המורכבויות של בניין

כן, בלילה, ככלל, את מספר השיחות הוא הרבה פחות, אבל למה אי אפשר היה לבנות מידע תומך שעון, למשל, מבוססת על IVR? גם אם מערכת IVR רק להשיב לשאלות טיפוסי להעביר שיחות ושולחיהם, וזה יהיה לטובת החברה לבין לקוחותיה. כן, מערכת IVR ניתן לטפל באופן שונה. אבל אם אתה לא mindlessly להשתמש IVR-תפריט עם או בלי סיבה, ובזהירות לחשוב על המבנה של IVR ו מנטרים את יעילותו, גם הספקנים ביותר מושבע יכול להיות משוכנע של תועלתנות של היישום שלה. אבל יחד עם כדאיות צריך לומר כמה מילים על כמה העקרונות והכללים של תפריט קולי אינטראקטיבי. גם אם השימוש ההגיוני של IVR בתהליכים העסקיים של הארגון החברה נכון יכול להרוס את חוויית המשתמש ואת להשפיע באופן משמעותי על את האפקטיביות של מערכת כזו.

למרבה הצער, אפשרות הפוכה במקרה הזה, כמעט כל עבודה. כמה המלצות שיכולות לעזור ביעילות רבה יותר נכון לבנות IVR, המיוצגת בתפקיד "מה עליך לדעת כאשר בונים מערכות IVR ». אני לא לשכפל את כל המידע, ויתמקד אך ורק על "פצע". לעתים קרובות עבור לחנים האזנה ממושכת מכות בזמן ההמתנה בתור שיחה מרכזי נשאלת השאלה, מדוע לא לנצל את הזמן לתועלת החברה לבין הלקוח. הלקוח יכול להאזין להציע מידע על מוצרים או שירותים חדשים, מציעה זיכוי הרלוונטיים ועוד חשוב מאוד כי המקום בתור שמר, וזה נאמר ישירות ללקוח. למרבה הצער, תכונה זו היא לעתים קרובות חסר, כי לא כל הפתרונות יכולים לתמוך תור IVR להתקשרות מרכז. כתוצאה מכך, אם לא ארגון החברה עצמה מפחיתה את הסבירות של IVR זו תכונה שימושית.

בנוסף, גורם חשוב לתרום לשיפור היעילות של מערכות IVR הוא פילוח. כמה דוגמאות להמחשה ב בעבודה עם לקוחות כבר נתתי, בהתחשב באפשרויות לחיסכון באמצעות ה-CRM וה-CRM בשיווק. הניסיון הוכיח כי כמה שיטות פילוח יכול לשפר באופן משמעותי את היעילות של מערכות IVR. לדוגמה, שום סיבה מנויים חוזה של מפעיל סלולרי להקשיב מציעים זיכוי עבור לקוחות prepaid. במקביל, krosselingovoe ההצעה על חיבור מועדף קטגוריה זו של המשתמשים בשירותי האינטרנט הסלולרי יהיה מתאים .