גסטריטיס, לשפר את התסמינים שלך

לא ניתן לתת להתגבר, תמיד יש דרכים לשפר את אורח החיים ואת הבריאות. אם אתה אחד האנשים הרבים שהיא סובלת גסטריטיס, ישנן חלופות שיכולים לעזור לשפר את אורח החיים שלך ואת בריאות. אלה מאונן או פתאומי כאבי בטן זה מרגיש, עלולה להיגרם על ידי זה מעצבן הרע על-ידי גרימת של דלקת פתאומית של רירית הקיבה המקיף את הקיבה מבפנים. חלק או מספר גורמים אלה יכולים להיות אחראי על אי-הנוחות שלהם:-מגרה סמים (nonsteroidal אנטי דלקתיות). -A הלילה עם הרבה אלכוהול. -עישון. -נפשי.

-זיהום הליקובקטר פילורי. -אכילת מזונות המגבירים את הפרשת חומצות בקיבה, גירוי רירית הקיבה. כל מקרה הוא שונה, בהתאם זה יכול להיות מתואר גסטריטיס אקוטי או כרוני. כאשר זה קורה, זה נוח לתת לבטן לנוח והוא ריק לאחר כל-כך חזק של גסטריטיס להתכווצויות, מאפשר כי רירית קיבה הוא שפוי במידה מסוימת. המלצות התזונה – המזונות הבאים הם שהם מגרים את רירית הקיבה, אם אפשר כדאי להימנע: קפה חזק, תבלינים (פלפל, צ'ילי, רטבים בטעם), אלכוהול, מזון הדרים (תפוז, לימון, אננס, תות שדה). -שותים מספיק מים במהלך היום, לפחות 8 כוסות. -לנסות להימנע מאכילת מזונות שומניים, הם מפגר תהליך ריקון הקיבה ומגבירה את הפרשת חומצה בקיבה, גרימת כאב נוסף: חמאה, גבינת שמנת, גבינת צ'דר, פודינג, נקניק (נקניקיות, צ'וריסו), מזונות מטוגנים, ג'אנק פוד (מזון מהיר) – למנוע את הצריכה של אספירין או טבליות נוגד חומצה, כי הם מעצבן אל הקיבה. -להגביר את הצריכה של סיבים בתזונה: פירות (לאכול אותם רצוי עם קליפה), למעט הדרים.

תפוחים, s אפרסק, בננה, אבטיח, מלון, פפאיה, שזיפים, n n – נסו לכלול באוכל שלך מקור של סיבים תזונתיים למנה של מזון. -לבדוק את הלחץ שלך, כי היא מגבירה את הפרשת חומצת הקיבה, לגרות את רירית, גרימת כאב, התכווצות בבטן. כדי לשלוט הוא מתח אנו ממליצים כי אתה מתעמל מדי יום לפחות חצי שעה ביום. התגובות של הגוף כל המלצות אלה משתנים בהתאם לכל אדם, אז תקשיבי לגוף שלך עם כל השינויים שתבצע בשגרת היומיום שלך, עליך להתייעץ עם הרופא, תזונה מאוזנת. מוניקה פז הוא סופר מנוסה עם הרבה שנות ניסיון בנושאי בריאות.