הכנסות: על-ידי מה בדרך כלל יחול מיסים?

אמנם עבור אנשים רבים ההכנסה מילה נרדפת השכרת, זה לא רק משמעות המילה. המידע שפותחו עשויה להועיל ליחידים ולחברות המעוניינים להפוך כל השקעה ולפגוש את השלכות מס. מבחינת מיסים, בנוסף שכר דירה טעונה, ההכנסה היא כל ביצועים, רווח, הפסד patrimonial, משנה מקום מגוריו של משלם המיסים ו, לכן, מס הכנסה יחול על כל ההכנסות שהופקו. לענין המס היה לסווג אותם מספר קבוצות גדולות, המשתנים בהתאם לכל מדינה: עבור העבודה. כלול ההכנסות קטגוריה זו, משכורות, בונוסים, פרסים עבור זמן של שירות, הטבות האבטלה, בתי הארחה, תשלומים בסוג. הוא מחושב על ידי הפחתת הניכויים הוצב קבוע עבור הכנסה שכר כדי מהמכירות ביצועים. התשואות לכל עיר הבירה.

הן קשורות הכנסה על ידי אותיות, אגרות חוב, פיקדונות, חובות, על ידי השתתפות היתרונות של בחברות מסוימות על ידי חוזים ביטוחי נכות או אובדן חיים כאשר הם משלמים מס בקטגוריה הקשורות לעבודה. P או הפעילויות הכלכליות השונות. הם כוללים כל העסקים ואת פעילות מקצועית בתחום, כמו גם מכירת מניות או השתתפות קרנות השקעה, והשכרת נדל ן. הכנסה זו מחושבת על-ידי חיסור הוצאות תפעולית כדי מהמכירות ביצועים. הבירה רווחים והפסדים. מיוצר על ידי משתנה את המורשת או רווחי הון או רווחים או הפסדים או הפסדים.

קבוצה זו כוללת המכירה של נדל ן, ארץ, יערות, וכו '. בחישוב המס הוא הפחתת ניכויים מיוחדים ואת עלויות התפעול לשיבה ברוטו. ההכנסות סדיר: על פרסים, פיצוי של ביטוח חיים, מאת הגרלות. הכסף קיבל הזו מאוד חייב במס, המס הוא לחשב בדרך כלל הפחתה אותם ההוצאה ניכויים מבצעיות. ואותם המיוחדת של עד 50% את הביצועים ברוטו. ישנם מספר נכסים הכנסה קבועה, אלא הכלאה בין הכנסה משתנה שכר דירה קבוע זה יכול לנצל להפוך זוג שהיו כמה הישגים. הנפוצה ביותר בשוק כיום הם החובות, קרי על החלקים aliquot של שידור על-ידי חברה לתת הבעלים שלהם את הזכויות של תשלום ריבית, פירעון של המנהלת תאריך פירעון, חוב, דומה החובות, אבל המונח בינוני, האותיות, אשר הן לטווח הקצר שבו המשקיע קונה מכתב עם מסוים ערך נומינלי של אבל משלם כדי מחיר הנמוך ביותר ומקבל את הערך הנקוב על התפוגה.