ההשפעות של אלכוהוליזם

אדם מעולם החי בלע כמות קטנה של אלכוהול, מרגיש, בדרך כלל מגורה, ובאובדן בדרכים שונות:-אכפתיות. -חברותי. ? אתה יכול בקלות להפוך דברנות מוגזמת. -שינוי של הדין קריטי. בסוג אופן הפעולה גם שונה עם יחידים, תלויה, במידה רבה, של האישיות. צריכה גבוהה יותר של אלכוהול מוביל:-ו\"התרוממות. -עודף ביטחון עצמי רב. -מסעה פתאומי בין מצב רוח טוב לבין תוקפנות.

-Ambulation לא עקבי. היא מגבירה את השפעת אלכוהול, מרץ הוא חסר-ביטחון יחד עם תנועות. שיכרון האינטנסיבי ביותר מוביל חוסר הכרה מוחלט. אלכוהול זה רעל; שיכרון הזה, אפילו הקל ביותר, יכול להיות מתואר אפקט של הרעלה. עם זאת, בפועל, המונח שכרות היא שמורה חמורות יותר מעלות של שיכרון. אפילו עובר שכרות, יכולה במקרים מסויימים, להוביל לפציעה קבוע אורגני (לחשוף אותה במקרים של הצריכה על ידי קטינים) אם תכולת האלכוהול בדם מגיע ל- 4-5 גר' לאלף, יכול לעצור את החלקים החיוניים של מערכת העצבים המרכזית, ביצוע סיזר הנשימה ואת הפעולה של הלב, עם המוות הסוגר. בכל מקרה, ההשפעות של אלכוהול תלויות גורמים רבים כגון כמות האלכוהול, כל הזמן הוא נצרך, גוף משקל, מגדר, גיל, מצב רוח או מצב רוח, האווירה הנצרך, הסובלנות הנרכש, צריכת סמים או אחרים סמים, וכו '. בנסיבות מסוימות מוביל הצריכה של אלכוהול חריגה ריאקציות נפשיות כגון דמנציה אלכוהוליים.

עם זאת, זו אינה שכיחה, למעט בקרב אלכוהוליסטים. התופעות שנצפו (אנשים תמיד הפוגע):-פיגור של פעילות מנטלית. -מחסור בזיכרון. -קהות של רגישות. -שינוי של היכולת לשפוט את המצב בזמן ובמרחב. -רעידות, חוסר קואורדינציה של תנועת השרירים. ייתכן גם קיימת ראייה פגומים, במיוחד בלילה; תגובות מאחרים, עייפות מוגברת לאחר מאמצים. המשמעות של שינויים פונקציונליים אלה כי הפרט שיכור לא היה משביע רצון תנאים לגבי מצבים כגון נהיגה וכלי עבודה מדויקת. מנגנון סיבתי של הפרעות אלה היא ההשפעה של אלכוהול על מערכת העצבים, נתון זה psicodepresora של סמים, לכן השידור של דחפים עצביים, המונעות לתפקוד תקין היא שונה. אלכוהול המיוצר על האורגניזם השפעה רעילה ישירה בעלת אפקט הרגעה; בנוסף, צריכת יתר של אלכוהול לתקופות ארוכות מוביל חוסר תזונה וצרכיו אורגניים אחרים, אשר מסבך את המצב. במקרים מתקדמים מחייבים אשפוז. ההשפעות על המערכות הגדולות של הגוף הן מצטברות, כוללים מגוון רחב של שינויים במערכת העיכול, כולל כיבים של קיבה, תריסריון, דלקת לבלב שחמת כרונית של הכבד, כמו גם נגעים בלתי הפיכה במערכות העצבים המרכזית, ההיקפית. הם עלולים לגרום התעלפות, הזיות, רעד אינטנסיבי, התסמינים של תסמונת גמילה מאלכוהול חמורות יותר, ואת דליריום טרמנס, אשר יכול להיות קטלני למרות טיפול הולם. הוכח לאחרונה כי הבליעה של אלכוהול במהלך ההריון, אפילו בכמויות מתונות, זה יכול לגרום נזקים חמורים לעובר, במיוחד לעיכובים בהתפתחות הגופנית והנפשית; הצורה החמורה ביותר של עיכוב זה, הנקרא תסמונת אלכוהול עוברית. אך בנוסף אלכוהול הוא אחד של הסמים 'קשה' כביכול, במובנים מסוימים (תסמונת גמילה) יותר מסוכן מאשר סמים לא חוקיים יותר מפחיד. לעומת זאת שהתהליך של התמכרות מופעל מאז הוא משפטי, אוניברסלי, זול, אפילו כוח עם תעמולה מעולה ברוב המכריע של המקרים שיוך תכונות שאין בהחלט, אפילו בניגוד אשר באמת יש לו.