היסטוריה קצרה של בלוגים

אז, אלה בלוגים מאיפה? האם הם תת קרקעיות geek צעצוע לכלי הכוח יש מהפכה פוליטיקה, עיתונות, שיווק ומדיה? ניתן למצוא תמיד כשאני שומע על טכנולוגיה חדשה או דרך לעשות משהו באינטרנט, למעריצים היו כאן (וגם אני אומר את המילה 'geek' עם מלא חיבה?) (אני אחד!). לפני ביקור הפך בלתי נפרד מן המחשב, דואר אלקטרוני או אינטרנט, לימודים וניסיון, היו שם מלכתחילה, בוא להתנסות או משחק עם הטכנולוגיה. בלוגים היה יוצא דופן. רבים של גיקים באינטרנט לפני כתב עת המפרט את הקישורים ואת נקודות מבט באופן מקוון. זה היה לפני תוכניות כגון FrontPage, Dreamweaver, הכל נעשה בעבודת יד –, זה היה מטרד עצום. כל פעם שעודכן האתר, אתה בסיכון של שבירת הקישורים בתוך דף האינטרנט והשארת הקוראים נטושים עם הדף חששו שגיאה 'לא נמצא'.

לבסוף, מתכנתים ומעצבים אינטרנט נמאס כל מדריך עבודה זה, פורסם תוכנת משלהם כדי להפוך לאוטומטי את תהליך העדכון של אתרי האינטרנט של היומן שלך. כך נולד על בלוגים. בשנת 1999, אתר אינטרנט בשם Blogger (השיק, המציע חינם בלוגים כל אחד, מי רוצה.) Blogger חינם תמיד הכלי בלוג, כמו גם את שטח אירוח היכן לארח בבלוג. מיליוני אנשים ברחבי העולם מחובר, להתחיל ליצור יומנים מקוונים משלהם. החלה השיחה הגדול בעולם.

בלוגים השתנו הדרך לעשות את המחקר אנשי אקדמיה, עיתונאים כתיבה, משפחות מחדש, לאירוע התרמה פוליטי. זה היה רק עניין של זמן לפני חברות התעורר והבין את כוחה של בלוגים שיווק מקוון. בלוגים מספק דרך חברות ולקוחות להיפגש קומון גראונד לדבר על מה מרגשים אותם והופכת אותם את האות. היא גם מאפשרת להם לעקוב אחר גדר שבו הנסיבות, המוצרים שלהם הם המדוברת קו. כיום, בבלוגים ממשיך לצמוח בקצב מואץ עם משימות למעלה מ נוסף ליום, 12,000 בלוגים חדשים נוצרים מדי יום. מיליוני אנשים להעריץ את הבלוגים של צחוק, רעיון נהדר, הצעה נפלאה או ניתוח מיידי. Blogosphere מוכפל בגודלו בכל 5 חודשים, ומאפשר לכל אחד, בכל מקום, בכל שפה, כדי להפוך סימון שלו בעולם כדי לשתף רעיונות, תשוקה, מוצרים שלהם. 'בלוג' היה המילה שנת 2004, לפי Merriam-Webster, מילון מילון עורך המפורסם. שנת 2004 לסמן נקודת מפנה הבלוגים כמו הסכם לאחר תבנית מדיה. כעת נראה כמקום לאסוף קהל גדול של קוראי ייעודי המשתמשים בבלוגים כדי להשלים, משלימים ובדק את עובדות חדשות הערב שלהם. אזור אבן דרך הבלוגים האהובים היה כאשר הופיע 'בלוגים' קטגוריה בתחרות סכנת חיים. אקח בלוגים לכל אלף, אלכס! אנדי Wibbels המבשר בלוגים, היוצר של הסמינר יומנים מקוונים אופים קלה אשר סייעה מאות עסקים קטנים סביב בלוגים השימוש של העולם, הזנות RSS של חדשות כדי להגדיל את הרווחים ולחסוך זמן. באפשרותך להוריד את חברות ובלוגים חינם ח מיוחד ב-