יום בחיים שלנו. מוסיף לנו כי חיוניות בריא למדי היא אחד המקורות העיקריים של האנרגיה המינית. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . אותם האיברים ואת הבלוטות הם מקור חשוב יותר האנרגיה הדרושה, ולכן אם אתם בריאים, להגדיל בצורה טבעית את האושר של חיי המין. חיים מלא מתח, זיהום וסומן על ידי רבים הכללים המגדירים עלים החברה שלנו אותנו משולל האנרגיה המינית, האיברים הם מדוכאים, שלהם חיוניות ואנרגיה מדולדל. גורם נוסף המשפיע במשפחה הפלופ הוא חוסר איזון של החיים המיניים של בני הזוג. כל זה הוא הגורם לבעיות פסיכולוגיות ונישואין, שיוכל לייצר את חולשת שרירים כמו אין-אונות (זקפה לקוי) אצל הגבר, ואת חוסר שריר הטון בהם גופות נשית מינית.

פילוסופיה זו מקיפה זו פריצה בכל פעם עם יותר תנופה במישור הקליני של הרפואה המסורתית. הוא אומר, היום בתחילת ארצות הברית כדי להמליץ טיפול פסיכולוגי, או טיפול או כל הכפולה מציעים רפואה אלטרנטיבית כתוסף במקרים שבהם תרופות אגרסיבי לגוף הפיזי חיוניים. בהחלט, מערכת זו יש להחיל הוא. תמיד ולא רק על המקרים מסתיים, אך אם יש יש את "antirelacion" אשר התקיימה בין הרפואה של הגוף ואת הנשמה גורם רק עשור, יצטרך לזהות ביעילות זה הפיק מקדמה, ואני מקווה כי יום יכול להשתמש לסירוגין תרופה נוספת מבלי ליצור בריאות הפילוג בסביבה שלנו. הוספנו enplenitud.com. רפואה סינית גילו כי אנרגיה מסחררת בערוצים המכונה מרידיאנים במחזור כמו נהרות בכל הגוף. אם מחזור ולשאת צ'י ולשאת לא נאותה או חסומה היא יוצרת חוסר איזון אנרגיה, אם חוסר האיזון הזה הוא לא מתקן יכול לתת מקום עם הזמן מחלה אותם חכם של מימי קדם נחשב רק שהיה מספיק זה מדיטציה סטטי והוא נושם סדיר את הגוף ואת הנפש. אחרי רופאים סיניים פיזיקאים טענו להגביר זרימת האנרגיה בנוסף לעשות מדיטציה לעבור. הם גילו כי להשיג שלוות הנפש היה חשוב כמו המהלך, תנועות ספציפיות כגון אלה שנערך טכניקות טאי-צ'י או צ'י קונג יכול להגביר את האנרגיה החיונית, או צ'י ולשאת ולשאת באיברים מסוימים. מסקנותיו היו בהקשר זה הדברים הבאים: מי הם כראוי ממניעים חולה פחות לעיתים קרובות, לאט הזדקנות. ד ר יאנג Jwing-מינג אומר: ולשאת חייב ללמוד להתאים לפני הנשימה, הגוף והנפש, אז רק יהיה לנקות את הראש מספיק תופסים כיצד להפיץ ולשאת ולשאת צ'י בגוף ולהבין כיצד להתאים את זה בהחלט כפי שציטט publiboda.com e, צ'י ידוע גם בשם הנשימה של הדרקון, היא האנרגיה, זורם בתוך גופנו וכל הסובב אותנו כולל בתינו. הצ'י זורם על ידי הגוף שלנו דרך המרידיאנים של הדיקור. רפואה סינית אומר לנו כי המחלה מתעוררת כאשר צ'י נחסמת או מואץ. טאי צ'י, צ'י קונג לטפח אנרגיה חיונית כדי לשמור על הגוף שלנו בבריאות והרמוניה. שקול לכל דבר הסובב אותנו יש של צ'י, צמחים, מינרלים, בעלי חיים, בני אדם. לכל בית יש גם צ'י המאפיינת אותו, אנו רשאים "ראה" או "מרגיש" את הצ'י של מקום.